Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır izmir de bir telefoncu da taktırdım.çok telefoncu gezdim ekrana tam oturanı bulmak için.sonunda en iyi ekrana oturanı buldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

nano ekran koruyucu taktırdım.çok memnun kaldım.orjinal koruyucu kadar ekranın köşelerini kaplıyor.açıkta kalmıyor.
    Şu sıvı olanlardan mı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    hayır sıvı olandan değil.yedek aldığımın fotosunu paylaşayım.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Adres verir misin?
    Bir de fiyat nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 13 Ekim 2018; 9:26:2 >
  • kymelria kullanıcısına yanıt
    pm attım
    Hayırlı olsun, en güzelinin esnek nano olanlar olduğunu defalarca yazmama rağmen farkedilmemesi üzücü gerçekten...

google a mate 10 pro nano ekran koruma yazın, çıkan tüm esnek nano olanların hepsi cuk olur....

örnek linkhttps://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-mate-10-pro-flexible-esnek-nano-cam-ekran-koruyucu-hum10pnano-373527798?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250127*22324004847*58375856367*%7btype%7d*373527798*pla-375288430036&gclid=EAIaIQobChMInvuN-euC3gIVEMqyCh1sGQS6EAQYAiABEgIT0PD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimelle -- 13 Ekim 2018; 10:0:29 >

Ben nillkin 9h+ aldım aliexpress den dünyanın en iyi ekran camı imiş güzel oldu tavsiye ederim

Huawei Mate 10 Pro Temperli Cam için Nillkin İnanılmaz Nilkin H Pro 0.2mm Cam Ekran Koruyucu Film Huawei Mate 10 için Pro
    https://s.click.aliexpress.com/e/be14yu2M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibiza tdi -- 13 Ekim 2018; 10:3:8 >
  • alimelle A kullanıcısına yanıt
    o kadar çok markanın nano camı var ki kesimlerini tek tek kontrol etmek lazım :)bende çok telefoncu gezdim nano koruyucu için.çoğundaki ekran kesimleri aşırı boşlukluydu.o yüzden görerek almak istedim.bulunca da yedekledim.
  • ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    tavsiye için teşekkürler.uygulanmış halinin fotoğraflarını paylaşır mısınız?
    bana da gönderebilir misiniz adresi?
  • yasindemir94 Y kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • Yalnız Spigen armor kılıf kullanıyorsanız zaten sert cam korumaları unutun, olmaz sığmaz, nano esnek olanlarda biraz küçük olacak tam camın kenarına kadar olursa spigen kılıf söküyor, spigen varsa az küçük koruma alın....
    Peki dokunma hissayatı nasıl ben Topace cam koruma aldım lakin Nano gibi değil cam kenarlarını tam kapamıyor lakin dokunma hissiyatı gerçekten başarılı renk geçişi ve yansıtması açıkçası bundan şüphem olduğu için bilmediğim markaları denemek istemedim tam sarması beni cezbediyor açıkçası tek endişem renk ve dokunma hissiyatı deneyiminizi bu konuda paylaşarak linkde gönderirnisiniz inceleyeyim.

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    dokunma hassasiyeti ve renk konusunda hiçbir problem yok.ben İnternetten almadım.o yüzden link veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

dokunma hassasiyeti ve renk konusunda hiçbir problem yok.ben İnternetten almadım.o yüzden link veremiyorum.
    En iyi markalardan biri SPİGEN dir.Türkiye garantili olarak ta satılıyor.Güney Kore firmasıdır.Diyeceğim şudur ki sonuç elbette son söz sizindir ama aliexpress ve Amazon'dan aldığım aksesuarlar spigen kadar kaliteli çıkmadı.
  • Spigen mate 10 pro için hepsiburadadaki yorumlat pek de iç açıcı değil..

Banada adresi ve fiyatını pm atabilir misin?

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    pm attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alimelle

Yalnız Spigen armor kılıf kullanıyorsanız zaten sert cam korumaları unutun, olmaz sığmaz, nano esnek olanlarda biraz küçük olacak tam camın kenarına kadar olursa spigen kılıf söküyor, spigen varsa az küçük koruma alın....
    Spigen alamadım malesef hocam. Ne olduysa mate 10 pro için olan modeli kendi sitesinden de diğer alışveriş sitelerinden de ışık hızıyla kalktı

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.