Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aqon23

Artık telefonunun akıllılığındanmıdır yoksa şansmıdır bilmiyorum ama aradığım şey önerilenlerde çıktı ve buldum :)

Sistem>sistem gezintisi den ayarlara ulaşabiliyoruz
    Denk gelmiştir o. Zeki telefon muhabbeti hikaye
  • beyler bir ayar vardı ayarladıgımızda whatshap facebook kırmızı rakamla uyarı çıkıyordu bu nasıl yapılıyordu.

birde yazılım yükledigimiz bir uygulama vardı onun adı nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 16 Nisan 2018; 23:21:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

O kılıfın düşmelere karşı hiçbir faydası olmaz. Sadece kılcal çizikler oluşmasının önüne geçer. Şöyle söyleyim arkadaşım yeni aldığı s9 una samsung bayisinden 100 tl ye yan çerçeveyi ve arkayı komple kaplayan kaliteli bi kılıf taktırdı.görüşünte gerçekten güven veren bi kılıf. normalde telefonun ekranı yere bakacak şekilde koyunca bile ekran yere temas etmiyordu. Neyse bugün düşürdü telefonu ön taraf köşesinden kırıldı, arka taraf boydan boya kırıldı.

Ben işim gereği akşama kadar telefonu elimden düşürmüyorum sürekli elimdedir ama kılıf kullanmıyorum. Şahsi fikrim; 50-100 binlik arabalara biniyoruz ama onları aman efendim çizilecek mi biri mi gelip vuracak yoksa park halinde çocuklar mı çizecek vs diye kılıfla sarıp sarmalamıyoruz. Yani bu iş birazda kader. Kırılacağı varsa kılıf olsa bile kırılıyor.

İphone 7 mat siyahı kılıfsız kullanmaktan nefret ederdim çünkü o alüminyum kasa hem çok kayıyordu hemde çok kötü tutuş hissi veriyordu. Ama bu telefonu kılıfsız kullanmak bi başka. Görüntüsü hele...
    Anlıyorum Spigen ince kılıfı s7 edge de kullandım düştü kendi kırıldı telefon kurtuldu.kılcal çizik olayını takmıyorum çünkü gorilla glass 5..

Bir yerde spigen buldum 60 tl ye geri zekalı sistem o bankaya ait ödeme yapamazsınız bu bankaya yapamazsınız deyince sabah telefon edip halledicem.

kılıf orjinal ise adresi yazarım.

Bu arada haklısın sana hakverip bunları almaktan vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

beyler bir ayar vardı ayarladıgımızda whatshap facebook kırmızı rakamla uyarı çıkıyordu bu nasıl yapılıyordu.

birde yazılım yükledigimiz bir uygulama vardı onun adı nedir.
    o ayarı bilmiyorum da yazılımı için firmware finder mi soruyorsun?

aslında bunlara yazılım yerine yama yada update yani güncelleme diyoruz.

Sistemi yeniden yüklememiz gerekiyorsa ona da ROM atma diyoruz.Samsung'a Odinle atıyordum zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a26b

o ayarı bilmiyorum da yazılımı için firmware finder mi soruyorsun?

aslında bunlara yazılım yerine yama yada update yani güncelleme diyoruz.

Sistemi yeniden yüklememiz gerekiyorsa ona da ROM atma diyoruz.Samsung'a Odinle atıyordum zamanında.

Alıntıları Göster
    2 ay önce mate 10 promu satmıştım bugün yeniden aldım o zamanlar konuyu takip ettigimde burdan bir arkadaş yazmıştı bu ayarı tüm bildirimleri göster gibi birşeydi o zamanlar bildirim gecikmesi vardı o ayarla bir nebze düzelmişti birde bazı uygulamalrda mesela chrome matlaşma vardı bugün kutuyu açtıgımda 137 yazılımı yükledi eski matlık sanki düzelmiş allaha şükür bildirimlerde zamanında geliyor sanırım yazılımla aşmışlar. evet firmware finder sizin üstte verdiginiz birinci videoda whatshap ve facebook uyarılarında simge üzrinde uyarı çıkıyorda ing bilmedigim için anlamadım eskiden facebook uyarı geldiginde simge üzerinde uyarı olmazdı.

• ayarlar<uygulamalar ve bildirimler<bildirim yönetimi<üstteki 3 nokta<Simge bildirimleri<okunmamış mesaj. böyle yapınca dediğin gibi olur
  • quote:

ayarlar<uygulamalar ve bildirimler<bildirim yönetimi<üstteki 3 nokta<Simge bildirimleri<okunmamış mesaj. böyle yapınca dediğin gibi olur
    Çok tşk ederim bunun bildirimlerin zamanında gelmesi ile ilgisi varmı sizde açıkmı mesela bu ayar? tekrar tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Adguard ı kurup da deneyimlememiş arkadaşlar için olması gereken ayarları ile ilgili video çektim buyrun.:https://youtu.be/5Koqk826w0M
    O kadar uğraşmışsın video çekmişsin. Bende ömürboyu lisansını aldım o anahtar işaretine gıcık oluyordum ama alşıacağım artık yapacak bir şey. Gerçekten 1 tane bile reklam görmedim kurduğumdan beri ne sayfalarda ne programlarda.
  • Hiçbir alakası yok. Bildirim sorunu ben 3 aydır hiç yaşamadım. Eğer bu telefonda da yaşarsan demekki ayarlarda bi hata yapıyorsun. Birlikte hallederiz. Bu arada en son versiyon 137 tr cihazı için.
    Şu an 137 Vodafone hatlarda volte destekliyor yani telefona gelebilecek her şey geldi. Sana tavsiyem 8.1 Gibi köklü bi değişiklik gelmeden Firmware Finder gibi programlara hiç girme. Telefonu kendi haline bırak. Bırak o güncellemek için en doğru zamanda güncellesin.
  • quote:

ayarlar<uygulamalar ve bildirimler<bildirim yönetimi<üstteki 3 nokta<Simge bildirimleri<okunmamış mesaj. böyle yapınca dediğin gibi olur
    evet bunu karıştırırken bende kaybetmiştim şimdi tamam.ellerine sağlık.
  • Telefonu kılıfsız kullanmak çok farklı duygu yaşatıyor gerçekten. Düşürmem dikkatli biriyim derseniz kılıfsız hissiyatı çok güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke dolaşımdayken parmak izi sensöründe dokununca Ana ekrana dönse. Mümkün mü böyle bir şey ayarlamak?

• Teşekkür ederim. Yararını göreceğine emin olabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, sizce HTC U11 128 gb olan model mi yoksa mate 10 pro mu?

Fiyat farkını da (1000 tl) hesaba katarak yorum yapabilir misiniz?

1000 tl farka değecek neler var?

• serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Hız olarak hemen hemen aynılar. Bencmark performans testlerinde mate 10 pro hafif bi farkla önde kamera+bataryası çok iyi. Ama 1000 tlye değer mi derseniz size bağlı. Çok fotoğraf çekmem. Telefonu çok kullanmam 1 günü çıkatırım derseniz htc11 ama sık kullanan biriyseniz htc 11 alınca keşke mate diyebilirsiniz. Tamamen size kalmış. Ben olsam one plus 5t ile karşılaştırırım. Bence mate 10 prodan daha iyi bir telefon. Bataryasıda hemen hemen mate 10 gibi gidiyor performans olarak daha iyi prodan. Tek eksisi kamera. Hemde arada 1000 tl fark var. O parayada kamera cotopraf makinesi alırsınız. 1000 tl fazla parayı sırf kamera için vermiş oluyorsunuz mate 10a.
    Not:Mate 10 pro kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokhan23 -- 17 Nisan 2018; 2:17:12 >
  • Telefonda yazılım olarak bildirim gelmeme gibi veya başka herhangi bir sorun var mı? Yada kronik bir sorun ekran sararması piksel vs. Uzun süredir kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Son olarak en uygun çek kupon banka kampanyaları ile huawei Türkiye garantili nereden temin edebilirim?

• Arkadaşlar merhaba.. twittera bildirim sesini ayrıca atamak istiyorum bir yolu var mı acaba?
  • Bugun itibari ile cihazi satma karari aldim, nedeni de gunesli hava da ekranin sacmalamasi..

• Eski mate 10 pro WhatsApp bildirim ısıgını mavi yapabiliyordum simdi mavi ayarlasam kırmızı ayarlasam beyaz ısık oluyor bir aramada yeşil yanıyor.

• hep aynı örneği veririm , arabaya kılıf takmıyoruzda 3 liralık telefonu robocop gibi gezdirmenin mantısı nedir :)))
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.