Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldukça uygun. Alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim gelmeme sorunu çözüldümü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

Bildirim gelmeme sorunu çözüldümü ?

Bilfirim gelmeme sorunu ufak bir ayardanmış halloldu faceden bile bildirim geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Bilfirim gelmeme sorunu ufak bir ayardanmış halloldu faceden bile bildirim geliyor.

Nasıl bi ayar yaptınız hocam bildirimler için anlatabilir misiniz. Bana bazen geliyor bazen gelmediği oluyor bildirimlerin.
  • Bildirim sorunu bende de var. Ama asıl saçma olan şu ki . Mobil veri ile bağlıyken hiçbir sorun yokken wifiye bağlı olduğumda gelmiyor yada geç geliyor bildirimler. Hatta şöyleki wifiyi kapattığım zaman telefonu yeni açmışım gibi ardarda bildirim geliyor çeşitli uygulamalardan. Modemden de olabilir bakmak lazım falan diye üşeniyorum bakmaya.Mobil ile takılıyorum üşengeçlikten.
  • ucmanumut U kullanıcısına yanıt
    Beleş daha ne olsun, bende dün aldım 3200 TTK dan alınma

• quote:

Orijinalden alıntı: frost35

quote:

quote:

Nasıl bi ayar yaptınız hocam bildirimler için anlatabilir misiniz. Bana bazen geliyor bazen gelmediği oluyor bildirimlerin.

Konuda bir arkadaş paylaştı evde pc not aldım şuan aklımda degil eve gidince alıntılayarak yazıcam sana hatta konu sahibi başa tuttursa iyi olur basit bir ayar ama çok önemli telefon dan sogumuştım bu ayarla herşey düzeldi hatta lırmıxı rakamla kaç msj geldigi bile yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlglc

Bildirim sorunu bende de var. Ama asıl saçma olan şu ki . Mobil veri ile bağlıyken hiçbir sorun yokken wifiye bağlı olduğumda gelmiyor yada geç geliyor bildirimler. Hatta şöyleki wifiyi kapattığım zaman telefonu yeni açmışım gibi ardarda bildirim geliyor çeşitli uygulamalardan. Modemden de olabilir bakmak lazım falan diye üşeniyorum bakmaya.Mobil ile takılıyorum üşengeçlikten.

Akşam yazıcagım ayarla herşey düzelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: frost35

quote:

quote:

ayarlar - uygulamalar ve bildirimler - bildirim yönetimi - bu sayfada ekranın üst köşesindeki üç noktaya tıklayın ve simge bildirimlerine girin oradanda işaret görüntüleme modunu okunmamış mesaj olarak seçin. hepsi bu kadar bundan sonra ikonların üzerinde kırmızı içinde numara olarak görünecek. Bildirimlerde sorunsuz gelicek.

• quote:

Orijinalden alıntı: uqurb2

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

Orijinalden alıntı: uqurb2

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

Teşekkür ederim hocam kameraya henüz alışamadım ya da istediğim tam performansı alamadım

youtubede huaweinin kamera kullanıma yönelik bir kaç eğitici videoları var çekeceğin fotoğraflar hakkında yardımcı olabilirler bir bak derim :)

Detaylı bakacağım videolara bir kaç gündür iş yüzünden ilgilenemiyorum hocam bildiğiniz güzel şeyleri paylaşırsanız sevinirim

• kutlay1 kullanıcısına yanıt
    Donanim olarak aynilar kamera kisminda bnde duz mate 10 var esimde pro ben sirf onde parmak izi olsun diye aldim kameralar ayni :)

• Merhaba arkadaşlar. Beni size ufak bir sorum olacak. İnstagramdaki bazo arkadaşlarımın çektiği fotoğrafların altında HUAWEI MATE 10 PRO NEW LEICA DUAL CAMERA yazmakta. Bunu nasıl yapabiliriz acaba?
  • seco917 kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera ayarlarına girin orda var açarsanız resimlere leıca yazısı ekleniyor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Yıl Resmi İthalat Delta Teknik Servis Garantili Adınıza Faturalı Sıfır Ürün.

Alacağım ürün böyle, sıkıntı olmaz demi ?
  • kutlay1 kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim ustadim.

• quote:

2 Yıl Resmi İthalat Delta Teknik Servis Garantili Adınıza Faturalı Sıfır Ürün.

Alacağım ürün böyle, sıkıntı olmaz demi ?

Ben daha önceki telefonları hep öyle aldım sıkıntı olmaz. Mate 8 için hoparlör problemi olmuştu delta servise gönderdim onarıp geri gönderdiler Ben şu ana kadar delta servisin hizmetlerinden hep memnun kaldım ama forumlarda yazan herkes benimle aynı fikirde değil. Ancak ne kadar iyi olursa olsun TR garantili gibi olmaz değişim değil onarım yaparlar. Orijinal yedek parça kullanıp kullanmadıkları konusu da hep tartışılmıştır. Ben şu anda Türkiye garantili aldım ama uygun fiyat olunca delta garanti için riske girilir. Zaten Huawei telefonlarda çok servise gidecek problem ile karşılaşılmıyor ama kısmet işi problem olursa delta garanti distribütör garantisi kadar konforlu değil hiç olmazsa ortada kalmıyorsun. Onarımda olarak çözüm var. Sonuç olarak uygun fiyat olursa tercih edilebilir.

• Arkadaşlar çift tıkla ekranı uyandırma ve uyutma bu telefon için şart. Güncelleme ile bu telefona bu özelliğin gelme ihtimali varmıdır. Varsa bunun başka bir yolu program, market uygulaması VS paylaşırsanız sevinirim. Launcher dışında programlardan bahsediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomKarincaZ5c

Arkadaşlar çift tıkla ekranı uyandırma ve uyutma bu telefon için şart. Güncelleme ile bu telefona bu özelliğin gelme ihtimali varmıdır. Varsa bunun başka bir yolu program, market uygulaması VS paylaşırsanız sevinirim. Launcher dışında programlardan bahsediyorum...

Maalesef ekran kapatma ve çift tıklama ile uyandırma/kapatma programları hemen hemen hepsini denedim parmakokuyucu ile uyandırmayı devre dışı bırakıyor. Sanırım çakışıyor. Sadece ekran kapatmak için sisteme ait ekran kapatma widgeti sağlıklı çalışıyor ancak çift tıklama yok.

• @uglything

Son sürüm aşağıdaki gibidir bu arada IMEI numaranızı kapatın isterseniz Malum devir kötü

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinki son sürüm değil 129 geldi bana, 2 hafta önce OTA dan güncelledim. Kullanıyorum. Şuan OTA üzerinden son sürüm 129 dur.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.