Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya sürekli bluetoth kopma var başka şeye bağladım o dada var. Servise veren oldumu hiç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Öncelikle telefonun bootloader kilidini açıyorsunuz. Ff. Den Android 9 ilgili dosyaları indiriyorsunj. Hwota ile yüklüyorsunuz..
    reis bu hwota ile nasıl yükleniyor bi video çeksen sana zahmet
  • Abiler ablalar öncelikle merhaba.Bu telefonun tasarimini çok beğendim özellikleri de gayet iyi.Yalniz uzun süredir bu telefonj kullananlardan yorum almak istiyorum video performansi hakkinda oyun performansi hakkinda isinma konusunda yada sizin kullanirken şahit oldugunuz can sıkan taraflari var mi çok git gel yaşiyorum telefonu beğendim ama bi türlü alayim da diyemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hsynylmz94 H kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu alma bahsettiğin özellikler iyi ama çokda iyi değil fotoğraf batarya şekil desen buydu.

• Hocam niye alma dedigini biraz daha detayli anlatabilirmisiniz bir de bu fiyat araliginda hangi telefonu önerirsiniz

• Hsynylmz94 H kullanıcısına yanıt
    Kendin başka bir modele yönelebilirsin o dediklerin bu cihazda çok iyi değil oyun ve videoda iyi değil işte mutlu etmez fotoğraf batarya sağlamlık desen bu derdim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsynylmz94

Hocam niye alma dedigini biraz daha detayli anlatabilirmisiniz bir de bu fiyat araliginda hangi telefonu önerirsiniz
    hocam mate 10 pro dan s9 plusa geçen biri olarak söylüyorum batarya ve kamera dışında pek tatmin etmez. hele bu huaweinin güncelleme politikası adamı çileden çıkarıyor. eylülden beri yaklaşık 4 güncelleme aldım s9 plusa ve bugün de pie geldi yükledim ve şuan kullanıyorum. huawei yeni model çıkınca eskisini direk öldürüyor. mate 10 pro ilk çıktığında yok yapay zekalı işlemci vs diye ortalığı inlettiler sonra p20 pro çıktı 3 ay sonra daha mate 10 un esamesi okunmadı. bu kadar para veriyorsanız çinli telefon almayacaksın. ya da alacaksan daha uygun fiyatlı olanlara yönelin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

hocam mate 10 pro dan s9 plusa geçen biri olarak söylüyorum batarya ve kamera dışında pek tatmin etmez. hele bu huaweinin güncelleme politikası adamı çileden çıkarıyor. eylülden beri yaklaşık 4 güncelleme aldım s9 plusa ve bugün de pie geldi yükledim ve şuan kullanıyorum. huawei yeni model çıkınca eskisini direk öldürüyor. mate 10 pro ilk çıktığında yok yapay zekalı işlemci vs diye ortalığı inlettiler sonra p20 pro çıktı 3 ay sonra daha mate 10 un esamesi okunmadı. bu kadar para veriyorsanız çinli telefon almayacaksın. ya da alacaksan daha uygun fiyatlı olanlara yönelin derim.

Alıntıları Göster
    Öncelikle yeni telefonunuz hayırlı olsun. Bende yıllardır note serisi kullandım samsung da güncelleme konusunda adamı delirtir. 2 büyük güncelleme verir fişi çeker Tarihler verir sonu gelmez. Sizin yüklediğiniz pie beta sanırsam daha pie güncellemesi başlamadı. Samsung yıllardır batarya sorununu da çözemedi note 9 da 4000 Mah batarya var ama hakkını vermiyor. Ayrıca cihazı çok dikkatli kullanın samsung da en büyük sorun garanti olayı cihazda ghost screen oluşursa direk garanti dışı bırakıyor para istiyorlar. Bunun gibi bir çok şikayet var. Benimde başıma Note 8 de geldi thh ile zar zor paramı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericucar -- 25 Aralık 2018; 7:4:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mericucar

Öncelikle yeni telefonunuz hayırlı olsun. Bende yıllardır note serisi kullandım samsung da güncelleme konusunda adamı delirtir. 2 büyük güncelleme verir fişi çeker Tarihler verir sonu gelmez. Sizin yüklediğiniz pie beta sanırsam daha pie güncellemesi başlamadı. Samsung yıllardır batarya sorununu da çözemedi note 9 da 4000 Mah batarya var ama hakkını vermiyor. Ayrıca cihazı çok dikkatli kullanın samsung da en büyük sorun garanti olayı cihazda ghost screen oluşursa direk garanti dışı bırakıyor para istiyorlar. Bunun gibi bir çok şikayet var. Benimde başıma Note 8 de geldi thh ile zar zor paramı aldım.

Alıntıları Göster
    https://www.google.com/amp/s/shiftdelete.net/galaxy-s9-android-pie-guncellemesi-yayimlandi/amp

Teşekkürler hocam. Beta değil kararlı sürüm çıktı. Ghost screen olayına gelince tüm amoled cihazlar için geçerli bi durum. Mate 10 pro da da aynı sorunu yaşayan insanlar var. Cihazı Full parlaklık kullanmak ve sürekli aynı ekranı açık bırakan tüm amoledlerde bu sorun var. Şarj olayına gelince de en büyük korkum bu olmuştu fakat batarya sürem s9 plus ta yüzde 30 larda iken 5 saatin altına düşmedi hiç. Mate 10 pro yu elimden çıkarana kadar baya bi zararım oldu ilk çıktığında 5 bin liraya aldım ve satarken yüzde 40 zararla sattım nerdeyse telefoncu arkadaşlara bıraktım telefonu ve dedikleri şuydu huawei 2. Elde para etmiyor. Ve de en son şu bootloader kilit zımbırtısı ve gpu turbo yalanı çıktı iyice delirdim cihaza o kadar para vermeme rağmen Android özgürlüğünü yaşatmıyordu. Bu fiyatlara bi cihaz alınıyorsa istediğimiz gibi kullanmak hakkımız. Güncelleme ise cidden büyük yol almış Samsungta. Mesela pie güncellemesi kararlı sürümü bugün Almanya için çıktı ve bootloader zımbırtısı Vs demeden hemen kurabildim. Yaklaşık 4 aydır da bu şekilde her ay güvenlik güncellemesi ile ilk haftası ayın güncellememi yaptım.

• ıspır I kullanıcısına yanıt
    Bu konu faydalı olabilir.
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    Samsung ve LG güncelleme konusunda daha kötü..
    Güncelleme konusu Samsung için herkese aynı anda çıkmasa da pc de uygulaması ile kurabiliyorsun uygun güncellemeyi öyle bir artısı var ama hala huaweiden ne iyi ne kötü diyebilirim.
    Kullanan bilen samsung cihazlarda sıkıntı yaşamıyor ama düz kullanıcılar genellikle 2 3 ay sonra telefonda kasmalardan yavaşlılıktan şikayetçi. Ben mate almadan önce htc kullanıyorken hiç sıfırlamadan 1 seneyi geçirebiliyordum aynısı mate için de geçerliymiş. 6 aydan fazla oldu hala ilk günkü performansı yerinde. Bu arada kurduğum tonla uygulama var önbellek falan hiç dikkat etmeden kullandım.

Telefonlarda performans arayüz akıcılığı ile ilgili emşn olmak istiyorsanız mağazalarda standlarda inceleyiniz anlaşılır zaten.

Hocam huawei yi gömdükçe gömmüşsünüz, yeni telefonunuz hayırlı olsun ama kendinizi bu şekilde tatmin etmenizi etik bulmadım. Android pie bugün geldi yükledim demişsiniz ben mate 10 pro da 2 aydır android pie kullanıyorum, huawei yeni model çıkarınca eskisini öldürüyor da demişsiniz sanırım burada markaları karıştırmışsınız umarım yazınızı editleyip huaweiyi samsung la değiştirirsiniz eğer ki burayı doğru yazdım diyorsanız samsungun s7 s8 modellerinin hallerine bir göz atmanızı tavsiye ederim

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    arka planda mi fit uygulamasını kilitleyin.kapanmasın.problem çözülür.
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Nasıl

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    yani mi fit arka planda açık kalsın bağlantı problemi yaşamazsınız.
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Yaptım onu Manuel aldım bütün secenek leri aktif ettim. Sistem ayarlarını ve bildirimleri değiştirebilir dedim. Mi fit açıkken ben kurcalarken bile bağlantı kesildi bağlantı oluştu diye uyarı veriyor

İlk çıktığında fiyatı 4400 dü 5 bine nasıl aldınız bilmiyorum eylülden bu yana güvenlik güncellemesi almissiniz bununla övünüyorsunuz ilginç geldi Samsung'un en son çıkardığı cihaza internet üzerinden pie güncellemesi kurup Huaweiyi eleştirmek ne bileyim garip size s9plus ile mutluluklar ama boş eleştiri yapmışsınız. Ha değeri düşme muhabbetine gelirsek şu an tüm cihazlar için mevcut atıyorum turkcellde 5000 olan Samsung cihaz Hepsiburada üzerinde 4000 lira siz gidip Turkcell'den alıp satmaya kalkarsanız yine zarar edersiniz.

• Yahu saldırmanıza gerek yok dostlar. Sadece şunları söylemek istedim.

1 mate 10 pro kullanırken aldığım güncelleme sayısı belli hadi siz de diğer ülkelerin güncellemesini kurdunuz bootloader kilidi artık verilmiyor yeni kullanıcılar ne yapsın? Ve sadece güvenlik güncellemesi değil yazılım sistem kararlılığı ile geldi hep. Huawei de frimware finder tarzı bi uygulama ile yapıyorduk ama onun da önünü kapattı telefondan artık yapılmıyor.

2 cihazın işlemcisinş yere göre sığdıramadılar ama huawei benchmark testleri nde over lock yapıp anlık yükselttiği ortaya çıktı ve dh den erdi bey bunun videosunu yaptı. Hadi onu geçtim gpu turbo dediler yok yüzde 70 artacak dediler o da tırt çıktı. Bildiğin aptal yerine koydular kullanıcıları.

Ve ben bi kullanıcıyım. Android i bu özgürlük için seçtim fakat görülen o ki huawei bu konuda en katı firmalardan.

Ve de ben cihazı yermiyorum huaweinin bu saçma tavrını eleştiriyorum.

Kardeş tüm amoled ekranların sorunu olduğunu biliyorum. Ama bu sebepten garantiye gidince adamlar cihaz garanti dışı diyor. Ben note 8 den mate 10 pro ya geçtim bu cihaza oldukça memnunum bataryası kamerası performansı çok çok iyi. Not 4 de sebeke sorunu s7 edge de de pembe çizgi sorunu en son olarak note 8 de ghost screen oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericucar -- 25 Aralık 2018; 12:0:27 >
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.