Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sahsiyet, alimelle, ThE LoSt, bulentataseven Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı
7.778
Cevap
162
Favori
197.665
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3140 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Ben aldım, huawei türkiye garantili olduğu için, kendi servisine gönderiyorsunuz. İçinden çıkan garanti belgesinde de huawei türkiye kaşesi ve bilgileri var.

Alıntıları Göster
      hepsiburada'da iki türlü satıyorlar. Huawei Türkiye garantili veya Resmi Distribütör garantili yazıyorsa onu dediğiniz gibi huawei'nin kendi servislerine verebilirsiniz. Ama paralalel ithalat, İthalatcı garantili yazıyorsa onu Huawei servisleri kabul etmez. Garanti kapsamını satan kişi halleder. Zaten paralel ithalat olarak satılanlar piyasa değerine göre daha ucuzdan satıyorlar telefonu.

Özetle Hepsiburada'dan her satılan ürün resmi garantili değil onu bilelim

Gaassaray değil Galatasaray!

• Yarbay
      2476 Mesaj
      Pil bana da abartıldığı gibi gelmedi. Tamam 2 günü çıkarıyor zorlayınca ama bugüne kadar aldığım tüm telefonlar ilk aylarında böyleydi zaten. Sonra yavaş yavaş bir güne 2 yılın sonunda da yarım güne düşüyor. Bakalım bu nasıl olacak.

• Yarbay
      2476 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

hepsiburada'da iki türlü satıyorlar. Huawei Türkiye garantili veya Resmi Distribütör garantili yazıyorsa onu dediğiniz gibi huawei'nin kendi servislerine verebilirsiniz. Ama paralalel ithalat, İthalatcı garantili yazıyorsa onu Huawei servisleri kabul etmez. Garanti kapsamını satan kişi halleder. Zaten paralel ithalat olarak satılanlar piyasa değerine göre daha ucuzdan satıyorlar telefonu.

Özetle Hepsiburada'dan her satılan ürün resmi garantili değil onu bilelim

Alıntıları Göster
      Arkadaş satıcısı hepsiburada olan cihazlar demiş zaten. Hepsiburada kendisi paralel ithalat satmıyor bildiğim kadarıyla. Paralel olanlar sitedeki diğer sanal dükkanlar. Zaten tüm ürünlerde yazıyor net şekilde ne garantisi altında olduğu.
      |
      |

• Yarbay
      2476 Mesaj
      Çok pardon yanlış bilgi vermişim. Satıcısı Hepsiburada olmasına rağmen paralel ithalat olanlar da varmış. Ama hepsinde belirtilmiş paralel mi yoksa huawei türkiye mi olduğu. İthalatçı firmanın kim olduğu ne kadar köklü ve güvenilir olduğu araştırılmalı bence alınmadan önce.

• Yüzbaşı
      303 Mesaj

cihazdaki batarya tüv güvenlik sertifikalı ztn. Hızlı şarjın herhangi bir zararı yok. olamaz da.
      |
      |
      oguzeybek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3140 Mesaj
      quote:

Çok pardon yanlış bilgi vermişim. Satıcısı Hepsiburada olmasına rağmen paralel ithalat olanlar da varmış. Ama hepsinde belirtilmiş paralel mi yoksa huawei türkiye mi olduğu. İthalatçı firmanın kim olduğu ne kadar köklü ve güvenilir olduğu araştırılmalı bence alınmadan önce.
      ++

ben kesinlikle karşıyım paralel ithalat garantiye. Örnek vereyim zamanında xperia z2 alan arkadaşım oldu, çok uyardım orijinal garantili al diye ama dinlemedi. Bir gün kamerasından dolayı servise verdi telefon geri geldiğinde daha kötüydü kamerası. sonra garanti kapsamı bitti öyle kaldı. Başka kişilerden de duydum onarımını yapamayıp onun yerine 3-5tl geri dönüş yapıyorlar :)

• Yarbay
      2476 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

++

ben kesinlikle karşıyım paralel ithalat garantiye. Örnek vereyim zamanında xperia z2 alan arkadaşım oldu, çok uyardım orijinal garantili al diye ama dinlemedi. Bir gün kamerasından dolayı servise verdi telefon geri geldiğinde daha kötüydü kamerası. sonra garanti kapsamı bitti öyle kaldı. Başka kişilerden de duydum onarımını yapamayıp onun yerine 3-5tl geri dönüş yapıyorlar :)

Alıntıları Göster
      Benim yıllar önce aldığım Galaxy S2 de rootlanmış ve saçma sapan bir rom ile geldi. Bimeksten almıştım. Götürdüğümde geri iade almadılar cihaz açılmış diyip. Bir de pişkin pişkin, bu rom orjinalinden daha iyi zaten diyip güldüler. Şimdiki aklım olsa dağıtırdım orayı.
      |
      |

• Yarbay
      2719 Mesaj
      Çift hatlı kullanmak için maalesef ithalatçı firma garantili almak durumunda kalıyoruz.Hepsiburada ile bugün gorustugumde ithalatçı firma değişken oluyor değişik firmalarla çalışıyoruz ama üründe bir sorun olursa Hepsiburada olarak bize başvuru yapabiliyorsunuz dediler.Biz sizi bir kod numarası vererek ilgili yetkili servise yönlendiriyoruz yani Hepsiburada muhatabınız oluyor dediler.Ama yine de hangi yetkili servis ile çalıştıklarını merak ettim .. Şu an düz mate 10 kullanıyorum ama pro ya geçeceğim ekranın daha dar olmasından ve oled ekrandan dolayı. n11 deki satıcı fiyatı bir anda 3229 dan 3345 e çıkardı satis olunca bende Hepsiburada ya yöneldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      Mate 20 Pro

|
      |

• Yarbay
      2271 Mesaj
      konsept bu gerçek değil.
      |
      |

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      quote:

Pil bana da abartıldığı gibi gelmedi. Tamam 2 günü çıkarıyor zorlayınca ama bugüne kadar aldığım tüm telefonlar ilk aylarında böyleydi zaten. Sonra yavaş yavaş bir güne 2 yılın sonunda da yarım güne düşüyor. Bakalım bu nasıl olacak.

pilin bir özelliği yok yazılım olarak huawei arka planda çalışan uygulamaları düzgün kapatıyor. mesele bu zaten
      |
      |

Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan, cahilsin demektir.

..........................................................................
      Rise and rise again until lambs become lions.
    • Yarbay
      16445 Mesaj
      Bataryadan memnun olmayan arkadaşlar nasıl memnun değilsiniz bataryadan
      Güldürmeyin insanı piyasadaki bataryası en iyi olan telefon

Ayarlar + pil + başlat yapıp bütün ayarlarınızı manuel kullan yapın
      Vede ikincil açmaları tıklayın

Artı nfc ve buluetouthu kullanmadığınız zamanlar kapalı tutun
      Evde yada dışardaysanız duruma göre wifi yada mobil veri açık olsun
      Sadece bakın bakalım nasıl oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

KURU FASULYE + PİRİNÇ PİLAVI
    • Yüzbaşı
      397 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Şöyle diyelim ayarlar > Pil > başlat > aşağıda bulunan tümünü otomatik yöneti kapatıyoruz...ben sadece gmail açık bıraktım yani otomatik olarak sadece o yönetiliyor.
      siz facebook ve veya whatsapp da ekleyebilirsiniz.
      Bunu yaptığımızda mecburi çalışan sistem uygulamaları dışındaki yüklediklerimiz dahil hepsi ekran kapandığında uyku moduna geçiyor. Yine söyliyim batarya süper felan değil yani arka plan uygulamaların kapatılması gibi yazılımlar sayesinde çok iyi bir batarya ömrü sunuyor.
      4000lik batarya elbette çok iyi ama geri planda çalışan uygulama azalınca batarya yı daha az harcıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 15 Nisan 2018; 10:30:38 >

Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan, cahilsin demektir.

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      Bu arada Size aslında ücretli olup zaman zaman bedava dağıtılan uygulama ve oyunların linkini veriyim.

%100 Discount diyorsa bedavadır.yada indirimli alabiliyorsunuz..

https://sharewareonsale.com/product-tag/giveaway+active-deals-external?os=android

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 15 Nisan 2018; 10:35:17 >
      |
      |

• Yarbay
      3140 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Onları manuel yapınca ekran uykuya geçtiğinde bildirim gelecek mi uyanmadan?

|
      |
      Bahsedilenler: a26b

• Teğmen
      111 Mesaj

Hocam buradaki 2.başlatmayı mı kastettiniz. 2.başlatı açıp diğerlerini kapatıyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokhan23 -- 15 Nisan 2018; 11:13:46 >
      |
      |
      Kafkaslı57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      arkadaşlar cihazı yeni aldım yazılım konusunda pek bilgimde yok.

bla-l29 8.0.0.133 (c185) yüklü. c432 olan sürümünü yükleyebilirmiyim?

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: spunky24

arkadaşlar cihazı yeni aldım yazılım konusunda pek bilgimde yok.

bla-l29 8.0.0.133 (c185) yüklü. c432 olan sürümünü yükleyebilirmiyim?
      Seninki sanırım yurtdışı ortadoğu sürümü çünkü.yada paralel ithalat.

şunu söyliyeyim Samsung daki gibiyse ki sanırım öyledir yükleyebilirsin.ve (c432) ye geçtiğinde artık yurtiçi güncellemeleri de alabileceksin demektir.Bilgim kesin değil elbette ama odinle bir kaç rom atmışlığım vs var.bu sürümler genel sürüm sadece senin için değil 8-10 ülke için geliyor.bizimki avrupa sürümü görünüyor o yüzden sürüm numarası farklı.dediğim gibi bir sorun olacağını sanmam ama seçim senin.

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      Bu siteyi bir inceleyin
      https://funkyhuawei.club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 15 Nisan 2018; 11:39:3 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: a26b

Seninki sanırım yurtdışı ortadoğu sürümü çünkü.yada paralel ithalat.

şunu söyliyeyim Samsung daki gibiyse ki sanırım öyledir yükleyebilirsin.ve (c432) ye geçtiğinde artık yurtiçi güncellemeleri de alabileceksin demektir.Bilgim kesin değil elbette ama odinle bir kaç rom atmışlığım vs var.bu sürümler genel sürüm sadece senin için değil 8-10 ülke için geliyor.bizimki avrupa sürümü görünüyor o yüzden sürüm numarası farklı.dediğim gibi bir sorun olacağını sanmam ama seçim senin.

Alıntıları Göster
      paralel ithalat cihazı. güncellemeyi onaylıyor restarttan sonra yüklemeye geçiyor fakat hata veriyor, yüklemiyor. demekki olmuyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spunky24 -- 15 Nisan 2018; 12:6:9 >

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
SEO
paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.