Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaltun

hayır sıvı olandan değil.yedek aldığımın fotosunu paylaşayım.

Güzel görünüyor hocam çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar, benden başka "mesaj iletilmedi" sorunu yaşayan var mı? Hattım Turkcell. Mesaj merkezi numarasını kontrol ettim doğru. Bu zamana kadar yoktu birkaç gündür hiçbir numaraya mesaj atmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniseyy

Arkadaşlar, benden başka "mesaj iletilmedi" sorunu yaşayan var mı? Hattım Turkcell. Mesaj merkezi numarasını kontrol ettim doğru. Bu zamana kadar yoktu birkaç gündür hiçbir numaraya mesaj atmıyor.
    Hocam turkcell de o sorunu bende yaşadım. Faturanın son ödeme tarihi geçtiği için mesaj yollamıyormuş Böyle bir durum varsa sizde de o yüzden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Spigen alamadım malesef hocam. Ne olduysa mate 10 pro için olan modeli kendi sitesinden de diğer alışveriş sitelerinden de ışık hızıyla kalktı

Alıntıları Göster
    Ben de sonuna yetiştim 47 liraya sitesinden aldım 3 ay önce. Rugged Armor kılıf gerçekten eşsiz. Çok şık ve dayanıklı. Arka yüzeyi çizilmiş gibi görünse de yıkayınca eski formunu buluyor. Daha iyisi yok. Tr de bulamayanlar için :

https://www.amazon.com/Spigen-Rugged-Resilient-Absorption-Porsche/dp/B076V56GJW

Ekran koruyucu kullanmaya gerek duymadım, sadece kılıf yeterli bence. Camı çizilmeye oldukça dayanıklı. Düşmelerden kılıf koruyor zaten. Dokunma hissinde kayıp da yok. GG5 korumanın rahatlığı varken filmle kaplamayı kimseye tavsiye etmem. Tercih meselesi tabi yine de...

• Bende AliExpress'den Nillkin aldım yolda hala bekliyorum :). Ben kaba kılıf sevmiyorum o yüzden slim case konusunda en başarılı Nillkin diye denemek istedim.

• erkutyucel E kullanıcısına yanıt
    Gg5 de ciziliyor merak etmeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Gg5 de ciziliyor merak etmeyin
    1 sene Mate 9 kullandım ve ekrana bişey yapıştırmadan kullandım. Çiziksiz verdim bir arkadaşa. Ondan önce de 1.5 sene Note4 kullandım aynı şekilde. Üstelik onlarda GG3 vardı. Tamamen kullanıma bağlı bu iş. Anahtarlık ile aynı cepte veya çantada taşırsan, veya sağa sola telefonu atıp hor kullanırsan cizilebilir muhakkak ama benim kullandığım cihazlarda bu olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Spigen mate 10 pro için hepsiburadadaki yorumlat pek de iç açıcı değil..
    https://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-kiliflari-c-16102

Neymiş içaçıcı olmayan? Ben yıllardır bir çok markada bir çok ürününü kullanırım ve kullanıyorum.arkadaşım, kullanmadığın bir ürün hakkında yorum yapma.
    https://www.hepsiburada.com/spigen-huawei-mate-10-pro-kilif-rugged-armor-black-l19cs22665-pm-HB000009FOEV-yorumlari

Bu arada neredeymiş kötü yorum? illa birşey yazmak bir şeye muhalefet olmak zorundasınız.Bilmiyor olabilirsiniz ayrıca bilmek zorunda değilsiniz.spigen dayımın şirketi değil ama oldukça iyi ve garantili.yalan yanlış bilgilerle insanları etkilemek neden sizin için önemli? bundan nasıl bir abuk subuk zevk alıyorsunuz anlamıyorum...
    Uzatmayalım kısaca saçmalamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 15 Ekim 2018; 9:53:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

Ben de sonuna yetiştim 47 liraya sitesinden aldım 3 ay önce. Rugged Armor kılıf gerçekten eşsiz. Çok şık ve dayanıklı. Arka yüzeyi çizilmiş gibi görünse de yıkayınca eski formunu buluyor. Daha iyisi yok. Tr de bulamayanlar için :

https://www.amazon.com/Spigen-Rugged-Resilient-Absorption-Porsche/dp/B076V56GJW

Ekran koruyucu kullanmaya gerek duymadım, sadece kılıf yeterli bence. Camı çizilmeye oldukça dayanıklı. Düşmelerden kılıf koruyor zaten. Dokunma hissinde kayıp da yok. GG5 korumanın rahatlığı varken filmle kaplamayı kimseye tavsiye etmem. Tercih meselesi tabi yine de...

Alıntıları Göster
    Kullanan biliyor.bu kadar basit.

• bla-l29c185 için 9 çıkmış.9'u öneren var mı?yoksa şuan çok mu bug var?
  • Aynı model sürüme sahibim 9 gelmedi

Size geldiyse yüklerseniz görüşlerinizi bekliyoruz

• arkadaşlar günaydın, telefonun kaybolmasına çalınmasına karşın içindeki verileri (fotoğrafları, belgeleri vs.) buluta yedeklemek istediğimde "bulunduğunuz ülkede kullanılmıyor" uyarısı alıyorum. Bunu çözebilen veya başka bir kuruluşun bulut uygulaması aracılığıyla kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olabilir mi, bilgilendirebilir misiniz.
  • yeniseyy Y kullanıcısına yanıt
    O sorun Turkcell sim kartlarından dolayı kaynaklıyor. Başka telefonda bende aynı sorunu yaşadım, sim kartını değiştirdim sorun çözüldü.

• JustNaiR__ J kullanıcısına yanıt
    FF de çıkmış hocam daha resmi olarak telefonlarımıza gelmedi. Bugün 143 güncellemesi geldi ama benim telefonumada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

arkadaşlar günaydın, telefonun kaybolmasına çalınmasına karşın içindeki verileri (fotoğrafları, belgeleri vs.) buluta yedeklemek istediğimde "bulunduğunuz ülkede kullanılmıyor" uyarısı alıyorum. Bunu çözebilen veya başka bir kuruluşun bulut uygulaması aracılığıyla kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olabilir mi, bilgilendirebilir misiniz.
    Huawei bulut Türkiye'de çalışmıyor ne yazık ki, yaklaşık bir senedir servisi Türkiye'ye getirmeye çalışıyorlar...
    Fotoğraf yedeklemeleri için Google Fotoğraflar, belgeler için de Google Drive kullanabilirsiniz.
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • Selamün aleyküm dostlar. Whatsapp grubunuz var mı acaba? Bir kaç problem var da

• Çok iyi olmasa da biraz kaliteli ve bana iki üç yıl rahat gidecek kulaklık tavsiye eder misiniz?

Dışarıya çok ses versin istemiyorum bunun özellik olarak adlandırması var mı?

• Spiderfel S kullanıcısına yanıt
    kulaküstü öneririm yalıtım daha iyi olur. hem dışarı ses çıkmaz hem de içeri fazla ses girmez. kablosuz mu düşünüyorsunuz?
  • yasindemir94 Y kullanıcısına yanıt
    Fiyatı kolay kolay 200ün üstü olmasın istiyorum. Ama max 300tl vermeyi düşünüyorum. Ses kalitesi önceliğim ama kablosuz olmasını daha çok istiyorum. Dışarıda pratik taşıma açısından kulakiçi olmasını daha çok istiyordum ama kulakiçilerin ses yalıtımı kötü mü oluyor?

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.