Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Ekranda ne oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dnzyel D kullanıcısına yanıt
    Aklın yolu bir. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Ekranda ne oluyor
    Simdi nasil anlatsam, gunesli hava da otomatik de olsa full parlaklikta da olsa parlaklik bir kademe dusup geri cikiyor ama bunu kapali yerde yapmiyor..

• tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    Hocam kac saat ekran süresi alıyorsunuz acaba

• 137 sürüm güncellemesi geldi. Yükleyen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsten -- 17 Nisan 2018; 11:56:45 >
  • coolsten kullanıcısına yanıt
    ?

• arkadaşlar 4000 pil gücü deniliyor ama benim ilk aldığım telefonlar gibi hiç 4000 havası yok gibi normal gidiyor şarjı. şu pil ayarındakii manuel otomatik uygulama ayarları bataryadan tasarruf için manuel mi yoksa otomatik mi olması gerekiyor?

bir de başka ne ayarı yapcam? gps,bluetooh falan hep kapalı cihazda fazla uygulama yok oyun bile yok
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    137 sürümüymüş. C432 cihazın kodu herhalde :)

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• samtiger kullanıcısına yanıt
    Batarya efsane gidiyor. Gün boyu marvel şampiyonlar turnuvası oynamama rağmen 7 saatin üzerinde ekran süresi alıyorum hep. Telefon elimden düşmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Batarya efsane gidiyor. Gün boyu marvel şampiyonlar turnuvası oynamama rağmen 7 saatin üzerinde ekran süresi alıyorum hep. Telefon elimden düşmüyor
    böyle kullanıyorum. uygulama az, oyun bile yok. telefonu cok fazla kullanamadım ama böyl e 79a düşmesi normal mi? yanlış anlaşılmasın kötü demiyorum ama yeni bir başka telefon alsam ilk günler o da böyle gitmeyecek mi 4000 farkını anlayamadım sadece. yanlış yaptıgım bir ayar var mı? şu manuel otomatik ayarı nasıl olacak

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• @samtiger hocam , 1.52 saat ekran açık süreniz var ve %79 . yani şarjın 1/5 i gitmiş lakin 2 saate yakın ekran açık süreniz var . tam bitimle neredeyse 8 saate yakın ekran süresi yapıyor.. Bu durumda değil sorun , gayet güzel bir şarj süresi var ..

Bu arada Distribütor garantili sıfır ne kadara alınırsa uygun alınmış olur ? adımıza faturalı yani ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

?
    Bu a*d block otomatik kapanıyor bi ayarı var mı bunun. Neden kapanır ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 17 Nisan 2018; 12:30:31 >
  • Pil ayarları menüsü altında ki başlat menüsünde otmatik ayarlardan çıkarın manuele alın ve manuel altındaki bütün seçenekleri kapatınız .Bu şekilde artık kapanmaz

Tümünü manuel yönet yap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Reis , 3380 tl nasıl fiyat distribütor garantili sıfır faturalı ? verilir mi sence o rakam ?
  • Ben hiç bir şekilde gereken verimi alamadım. Manuel kullanmama ve 3-4 uygulama dışında hepsini kapatmama rağmen olmuyor.Kullanırken ekran süresi 8 saati buluyor ama beklemede inanılmaz şarz yiyor. Dün gece süper güç tasarruf modunda olmasına rağmen yüzde 12 yedi. Şu işe bi çözüm bulursam tadından yenmeyecek telefon...

Hocam bana sorarsan çok gitmiş ben sabah saat 6 ya gelirken telefonu şarzdan çektim yaklaşık 50 dk. (1 saat diyebiliriz) ekran süresi aldım ve hala %1 azalmadı şarzım. Şuanda %100 de ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• argun89 A kullanıcısına yanıt
    hocam o ne saçma sapan bir pil kullanımı ya :D ben düz mate 10 kullanıyorum hadi tamam lcd ekran fazla yer falan.
    100 iken instagram face takılıyım. ekran olarak 1 saat aldığımda benim tel 80'e inmişti. bu kabul edilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

137 sürüm güncellemesi geldi. Yükleyen varmı
    Birkaç gün önceden beri yükledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bertuğ Kaytaz

Ben hiç bir şekilde gereken verimi alamadım. Manuel kullanmama ve 3-4 uygulama dışında hepsini kapatmama rağmen olmuyor.Kullanırken ekran süresi 8 saati buluyor ama beklemede inanılmaz şarz yiyor. Dün gece süper güç tasarruf modunda olmasına rağmen yüzde 12 yedi. Şu işe bi çözüm bulursam tadından yenmeyecek telefon...
    Önceden de bir kaç kez yazdığım gibi mesele batarya da değil.Asıl güzellik arka plan yazılımda.Kimileri öyle bir abartıyor ki sanırsın telefona her tür taklayı attırıyorsun bitmiyor meret.yok öyle birşey..
    Kullanan neyi nasıl kullandığını yazmıyor yada sallıyor.
    ne yüklü bilen yok.''facebook-youtube-messenger-whatsapp-izlediğiniz her türlü video.oynadığınız oyunlar(hd özellikli olanlar su gibi harcıyor.online radyo yada müzik yazılımları-optimize edilmemiş yani bu sürüme uyarlanmamış her türlü uygulama vs vs vs her türlü pili götürür...
    Sevgili bertuğ süpergüç tasarrufunda %12 anormal.beklemede asıl şarj yemiyor.o yüzden bataryası uzun gidiyor.saygılar.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.