Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi pazarlar.Bir sorum olacak sizlere az önce telefonu düşürdüm yere ve ekran çarptığı yerden mavi pixcel olarak ten değiştirdi. Yani ekran değişimi gerekli. Çift hatlı BLA-L29 model yurt dışından getirilmiş bir telefonu. Dolayısıyla ekran değişimini huawei servis bedeli karşılığı yaptırabilirmiyim. Türkiye satışı olmadığından servis yapar mı? Yapmıyorsa da İstanbul da nereye yaptırabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Ana ekranda boş bir yerde parmağınızı basılı tutun çıkan ekranda sağ altta ayarlar butonu çıkacak ona tıklayın orada google feed var onu kapatın.

• everestk2 E kullanıcısına yanıt
    Ben 1530tl ye değiştirdim 1 ay kadar önce benim ki Türkiye cihazı. Fakat şöyle Bi durumla karşılaşmıştım ben değişime gittiğimde yan bankoda almanı birisi vardı o da telefonu kırmış p10 telefonu o da ekranı değiştirdi yurt dışı telefonu yani yapıyorlar ücreti karşılığında

• LionBeq kullanıcısına yanıt
    Heh yaptım eyv sağ olasın

• porsuk_y kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler.Değişimi nerede ve hangi serviste yaptırdınız ve kaç gün sürdü öğrenebilir miyim?

• İnstagramdan gelen mesajlar ekranı açmadan gelmiyor. WhatsAppta falan sorun yok. Telefonun özelliği böyle diyecem ama biladerdeki mate 10 proda böyle sorun yok anında geliyor. Lütfen yardım edin ne yapmam gerek. Sıfırladım düzelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 11 Kasım 2018; 18:33:19 >
  • Bir haftaya gelir güncelleme. Hayırlı olsun

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★A

• everestk2 E kullanıcısına yanıt
    Ben Ankara’da yaşıyorum buradaki serviste yaptırdım burada yedek parça ellerinde yoktu servise verdim telefonu ertesi gün hemen teslim aldım. Muhtemelen İstanbul’da aynı gün teslim edilir. Parça mevcut olunca 1saatte veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynısı bende de var. Hatta ekranı açtıktan sonra bile bildirim gelmeyebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniseyy

Aynısı bende de var. Hatta ekranı açtıktan sonra bile bildirim gelmeyebiliyor.
    Sadece instagramda mı oluyor peki diğer uygulamalarda var mı sorun WhatsApp falan

Bundle adlı uygulamada da gecikmeli geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeniseyy Y kullanıcısına yanıt
    bunun çözümü yok mu ya. Benim biladerde de mate10 pro var onda böyle instagramda falan geç gelme sorunları yok. Ben hiçbir ayarı değiştirmeden böyle sorun yaşıyorum
    Uygulama yönetiminde bildirim ayarları var oraya bir bak. Ben baktım hiçbir ayarda sorun yokken gecikme ve hiç bildirim gelmeme durumu var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniseyy

Uygulama yönetiminde bildirim ayarları var oraya bir bak. Ben baktım hiçbir ayarda sorun yokken gecikme ve hiç bildirim gelmeme durumu var.
    ayarlar normal ama neden bazı uygulamalarda böyle sorun var anlayamıyorum. Whatsappta falan hiç sorun yok

Diğer kullanan arkadaslar da yorum yapabilir mi? Sizlerde de instagamda falan mesajların geç gelme sorunu var mı? Özellikle ekran kilidini açınca gelmesi gibi
  • Arama sesi en düşükte bile dışardaki insanların duyabileceği şidette bunu daha da azaltabilir miyiz rootsuz.

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Bana daha 157 gelmedi :) sanırsam Aralık ilk çeyrekte gelir nominal değerde herkese benim güncell en full paketi indir dediğimde 3 gb 157 geliyor normal ek ota da gelmiyor şu an için ek olanı bekliyorum. Güvenlik yaması için full paketi indirip yüklemek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: porsuk_y

Benim telefon sürümü bu şekilde ff den bakıyorum sadece 156 ya onay veriyor onuda indirmiyor görmüyor sizde durum ne millet 157 yi filan alıyor niye böyle anlamadım valla
    Bendede 157 var ancak ben telefondan kontrol ettiğimde çıkmamıştı bilgisayara bağlayınca hi suitede gördüm güncelleme olduğunu

• Rockco R kullanıcısına yanıt
    hocam 157 güncellemesini gördü kendiliğinden birkaçgün önce yaptı güncellemeyi teşekkürler
    Ayarlar - Pil - Başlata gelin orada instagramı bulun yeşil yapın altta 3 seçenek çıkacak onları da seçin bu şekilde otomatik arkaplanda çalışma olur bildirim sorunu olmaz. Gereksiz gördüklerinizi kapatın bence pil tasarrufu için çok önemli bir şey sadece bildirim istediklerinizi açık otomatik yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionBeq

Ayarlar - Pil - Başlata gelin orada instagramı bulun yeşil yapın altta 3 seçenek çıkacak onları da seçin bu şekilde otomatik arkaplanda çalışma olur bildirim sorunu olmaz. Gereksiz gördüklerinizi kapatın bence pil tasarrufu için çok önemli bir şey sadece bildirim istediklerinizi açık otomatik yapın.
    hocam zaten bütün uygulamalar otomatik olarak ayarlanmış şekilde. Ve bu halde bile facebook bildirimleri,Instagram mesajları vs geç geliyor. Manuel olarak da seçtim ve çıkan üç seceneği aktif bıraktım yine aynı sorun..

bir de dediğinizi tam anlayamadım. Otomatiğe alınca zaten seçecek secenek çıkmıyor. Manuele geçtiğin zaman 3 tane cıkıyor 3ünü de aktif bıraktım dediğim gibi yine olmadı
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.