Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Parmak izi yönetimi burada olmuyor muydu arkadaşlar, parmak izi okumamaya başladı sıfırladım teli, şimdi de komple parmak izi yönetimi ve kimliği kısmı telefondan gitmiş.. Garantiye göndermek istemiyorum fakat mecbur kalıcam sanırım 11 ayda telin boku çıktı Huawei pişmanlık sanırım, garantiye gönderen varsa kaç günde geri geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhasebeciVAR -- 15 Şubat 2019; 23:33:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuhasebeciVAR kullanıcısına yanıt
    Servis çok bekletmiyor. Benim telefon ön ve arka taraf pert oldu paramparca oldu batarya falan cıktı kasa yamuldu.. Forum doldurdum kapıdan kapıya servis ups kargo ile alıp gitmesi tamiri 3 gün sürdü istanbul fixsmart servisdi.. Elden teslim edersen belki aynı gün hatta saatler icinde alabilirsin

• Arkadaşlar bu bildirim neden böyle oluyor ve çoğu zaman üzerine dokununca açılmıyor da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eraybey E kullanıcısına yanıt
    Volte dediğiniz sadece ses ile ilgili değil internet verisi üzerinden konuşmadır yani belli bir internet yer ama küçük boyutlarda.

• wufuk kullanıcısına yanıt
    Aynen ben o işlemlerin hiçbirini yapamam mesela güncelleme kendi gelirse gelir...

• cruel35 kullanıcısına yanıt
    Bu durumun hazırcılık olduğunu düşünmüyorum.
    Tam aksine ücretini ödediğin bir mal ve hizmetin düzgün bir şekilde sunulmasını istemek hazırcılık değil hakkını aramaktır.
    Müşteri hizmetleri olsun, çeşitli platformlar olsun, hatta huawei mağazası olsun gider sorarım. Bu geribildirimler de şirket politikasının iyileştirilmesi açısından çok önemlidir. Ha şirket bunu gözardı ediyorsa tekrar tercih etmem. Ki bu şekilde devam ederlerse bundan sonraki telefonum kesinlikle huawei olmayacak.

• kymelria kullanıcısına yanıt
    Keşke dediğiniz gibi olsa ama bu biraz da devletler arası bir mesele. Güçlü olduğunuz zaman size her şey eksiksiz ve zamanında geliyor.

Bknz: Suudi Arabistan. Adamlar para babası olunca, güncellemeyi bizden önce yayınladılar orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel35

Keşke dediğiniz gibi olsa ama bu biraz da devletler arası bir mesele. Güçlü olduğunuz zaman size her şey eksiksiz ve zamanında geliyor.

Bknz: Suudi Arabistan. Adamlar para babası olunca, güncellemeyi bizden önce yayınladılar orada.
    Benim telefon Suudi Arabistandan geldiydi ilk çıktığı zaman getirtmiştim ama güncelleme dün geldi. Yani dediğiniz gibi olsaydı güncelleme bu kadar geç gelmezdi bana.

• Mesele çamur atma meselesi. Dert etmeyin.

Önceki telefonum LG G4.tü.. Söz verip Android 7 güncellemesini vermemişti.

Samsunda da benzer durum var.

Diğer markalar zaten içler acısı..

Bi iPhone var. Ama o da iyileştirme için değil yavaşlatma ve yeni tel aldırmaya zormalak için güncelleme veriyor.

• 9.0.0.177 geldi c185 benim cihaz android pie temelli diyor

geçmeden önereceğiniz bir şeyler var mı en azından rehberi yedek alayım bari ne olur ne olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutusundan çıkan haricinde önerebileceğiniz kulak içi kulaklık var mı ?

• Dün telefonu sıfırladım 2 kere sonra güncelleme gelir belki dedim
    G si bile ortada yok hi suıtten geri yükledim o bile 2 saat proplemle yüklendi
    Bıktım iyice telefondan yıldırdı beni anlaşıldı yolcudur abbas bağlasan durmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

15 şubat ve an itibari ile güncelleme geldi kfjdfsdjfdsn
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraybey -- 16 Şubat 2019; 22:11:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraybey

arkadaşlar merhaba

huawei mate 10 pro çift sim kartlı telefonuma dün güncelleme geldi ve EMUI 9 a yükselttim.

Daha önce ekrana gelen bildirimler bir süre bekliyor sonra ekrandan kaybolduktan sonra simgesi kalıyordu.

Örneğin: kapalı ekranda Whatsapp mesajının bir kısmını görüyor sonra kayboluyor daha sonra da saat/tarih/pil altında whatsapp işareti kalıyordu. şimdi ise sadece sol üstteki ışık yanıyor.

ikon görünmesini nasıl sağlayabilirim, bilgisi olan var mı?
    arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım rica ederim
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke yedeği yüklemeseydiniz iki gün sıfır gibi kullanın güncelleme gelirse güncelledikten sonra geri yükleyin yedeğinizi bence baktınız iki üç gün içinde gelmiyor geri yükleyin isterseniz

• eraybey E kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

Hocam keşke yedeği yüklemeseydiniz iki gün sıfır gibi kullanın güncelleme gelirse güncelledikten sonra geri yükleyin yedeğinizi bence baktınız iki üç gün içinde gelmiyor geri yükleyin isterseniz
    Akşam 8 den sabah 10 a kadar bekledim 14 saat gelse gelirdi
    Gelmeyince bende yükledim yedeği

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Dün telefonu sıfırladım 2 kere sonra güncelleme gelir belki dedim
    G si bile ortada yok hi suıtten geri yükledim o bile 2 saat proplemle yüklendi
    Bıktım iyice telefondan yıldırdı beni anlaşıldı yolcudur abbas bağlasan durmaz
    Abi anlamadım ki normalde hep sizin 432lere gelirdi güncellemeler ilk defa ben sizden önce dün yükledim 177 sürümü biraz tuhaf menü yerleşimleri filan onun dışında bir fark göremedim neden bu kadar kasıyor arkadaşlar android pie için benim bilmediğim bir şey mi var

• merhaba arkadaşlar bende sipariş verdim huwei mate 8 kullanıyordum 3. sene me girdim tık yoktu süperdi fakat yanlış şarz cihazı aldım oda sürekli tlf nun yuvasından çıkıp ben takıyordum çkıp ben takıyordum öyle yapa yapa anakartı yaktım sanırsam bide artık batarya ölmüştü her neyse xiaomi pocophone f1 ve mate 10 pro arasında kararsız kalmıştım mate 10 pro sipariş verdim fakat piyasada sıfırı kalmamış hepsi buradadan 4190 a aldım türkiye garantili bir sıkıntı çıkarmı sizce stoklarında gerçekten varmıdır yoksa teşirli ürünleri tamir edip iteliyorlarmı millete ne düşünüyorsunuz bide yüz kilidi gelmiş nasıl stabil çalışıyormu beğendinizmi?
  • arkadaşlar video çekimi rezil diyorlar bu nekadar doğru lütfen yeni alcaklar içinn bilgilendirirseniz seviniriz
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.