Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5G uyumlu cihazı olan abonelerin VoLTE&VoWifi destekleyen cihazlarla abone olarak HD ses ve video arama yapabildikleri servistir.

Normalde 4.5G şebekesini kullanırken, sesli arama yapılmak istendiğinde teknoloji değişikliği olmakta ve cihaz 4.5G’den 3G’ye geçerek çağrıyı başlatmaktadır. VoLTE teknolojisi ile 4.5G kapsaması iyi olduğu sürece, teknoloji değiştirmeden kullanıcı 4.5G şebekesinde çağrı başlatıp, 4.5G’de çağrıyı sürdürebilmektedir.

VoWifi ise abonelerin Wifi üzerinden Turkcell şebekesine bağlanarak arama yapabilmesini sağlayan servistir.

Turkcell şebekesinde VoLTE ve VoWifi teknolojilerini destekleyen cihazlar aşağıda belirtilmiştir.

HD Ses (VoLTE&VoWifi) teknolojisini destekleyen cihazlar:

- iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, SE, 8, 8 Plus, X

- Samsung S6, S6 Edge, S7, S7 Edge, S8, S8 Plus, S9, S9 Plus, Note 5, Note 8, A3 2017, A5 2016-2017, A7 2016-2017, A8, A8 Plus, On7, J3 Pro, J5 Pro, J7 Pro, J7 Core, J7 2016, Grand Prime Pro

- LG K10 (2017 model), G4, G5, G6, V20, Q6

- General Mobile 5 Plus, GM 6

- Turkcell T80

- Vestel Venus Z10

- Casper Via G1 Plus

EVS (Gelişmiş Ses Servisi) teknolojisini destekleyen cihazlar:

- LG G6

YAni Huawei Volte ve Wowifi desteği turkcell de görünmüyor.....

• tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    Aynen öğle yapıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a26b A kullanıcısına yanıt
    Bu işlemleri yapmadan diğer telefonları kullan Yarım gün gitmez batarya
    bide bu işlemleri yapmadan mate 10 proyu kullan bak bakalım aynı şartlarda
    Evet batarya diğer amiral gemilerinin batarya oranlarına göre süper idaa ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 15 Nisan 2018; 12:11:41 >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Telefonun bataryası çok iyi. İnternettede tüm telefonlarla karşılaştırmaları var. Batarya olarak iphone x dan 2 saat fazla ekran süresi alıyor. One plus 5t ile yakın ama mate 10 pro 30 dk daha fazla ekran süresi alıyor note 8 den de 2 saat fazla ekran süresi alıyor. Sonuç olarak batarya gerçekten muazzam. Kullanmayı bilene 2 gün götürür ama zırt pırt kullanıyorsanız doğal olarak 1gün çıkarır. Ekran süresi olarak diğer telefonlardan aman aman fazla ekran süresi almıyor ama sonuçta en iyisi. 2. Olarak mate 10 pro genel kullanımda çıkarıyor farkını. 2 günü kolay kolay bir telefonda göremeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ben Manuel yaptım. Heeepsinin tikini kaldırdım. Sadece mail whatsap falan arka planda çalıştır yaptım. Doğru yaptım mı.
    Otomatik yapınca sanki hepsinin 3 tıkı da açık kalıyor gibi hissediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    Ben 10 saat ekran süresi aldım dahada %39 bataryam vardı
    Arka sayfalarda ekran görüntüsüde var

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Evet doğru yapmışsınız

Benim mate 10 düz model.
    Dediğim gibi hocam. Anlam veremiyorum 6 saat ekran süresi var. Oyun da yok yani

• Sayfa 90 a gidin benim ekran görüntülerimi göreceksiniz pil kullanımında
    Mate 10 proda

• quote:

Orijinalden alıntı: tokhan23

Telefonun bataryası çok iyi. İnternettede tüm telefonlarla karşılaştırmaları var. Batarya olarak iphone x dan 2 saat fazla ekran süresi alıyor. One plus 5t ile yakın ama mate 10 pro 30 dk daha fazla ekran süresi alıyor note 8 den de 2 saat fazla ekran süresi alıyor. Sonuç olarak batarya gerçekten muazzam. Kullanmayı bilene 2 gün götürür ama zırt pırt kullanıyorsanız doğal olarak 1gün çıkarır. Ekran süresi olarak diğer telefonlardan aman aman fazla ekran süresi almıyor ama sonuçta en iyisi. 2. Olarak mate 10 pro genel kullanımda çıkarıyor farkını. 2 günü kolay kolay bir telefonda göremeyiz.
    Note 8 Bataryası Pil: 3300 mAh
    iPhone X'in pil kapasitesi 2716 mAh
    Mate 10 pro 4000 mAh
    Yani kapasite daha büyük evet ama asıl güzellik büyüklükte değil yazılımda...Batarya kullanımı tek bir veriye bağlı kalarak ölçülmez aynı programları aynı sürede kullanan var mı? Tüm uygulamalarınız birebir bu cihazlarla aynı mı?
    2 gün kullanamazsın eğer telefonu ekran kapalı tutmuyorsan.yada benim telefon bir tuhaf.
    sen sadece nete girersin ben 10 dakika youtube açarım değişir.sen bluetooth açmazsın ben 1 saat açarım değişir.yani bataryaya kafayı takmak yerine adamları tebrik etmek gerekir ki yapılması gerekeni yapmışlar akıllı davranmışlar asıl sorunun geri plandaki yazılımları durdurmak olduğunu herkesin bildiği ama kimsenin el atmadığı duruma yazılımla çare olmuşlar.Bilgisayarlar ile Android işletim sistemleri arasındaki fark,android sistemlerde tüm verinin RAM üzerinde saklanmasıdır.yeni veri geldiğinde eskisinin yerine yenisi yazılır.Bu da işlemcinin sürekli çalışması anlamına gelir.bunu eskiden GREENİFY tarzı programlarla yapabiliyorduk ama başka sıkıntılar çıkıyordu.bunu Huawei gidermiş. darısı diğer donanım üreticisi firmaların başına..
    Neyse saygılar.

• Sadece deklanşöre bastım, onun haricinde herşey otomatik :)

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 15 Nisan 2018; 13:5:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam ortalama kullanım yapıyorum. Oyun yok. Whatsapp instagram internet arada biraz youtu.be. O kadar.
    Donanım haber uygulamasına da giriyorum sık sık. Acaba o çok yiyor olabilir mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_Caliskan

paralel ithalat cihazı. güncellemeyi onaylıyor restarttan sonra yüklemeye geçiyor fakat hata veriyor, yüklemiyor. demekki olmuyormuş

Alıntıları Göster
    Demekki sende rom atacaksın.başka yolu yok.:)
    Bu arada Firmware finderda buldun değilmi? seninki 432 olmazda orta doğu versiyonunun güncellemesini oradan bulup yapabilirsin.

https://www.reddit.com/r/FunkyHuawei/ yada https://funkyhuawei.club/ buradan sana uygun birşeyler bulup kurabilrsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: birkuşgibi

Sadece deklanşöre bastım, onun haricinde herşey otomatik :)

Eline sağlık çok güzel çekmişsin.

• Dün gece yaptığım bir kaç gece çekimi. Kamera çok hoşuma gidiyor 😁
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Hocam ortalama kullanım yapıyorum. Oyun yok. Whatsapp instagram internet arada biraz youtu.be. O kadar.
    Donanım haber uygulamasına da giriyorum sık sık. Acaba o çok yiyor olabilir mi.
    donanım haber aşırı pil yiyor .ben kaldırdım telden.yada greenify kur.onunla uyut pil süren artacak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify&hl=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Dün gece yaptığım bir kaç gece çekimi. Kamera çok hoşuma gidiyor 😁
    Çok güzel..Bu arada titreşimsiz mi çektin(tripod vs) yoksa elinle normal çekim mi?

Greenify nedir hocam.
    Bir de gerçekten çok etkiliyor değil mi hocam bu uygulama donanım. Yarım saat takılıyorum tık tık iniyor şarj 3-4 dk da 1😁

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Senin ekran LCD olduğu için daha çok şarj tüketir düz Mate 10 için çevremde duyduğum ortalama ekran süreleri 5-7 saat Mate 10 pro için ise ortalama 7-9 saat

Hocam tripod almadım daha ama kesinlikle alacağım.
    Orda bulduğum bir 2 eşyaya dayadım. %95 stabil oldu sanırım. Arkadaşlar masada nefesbi bile alsa sallayacağı için yine de muazzam çekti.
    Burda da gemi hareketli idi. Çok tatlı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiestoly -- 15 Nisan 2018; 13:1:3 >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.