Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.716
Cevap
157
Favori
925.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumuz ses verme kalitesi olarak nasıldır?

(Örneğin V30'un İphoneX'den bu konuda daha başarılı olduğu söyleniyor.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spiderfel S kullanıcısına yanıt
    Günümüz şartlarında ses kalitesi ve yalıtım artı Bluetooth olması en az 300.00 tl gözden çıkarmalısın ki aldığından tat alasın. Ben Senso Bluetooth kullaklığı tercih ettim memnunum.

Ses hoparlör çıkışı mı dac veya kablosuz başarısımı ? Genel anlamda başarılı ses kaliteli lakin yüksek değil. Apple ses konusunda daha başarılıdır. Htc ve özellikle Vivo Nex S işin zirvesidir tabi Türkiye satışı yok.Meizu, Xaomi dac çıkışları başarılı hopörler bakımından zayıftır ve çoğu Mono'dur.LG panel kralı olsada sırf ses için uzak dur derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakama -- 16 Ekim 2018; 23:31:57 >
    kulakiçi kablosuz hiç kullanmadım. ses yalıtımı konusunda her kulaklık farklı olabilir.

kablosuz ve kulaüstü en çok tercih edilen kulaklıkların linkleri:https://www.hepsiburada.com/jbl-t450bt-wireless-kulaklik-ct-oe-beyaz-p-HBV000004VVE6?magaza=Hepsiburadahttps://www.hepsiburada.com/sony-whch500b-kulakustu-wireless-kulaklik-siyah-p-HBV00000AHQGS?magaza=Meber%20Bili%C5%9Fimhttps://www.hepsiburada.com/sony-wh-ch400-mavi-bluetooth-kulakustu-kulaklik-p-HBV00000BYZSZ?magaza=Gameekstra

özellikle ilk ikisi birbirine yakın kalitededir.

kablosuz kulakiçi:https://www.hepsiburada.com/xiaomi-millet-bluetooth-spor-kulaklik-suya-dayanikli-p-HBV000002O1OVhttps://www.teknostore.com/products/xiaomi-sports-mini-kablosuz-bluetooth-kulaklik

birde kablolu type-c girişi mevcut kulaklık paylaşacağım. bu kulaklıkta aktif gürültü engelleyici mevcut. dışarıdan gelecek sesi engelleme konusunda daha iyidir.https://www.hepsiburada.com/xiaomi-anc-usb-c-type-c-kulak-ici-kulaklik-siyah-gurultu-onleyici-ozellikli-113db-p-HBV00000A4WFX

ancak siz yinede kulaklıları araştırın, yapılan yorumları okuyun daha iyi fikir edinebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasindemir94 -- 17 Ekim 2018; 0:41:20 >

40 ohmluk kulak içi kulaklığımı çok rahat besliyor en iyisi tabiki değil ama amiral gemisi modeller ile kıyasıya rekabet edebilir S7 edge modelde 40 ohm kulaklık detay kaybına uğradı mesela burdan yola çıkabilirsiniz.

Kablosuz kaliteli ürün bulmak zor. O yüzden kablolu kaliteli bir kulaklık işinizi görecektir xiaomi hybrid pro sennheiser cx 300 gibi modellere yönelebilirsiniz. Bonus olarakta sony mdr ex650ap modelini öneririm

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Telefonlar için 16 ohm yeterli değil mi?

Değerin fazla olmasının zararı olur mu?

• Ben plantronics backbeat 305 kullanıyorum.

Telefonun ses kalitesi vasat olduğunu bilerek kullandığım için genel olarak memnunum.

Vasatlık konusunu da önceki sayfalarda konuşmuştuk. Hatta denemesini de iphone a bağlayarak bizzat test ettim. Bariz fark var.

Bu yüzden ne kadar kaliteli kulaklık kullansanız da çok bir performans beklemeyin

• KYMELRIA K kullanıcısına yanıt
    Bass kulaklığı alsam tatmin etmez mi?

deneme imkanınız varsa deneyerek alın derim. tatmin olayı kişisel bir kıyas neticede. ama kulaklığın hakkını verebilen bir telefon değil malesef
  • 6 Aydır Mate 10 Pro kullanıyorum. Aslında telefonu fotoğraf çekmek için almıştım. Kamera lensleri çok iyi olduğu için. Lakin zaman içerisinde iyi bir kulaklık arayışına giriştim. Ve pek çok model ve denemeden sonra bu Telefon için en iyi kulaklığın sonynin wirelles kablosu kulaklıkları olduğuna kanaat getirdim.

Sony CH 500 Wifi kulaklık gerçekten çok çok iyi. Özellikle ses dengesi derinliği ve berraklığı çok güzel. Ve tek şarj ile 20 saat çalışma süresi var. Kafa üstü büyük kulaklık arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orodruin -- 17 Ekim 2018; 9:38:29 >

Böyle bir sınırlama yok kulaklıktan kulaklığa değişir herhangi bir zararı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordyakup01

Selamün aleyküm dostlar. Whatsapp grubunuz var mı acaba? Bir kaç problem var da
    cebini pm gönder kaydedeyim
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    kulaklık girişi olmadığı için girişi type-c olan kulaklıkların daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum. 3.5mm kulaklık için dönüştürücü kullanmak pek mantıklı gelmiyor.
    ben urbanears zinken kualküstü kulaklık kullanıyorum 85ohm hiç bir sıkıntıda yaşamıyorum

birde xiaomi bluetooth audio receiver aldım. kulaklığımı bluetooth ile kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasindemir94 -- 17 Ekim 2018; 12:6:24 >
  • C432 için son güncelleme B150 mi herkeste arkadaşlar?

FF te bir sürü yeni versiyon var. (B151, B156, B157 ve 9.0 olan B108)

Kimseye herhangi biri gelmiş değil galiba değil mi?

• erkutyucel E kullanıcısına yanıt
    Aynen. Şuan B150 var. Diğer sürümler 1 aydır ff de mevcut fakat onaylanmadı hala
  • Arkadaşlar video sorunu varmış çözüldü mü ayrıca başka kronik sorunu var mı.

• EarPods'ların yapıları kulaklar için çok iyi değil mi?

Düşme ihtimali de çok azalıyor. Neden Apple ve Huawei dışındaki firmalar hala eski yapıdaki kulaklık tipini kullanıyor?

• QuickShortcutMaker kullanan var mı?

Sar değerine bakmak için yükledim ama bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.