Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.ebay.com/itm/HUAWEI-Two-way-SuperCharger-10000mAh-Power-Bank-Charger-for-Huawei-P10-Mate-9-/112515402745
    Şimdi hatırladım;
    Bahreyn havalimanında freeshop ta görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam 20-25 euro civarı bir etiket vardı.Doğrusu pahalı gelmiş ve almamıştım ebay deki fiyatı görünce keşke alsaydım dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 18 Şubat 2019; 21:30:42 >
  • Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce almış olduğum huawei mate 10 pro dan bugün oyun oynarken sessizden bir tık yukarıda ses açınca telefonun hoparlöründen cızırtı sesini geldiğini duydum. Tabi kulağuma çok yanaştırdım. Daha sonra telefondaki müziklerde aynı uygulamayı yaptım yine aynı cızırtı geliyordu. Gidip mecidiköydeki servisine götürdüm. Telefonu değiştirdiler lakin bugün yine telefondan aynı cızırtı gelmeye devam ediyor. Evdeki var olan telefonlarda da (apple, samsung ve lg) aynı uygulamarı yaptım onlarda daha az geliyor bu ses. Sizde aynı cızırtıyı duyuyor musunuz? Yoksa her telefonda geliyor mu? Yoksa ben mi çok kuruntu yapıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • sezerkss S kullanıcısına yanıt
    Evet benimki de cızırtılı. Hatta HiCare'deki bu testten de anlaşılıyor. Ama bunun için servise vermek istemiyorum. Alıştım gibi bir şey. Kalın seslerde o parazit daha da kolay anlaşılıyor ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mate 10 pro ekranını lcd tv ye kablo ile bağlayıp görüntü aktarmak istiyorum kablolu bağlantı yapan varmı, hangi ürünü önerirsiniz.
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Telefonda OIS var hocam ama 4k da çalışmıyor eğer video çözünürlüğünü 1080p ye çekerseniz OIS aktif oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O testte bende herhangi bir cızırtı yok. Toz kıl falan kaçmıştır belki
  • serci2001 S kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyatlı olarak spigenin kablosu var, ben ondan almıştım.
  • Ben garantiye götürdüm değişim oldu fakat yeni verdikleri telefonda daha fazla cızırtı var ve buna ek olarak baydı ama güncelleme gelmemiş maalesef.

• Cızırtı azda olsa her telefonda var değişik markaların tellerindede var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Benim volte net bir şekilde çalışıyor arkadaşlar artık. Hat türktelekom volte açık şebekeden aktif telefondan aktif 3 sn de arama yapıyor ve 3g ye asla düşmüyor direk şebeke 4g de iken arayabiliyor
    Selam hocam volte nasıl aktif hale getirdiniz bana da bilgi verirseniz sevinirim

• Türk telekomda volte sanırım tek sim kartlılar için aktif edildi, çünkü bla l-29 modeli bendeki ve ayarlarda volte desteği yok gözüküyor.5o kere durumu kayıt oluşturarak bildirdim fakat bana yaptıkları açıklama cihazınız volteyi desteklemiyor listemizde diye salak saçma açıklamada bulunuyorlar.Çözüm hakkında bilgisi olan var mı acaba? benim var gerçi operatör değiştirmek de taahhüt var işte :D
  • JustNaiR__ J kullanıcısına yanıt
    Önce müşteri hizmetlerini arayın volteyi aktif etmek istiyorum deyin.sonra telefonu açıp kapatın.sonra ayarlardan mobil ağ oradan da volte seçeneği var onu aktif edin.bu kadar ama volte bin çalışması için karşınızdaki kişide aynı şebekede olmalı ve volte li telefonu olmalı volteyi müşteri hizmetlerinden aktif ettirmeli. ben eşimle konuşuyorum bu sekilde. iPhone 7 volteli ve herşeyi tam hattımız türktelekom.gelelim avantajına ara tuşuna basınca 2 sn içerisinde karşıdaki telefon çalıyor ses HD kalitede metalik bir şekilde sanki yaninizdaymış gibi geliyor.dezavantajı şebekenin az çektiği yerlerde bazen ses gidip gelmiyor. Pili daha az tüketiyor.durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibiza tdi -- 19 Şubat 2019; 21:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byr34

Türk telekomda volte sanırım tek sim kartlılar için aktif edildi, çünkü bla l-29 modeli bendeki ve ayarlarda volte desteği yok gözüküyor.5o kere durumu kayıt oluşturarak bildirdim fakat bana yaptıkları açıklama cihazınız volteyi desteklemiyor listemizde diye salak saçma açıklamada bulunuyorlar.Çözüm hakkında bilgisi olan var mı acaba? benim var gerçi operatör değiştirmek de taahhüt var işte :D
    Bendeki bla l09 tek sim kart tr cihazı.

• Arkadaşlar hani kilit açma ekranında yüzü tanımak için geceleri ekran parlaklığını arttırıyor ya benim telefonum servise gidip geldi ve şimdi parlaklığı arttırmıyor bunun bir ayarı varmı biliyormusunuz

• Vodafone garantili nokta hata olmayan Mate 10 Pro kahverengi telefonu satıyorum. Almak isteyen özelden ulaşabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: byr34

Türk telekomda volte sanırım tek sim kartlılar için aktif edildi, çünkü bla l-29 modeli bendeki ve ayarlarda volte desteği yok gözüküyor.5o kere durumu kayıt oluşturarak bildirdim fakat bana yaptıkları açıklama cihazınız volteyi desteklemiyor listemizde diye salak saçma açıklamada bulunuyorlar.Çözüm hakkında bilgisi olan var mı acaba? benim var gerçi operatör değiştirmek de taahhüt var işte :D
    L29 modeli paralel ithalat. Bu nedenle Volte bu modellerde açılmaz zaten. Operatörlere sorarsanız zaten bu cevabı alırsınız. Resmi ithalat olan modellere veriyoruz derler.

• erkutyucel E kullanıcısına yanıt
    diğer iki operatörde volteyi kullandırmayacak mı o zamn? Paralel ihracat olup olmamasına bakarak hizmeti sınıflandırması çok saçma değil mi? Ben telefonu bedavaya mı aldım, kayıt için 500tl yi geçkin vergisi alınan bir cihaza hizmetde kısıtlama yapılması da neyin nesidir...
    Erkut hocam lafım sana değil kesinlikle üzerine alınma lütfen, öfkem bu saçmalığa
  • erkutyucel E kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış bilgi vermeyin bende l29 kullanıyorum Türk telekom hattım ile gayet sorunsuz volte HD+ kullanıyorum

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ buyrun burada hem çift sim kartlı cihazım hem yurtdışı pasaport kaydı bile yok gayet sorunsuz kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

buyrun burada hem çift sim kartlı cihazım hem yurtdışı pasaport kaydı bile yok gayet sorunsuz kullanıyorum
    L29 çift sim kartlı modeli kullanıyorum aynı menüler bende de android 9 kurulu derleme numarası 177 fakat bende volte aktif olmuyor
    Bilginiz var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.