DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Baveran, MGM Barut, srfdrd3555, cruel35, mahmutuslu Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
4.290
Cevap
121
Favori
180.717
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2699 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:19:39
      Arkadaşlar Hepsiburada dan satıcı Hepsiburada olan mate 10 pro alan oldu mu ? Servis olarak hangi firma ile anlaşmalı ? Gerçi bir sorun olursa Hepsiburada muhatap oluyormuş. Birde face unlock sanırım 140 güncellemesi ile gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası
    • Yarbay
      3084 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:21:29
      quote:

Orijinalden alıntı: safak970

Pil efsane beyler, ben böyle bişey görmedim..

hocam ben aksine pili cok beğenmedim gibi. cok fazla uygulama yok ve cok aşırı da kullanmıyorum ama normal telefon gibi gidiyor. acaba bi ayarı kapatmam falan mı gerekiyor? mesela size kaç gün gidiyor şarj?
      |
      |

Gaassaray değil Galatasaray!

• Yarbay
      3084 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:24:43
      quote:

Orijinalden alıntı: a26b

131 sürümünü demin yükledim.şimdi güncelleme olarak 137 yi buldu.yüklüyorum sonucu bildiririm.

Alıntıları Göster
      131i ff ile mi yaptınız yoksa normal otomatik mi geldi?

• Teğmen
      209 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:49:11

Şu an sürüm BLA-L09 8.0.0.137(C432) Bu yama 702 Mb ve çok birşey değişmemiş görünüyor.güvenlik yamaları içerdiğini söylüyordu. şimdilik bu kadar.
      |
      |
      a26b kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan, cahilsin demektir.

..........................................................................
      Rise and rise again until lambs become lions.
    • Teğmen
      209 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:53:32
      quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

131i ff ile mi yaptınız yoksa normal otomatik mi geldi?

Alıntıları Göster
      Otomatik değil. ff ile evet. ama yukarıda da yazdığım gibi ff de sol üst te ayarlardan proxy ayarı çekiyorsun.wifi deki proxy tek başına bir işe yaramadı bende.132 kuruldu sonra 137 geldi onu da kurdum 137 için güncellemeleri kontrol etmiştim hepsi bu.bu arada 3 küsür tl donate yani bağış yaptım reklam felan yok.içerik biraz değişti.eğer bulursanız NEt ten donate versiyonu bulup kurun..saygılar.

Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan, cahilsin demektir.

• Teğmen
      209 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:58:25
      quote:

Orijinalden alıntı: a26b

Otomatik değil. ff ile evet. ama yukarıda da yazdığım gibi ff de sol üst te ayarlardan proxy ayarı çekiyorsun.wifi deki proxy tek başına bir işe yaramadı bende.132 kuruldu sonra 137 geldi onu da kurdum 137 için güncellemeleri kontrol etmiştim hepsi bu.bu arada 3 küsür tl donate yani bağış yaptım reklam felan yok.içerik biraz değişti.eğer bulursanız NEt ten donate versiyonu bulup kurun..saygılar.

Alıntıları Göster
      neyse donate versiyonu https://www.allfreeapk.com/firmware-finder-donate,12532219/
      |
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:20:28

Huawei Mobile resmi Facebook hesabına mesaj attım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      samtiger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3084 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:21:31

ben o toplara pek girmek istemiyorum. Yasal yollardan yaptığımız için hatalı yükleme vs gelme durumlarından korkuyorum. En güzeli orijinali ile gelip yüklemek sanırım
      |
      |
      a26b kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2227 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:21:37
      quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Arkadaşlar Hepsiburada dan satıcı Hepsiburada olan mate 10 pro alan oldu mu ? Servis olarak hangi firma ile anlaşmalı ? Gerçi bir sorun olursa Hepsiburada muhatap oluyormuş. Birde face unlock sanırım 140 güncellemesi ile gelecek
      Ben aldım, huawei türkiye garantili olduğu için, kendi servisine gönderiyorsunuz. İçinden çıkan garanti belgesinde de huawei türkiye kaşesi ve bilgileri var.

• Yarbay
      3084 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:25:50
      quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Ben aldım, huawei türkiye garantili olduğu için, kendi servisine gönderiyorsunuz. İçinden çıkan garanti belgesinde de huawei türkiye kaşesi ve bilgileri var.

Alıntıları Göster
      hepsiburada'da iki türlü satıyorlar. Huawei Türkiye garantili veya Resmi Distribütör garantili yazıyorsa onu dediğiniz gibi huawei'nin kendi servislerine verebilirsiniz. Ama paralalel ithalat, İthalatcı garantili yazıyorsa onu Huawei servisleri kabul etmez. Garanti kapsamını satan kişi halleder. Zaten paralel ithalat olarak satılanlar piyasa değerine göre daha ucuzdan satıyorlar telefonu.

Özetle Hepsiburada'dan her satılan ürün resmi garantili değil onu bilelim

• Yarbay
      2227 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:28:20
      Pil bana da abartıldığı gibi gelmedi. Tamam 2 günü çıkarıyor zorlayınca ama bugüne kadar aldığım tüm telefonlar ilk aylarında böyleydi zaten. Sonra yavaş yavaş bir güne 2 yılın sonunda da yarım güne düşüyor. Bakalım bu nasıl olacak.

• Yarbay
      2227 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:30:57
      quote:

hepsiburada'da iki türlü satıyorlar. Huawei Türkiye garantili veya Resmi Distribütör garantili yazıyorsa onu dediğiniz gibi huawei'nin kendi servislerine verebilirsiniz. Ama paralalel ithalat, İthalatcı garantili yazıyorsa onu Huawei servisleri kabul etmez. Garanti kapsamını satan kişi halleder. Zaten paralel ithalat olarak satılanlar piyasa değerine göre daha ucuzdan satıyorlar telefonu.

Özetle Hepsiburada'dan her satılan ürün resmi garantili değil onu bilelim

Alıntıları Göster
      Arkadaş satıcısı hepsiburada olan cihazlar demiş zaten. Hepsiburada kendisi paralel ithalat satmıyor bildiğim kadarıyla. Paralel olanlar sitedeki diğer sanal dükkanlar. Zaten tüm ürünlerde yazıyor net şekilde ne garantisi altında olduğu.
      |
      |

• Yarbay
      2227 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:38:30
      Çok pardon yanlış bilgi vermişim. Satıcısı Hepsiburada olmasına rağmen paralel ithalat olanlar da varmış. Ama hepsinde belirtilmiş paralel mi yoksa huawei türkiye mi olduğu. İthalatçı firmanın kim olduğu ne kadar köklü ve güvenilir olduğu araştırılmalı bence alınmadan önce.

• Yüzbaşı
      294 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:45:25

cihazdaki batarya tüv güvenlik sertifikalı ztn. Hızlı şarjın herhangi bir zararı yok. olamaz da.
      |
      |
      oguzeybek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3084 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:46:14
      quote:

Çok pardon yanlış bilgi vermişim. Satıcısı Hepsiburada olmasına rağmen paralel ithalat olanlar da varmış. Ama hepsinde belirtilmiş paralel mi yoksa huawei türkiye mi olduğu. İthalatçı firmanın kim olduğu ne kadar köklü ve güvenilir olduğu araştırılmalı bence alınmadan önce.
      ++

ben kesinlikle karşıyım paralel ithalat garantiye. Örnek vereyim zamanında xperia z2 alan arkadaşım oldu, çok uyardım orijinal garantili al diye ama dinlemedi. Bir gün kamerasından dolayı servise verdi telefon geri geldiğinde daha kötüydü kamerası. sonra garanti kapsamı bitti öyle kaldı. Başka kişilerden de duydum onarımını yapamayıp onun yerine 3-5tl geri dönüş yapıyorlar :)

• Yarbay
      2227 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:53:07
      quote:

++

ben kesinlikle karşıyım paralel ithalat garantiye. Örnek vereyim zamanında xperia z2 alan arkadaşım oldu, çok uyardım orijinal garantili al diye ama dinlemedi. Bir gün kamerasından dolayı servise verdi telefon geri geldiğinde daha kötüydü kamerası. sonra garanti kapsamı bitti öyle kaldı. Başka kişilerden de duydum onarımını yapamayıp onun yerine 3-5tl geri dönüş yapıyorlar :)

Alıntıları Göster
      Benim yıllar önce aldığım Galaxy S2 de rootlanmış ve saçma sapan bir rom ile geldi. Bimeksten almıştım. Götürdüğümde geri iade almadılar cihaz açılmış diyip. Bir de pişkin pişkin, bu rom orjinalinden daha iyi zaten diyip güldüler. Şimdiki aklım olsa dağıtırdım orayı.
      |
      |

• Yarbay
      2699 Mesaj
      15 Nisan 2018 01:14:26
      Çift hatlı kullanmak için maalesef ithalatçı firma garantili almak durumunda kalıyoruz.Hepsiburada ile bugün gorustugumde ithalatçı firma değişken oluyor değişik firmalarla çalışıyoruz ama üründe bir sorun olursa Hepsiburada olarak bize başvuru yapabiliyorsunuz dediler.Biz sizi bir kod numarası vererek ilgili yetkili servise yönlendiriyoruz yani Hepsiburada muhatabınız oluyor dediler.Ama yine de hangi yetkili servis ile çalıştıklarını merak ettim .. Şu an düz mate 10 kullanıyorum ama pro ya geçeceğim ekranın daha dar olmasından ve oled ekrandan dolayı. n11 deki satıcı fiyatı bir anda 3229 dan 3345 e çıkardı satis olunca bende Hepsiburada ya yöneldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası
    • Yüzbaşı
      681 Mesaj
      15 Nisan 2018 01:31:19
      Mate 20 Pro

|
      |

• Yarbay
      2264 Mesaj
      15 Nisan 2018 03:42:31
      konsept bu gerçek değil.
      |
      |

• Teğmen
      209 Mesaj
      15 Nisan 2018 10:05:02
      quote:

Pil bana da abartıldığı gibi gelmedi. Tamam 2 günü çıkarıyor zorlayınca ama bugüne kadar aldığım tüm telefonlar ilk aylarında böyleydi zaten. Sonra yavaş yavaş bir güne 2 yılın sonunda da yarım güne düşüyor. Bakalım bu nasıl olacak.

pilin bir özelliği yok yazılım olarak huawei arka planda çalışan uygulamaları düzgün kapatıyor. mesele bu zaten
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.