Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ark bu l29 lara ne zaman gelcek güncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    PC üzerinden güncellemeyi denediniz mi kendi programı bulup güncelledi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Tahmin edersiniz ki kişi olarak sizi değil de genel anlamda çok umursanmadığını kastederek fazla geri bildirim yapıldığını düşünmediğimi söyledim.
    Ben kullanmaya başladığım ilk gün (Mate 10 kullanıyorum bu arada) geri bildirimde bulunmaya başladım, bugüne kadar da gerek uygulama üzerinden gerek sosyal medya hesaplarından defalarca geri bildirimde bulunmuşumdur. Zaten telefonun ana konusunda da ilgili mesajlarım duruyordur :)

Alıntıları Göster
    Bunu Suçlama anlamında yazmadım.Biz millet olarak hep başkasından bekleriz ya.sizden farkım yok.Foruma girip bana acele cevap verin diyenlerden olmadığınızı mesaj sayınıza bakarak görebiliyorum.Yani mesajım haddini aşmış ise kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

PC üzerinden güncellemeyi denediniz mi kendi programı bulup güncelledi
    Hisuite üzerinden baktım güncelleme gelmemiş.güncelleme varsa bunun farkedeceğini düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba,

Mate 10 proda kilit ekranında iken aşağıdan yukarıya kaydırdığınızda ses kaydedici, hesap makinesi, flash vs gibi butonlar çıkıyor. Bu butonları iptal etmenin veya değiştirmenin bir yolu var mı? Aradım ama bulamadım.

• oski_58 kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmedi. Beklemedeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • P20 pro da pubg oyununun görüntüleri gayet güzel mate 10 pro da gözle görülür bir kalite düşmesi var sebebi nedir özellikler aynı değil mi? Ben oyunlarda grafiklerden hiç memnun değilim

• 145 sürümünü yüklemeyene 148 geliyor mu?

• Banada gelmedi 148 zaten 145 i alalı on gün oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkana

Bunu Suçlama anlamında yazmadım.Biz millet olarak hep başkasından bekleriz ya.sizden farkım yok.Foruma girip bana acele cevap verin diyenlerden olmadığınızı mesaj sayınıza bakarak görebiliyorum.Yani mesajım haddini aşmış ise kusura bakmayın.

Alıntıları Göster
    Hiç sorun yok :) bazen yanlış anlaşılmalar olabiliyor, saygı çerçevesinde düzeltmekten güzeli var mı?
    Umalım da, bir şekilde memnun olmayan bizlerin sesi duyulsun ve başka uygulamalara gerek kalmadan ön kamerayı da zevkle kullanalım.

• Dr. Robert Ford kullanıcısına yanıt
    P20 proda oyunu görme imkanım olmadı ama Telefonu fhd+ ekran ayarında ve oyunu da hdr ve canlı renk ayarında oynuyorum grafikler gayet tatmin edici.
    İki telefon da donanım olarak (cpu gpu ekran) aynı olduğunu düşünürsek belki de bu bahsettiğim ayarların farklı olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Edit: oyun ekran görüntüleri hdr, gerçekçi mod ve yüksek yineleme aktif, telefon da fhd+ ekran çözünürlüğünde. P20 pro ile kıyas yapabilir misiniz? ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 24 Ağustos 2018; 17:32:30 >

• Tr garantili cihazımı bla l29a çevirmiştim ikinci imei eklenmediği için bir işe yaramamıştı. Tekrar bla l09a döndüm.. 150inci versiyona 😁
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Luti kullanıcısına yanıt
    Başka kilit ekranı kullanınca gitmiyor mu

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Video çekim konusunda hala memnun değilim. Herhangi bir çözüm var mı çamur gbi çekmemesi için.

• BLA L29, henüz bende güncelleme almadım. 145 veya 148, acaba nezaman çıkar bu versyon için?
  • bölge kodunu c185 ten c432 ye çevirmek istiyorum. bu işlem için root şartmıdır? ben pek anlamam cihaz elimde kalmasından korkuyorum telefoncular ücret karşılığı bölge kodunu değiştiriyor mu

• unlock kodunu aldınız mı? Eğer yoksa artık yapamazsınız. Huawei kod vermeyi bıraktı.

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    evet önceden lazım olur diye aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Video çekim konusunda hala memnun değilim. Herhangi bir çözüm var mı çamur gbi çekmemesi için.
    Ben de memnun değilim zaten kamera paketinin bir diğer yumuşak karnı da video konusu. Moment - Pro Camera, bu uygulamaya video modu eklensin diye bekliyorum :)
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Birkaç uygulama var video modu olan ama pek bir fark yoktu benim gözlemlediğim kadarıyla.
    Footej, google cam(modlanmış apk), nokia pro cam şimdilik denediklerim.

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.