Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zannetmiyorum bir fark olacağını.

Ayrıca bi arkadaş hız testini atmış. 4.5g full çekerken 77 mbps baya düşükmüş. Bu hız konusuna takıntılıyım biraz :)

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Benim rekorum 208 mbps idi. Daha yüksek hızları alan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sambay -- 15 Şubat 2019; 10:32:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sambay S kullanıcısına yanıt

• Ohh be. Şöyle hızları gördükçe acaip keyif alıyorum. Bir de paket fiyatları düzelse. Mesela 200 tl ye sınırsız 4.5g ye bile razıyım. 😂

• Arkadaşlar bana güncelleme gelmedi hala Türkiye cihazı ve 158 sürümünde telefon güncelleme almak için ne yapmam gerekiyor daha beklemeli miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide telefonumun üst kısmında kamera ve hoparlörün etrafında renk solması var sürekli dağılıyor yani çoğalıyor garantiye göndersem karşılar mı Turkcell'de çalışan arkadaşım var sordum düşmeden olmuştur dedi ben TLF nu sürekli kılıfla kullanıyorum. Garantiye göndersem mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Amara25

Arkadaşlar bana güncelleme gelmedi hala Türkiye cihazı ve 158 sürümünde telefon güncelleme almak için ne yapmam gerekiyor daha beklemeli miyim
    Hocam niye bekliyorsunuz ki? Buradaki bir çok arkadaş güncellemeyi yükledi, kullanıyor. Siz de 1-2 sayfa önceki yöntemi kullanarak yeni sürüme geçiş yapabilirsiniz. 158'den 197'ye geçişte veri kaybı olmuyor bildiğim kadarıyla o yöntemle. Ama siz yine de sağlama alıp yedek alın. Daha sonra anlatılan yöntemle 15 dakika içerisinde yeni sürüme geçin.

Sözüm meclisten dışarı fakat şu güncelleme gelmedi diye söylenip duranları anlamıyorum. Burayı takip edip hala güncelleme gelmemesinden ötürü yakınan arkadaşlar daha uzun süre bekleyecekler.

Bizler ise önceden yükleyerek keyfini çıkarmaya devam edeceğiz.

Yanlış anlaşılmasın; Huawei güncelleme politikasını savunmuyorum. Keşke herkese aynanda gelse ama madem elimizde böyle bir durum var, o halde kendi başımızın çaresine bakmalıyız.

Hazırcı toplum zihniyetinden kurtulmak adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruel35 -- 15 Şubat 2019; 14:46:33 >

• Ben bekliyorum normal yoldan gelirse gelir gelmesede
    Böyle kullanıcam gitsin artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spiderfel S kullanıcısına yanıt
    HiSuite üzerinden telefonu eski sürüme al hocam. Zaten uyarı veriyor her şey silinecek diye.

Güncelleme yaptıktan sonra da mevcut yedeği yüklersin, tertemiz olur biter.
  • cruel35 kullanıcısına yanıt
    Hocam instadaki gmaildeki falan şifreleri de yedekliyor mu?

• Spiderfel S kullanıcısına yanıt
    Her şeyi yedekliyor hocam, için rahat olsun.
  • arkadaşlar merhaba

huawei mate 10 pro çift sim kartlı telefonuma dün güncelleme geldi ve EMUI 9 a yükselttim.

Daha önce ekrana gelen bildirimler bir süre bekliyor sonra ekrandan kaybolduktan sonra simgesi kalıyordu.

Örneğin: kapalı ekranda Whatsapp mesajının bir kısmını görüyor sonra kayboluyor daha sonra da saat/tarih/pil altında whatsapp işareti kalıyordu. şimdi ise sadece sol üstteki ışık yanıyor.

ikon görünmesini nasıl sağlayabilirim, bilgisi olan var mı?
  • 15 şubat ve an itibari ile güncelleme geldi kfjdfsdjfdsn
  • Volte kullanımının batarya süresine etkisi var mıdır? Ayrıca volte kullanımı internet kotasından götürür mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: mathman20

Volte kullanımının batarya süresine etkisi var mıdır? Ayrıca volte kullanımı internet kotasından götürür mü?
    Volte çağrı başladığı anda devreye girdiği için batarya süresini etkilemez. Ayrıca volte ses ile ilgilidir, internet ile değil.

İnternet ile ilgili olan LTE dir.
  • Amara25 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da gelmemişti güncelleme telefonu içindeki önemli resimlerimi falan bilgisayara kopyaladım (hisuite kullanmadan) telefonu komple sıfırladım sabah uyandığımda güncelleme gelmişti
  • cruel35 kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi demişsiniz hoş demişsiniz ama herkes için o işler öyle olmuyor maalesef benim cihazım yurt dışı imei atılmış cihaz bahsettiğiniz yöntem ile yüklesem imei silinir mi diye sordum çok defa ama kimseden ses çıkmadı o riski göz önüne alamadım.

Bu sadece bir örnek anlatılan işlemi yapamayacak da bir çok insan var bence söylenip duran insanları anlamıyorum demişsiniz adamlar sonuna kadar haklı söylenmekte anlamayacak bir şey yok bence sadece kendi açınızdan bakmayın olaylara.
  • Sonunda bana da güncelleme geldi: BLA-L29 9.0.0.159 olarak güncelleyecek ama ..197 olarak güncelleme de gelir mi acaba?. 159dan sonra 197 için olan güncelleme daha sonra mı gelecek?
    Birkaç sayfa önce HiSuite ile ve host dosyasına bir adres kaydedip yükleme yapanlar o güncellemeyi Rusya'daki bir adresten almış oluyorlar. Ben şahsen o tür farklı kaynaklardan yüklemenin güvenlik açısından sakıncalı olacağını düşündüğümden yükleme yapmamıştım. Doğal yoldan 197ye geçebilen var mı?

• capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    Benim cihazım da c185 modeli hocam bize 197 gelmiyor bana 177 sürümü geldi direk
  • wufuk kullanıcısına yanıt
    şimdi yükledim,
    Önceki sürümde model numarası yazıyordu BLA-L29 8.0.0 diye görünüyordu bu yeni versiyonda BLA-L29 yazmıyor, doğrudan Current version 9.0.0.159(C185..) şeklinde geçiyor. Biraz da hantallaştı cihaz, hızlanır inşallah.
  • Bize gelceği söylendiğinde S9 bile almıyacaktı. Note 8 almaya başladı bizden hala alamayanlar var.

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.