Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

En alttaki özel sürüm ne oluyor cust filan yazıyor custom rom filan değil dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun hoparlorü nasıl?

• y4g12 Y kullanıcısına yanıt
    Sanırım siz bu soruyu facebook daki grupta da sordunuz..yurtdışı cihaz olduğu için romlar farklı olabilir.

Bizim cihazların kodu RNE...

• Replikans kullanıcısına yanıt
    Kaydırmalı fotoğraflarda sorun var 2 farklı Cihazla denedim 2 sindede canı isterse kaydırıyor, bir uyumsuzluk durumu var.

Hoparlör çok kalitesiz inanılmaz tiz ve rahatsız edici bir seviyede.

• quote:

Orijinalden alıntı: slckttr

Kaydırmalı fotoğraflarda sorun var 2 farklı Cihazla denedim 2 sindede canı isterse kaydırıyor, bir uyumsuzluk durumu var.

Hoparlör çok kalitesiz inanılmaz tiz ve rahatsız edici bir seviyede.

Bende yok. Olsa neden yok diyeyim.

• Instagramdaki sorun yok o tamam hoparlor hakkında ne dusunuyorsunuz

• GRETACASH kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur oradan da sordum. Rom konusu ile ilgili bilgim var ama bu cihazı yeni aldım. Diğer global romlar var mı yükleyebilir miyim acaba?

• zeynepsir Z kullanıcısına yanıt
    Hoparlör cok kaliteli degil. Benim eski lenovo p1 ortaligi inletirken bunda hafif sesli ortamda duyamiyorum son seste. Seside biraz tiz agirlikli. Ama cizirti vs gibi bir sorun yok

• Arkadaşlar uygulamalara girince çıkan tam ekran görüntüsü uyarısını nasıl kaldıracağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynepsir

Instagramdaki sorun yok o tamam hoparlor hakkında ne dusunuyorsunuz

Ben xperia c4 den geçtiğim için bana yeterli geldi ama çok iyi olduğunu da söyleyemem. Cızırtı vs kesinlikle yok, fakat sesi çok yüksek değil kalabalık ortamda kulaklıksız sıkıntı yaratabilir.
  • tekederelit T kullanıcısına yanıt
    Aynı kod bende de var.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben yeni telefon almak istiyorum. Önceliğim bataryanın ve kameranın iyi olması. Huawei mate 10 lite, p10 , p9. bunlardan hangisini önerirsiniz? Benim gönlüm mate 10 lite'de açıkçası ama kullananların fikrini almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • Bir güncelleme ile yüz ile kilit açma özelliği gelecekmiş.Cinden gelen duyumlar boylemis buda bu segmentte rekabeti kizistiracakmis.Her neyse İngilizce kaynaklı bir haber sitesinde okudum.Oreo ile face id benzeri bı teknoloji gelebilirmis.ama belki oreoyla ilgilide olmayabilirmis.
    Kaynakhttps://www.techjuice.pk/huawei-mate-10-lite-face-unlock-feature-software-update-leak/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SemihTürk -- 16 Ocak 2018; 15:12:10 >
  • Aliexpres ten kırılmaz cam söyledim baya kaliteliler ama telefonda kavis var kenarlarda oturmuyor kenarları sizinkilerde öylemi

• SemihTürk kullanıcısına yanıt
    Android 8 gelse şu sanal tuş takımı gizleme gelecek ozaman daha iyi olur ne zaman gelecek acaba

• mak06 M kullanıcısına yanıt
    Bir duyuma göre ilk çeyrek diye bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza_8

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni telefon almak istiyorum. Önceliğim bataryanın ve kameranın iyi olması. Huawei mate 10 lite, p10 , p9. bunlardan hangisini önerirsiniz? Benim gönlüm mate 10 lite'de açıkçası ama kullananların fikrini almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bende p9 hariç aynı telefonlar arasında gidip geldim. Birde htc u11.

Tr garantili olması, fiyatı, kamerası ve özellikle tasarımı için mate 10 lite seçtim.

• Arkadaşlar gece çekimi modunda fotograf cekmeyi denedim fakat tripod olmadigi icin cok beceremedim.20sn beklemeden cekemiyormuyuz

• Instagram güncellemesi geldi galiba o optimizasyon sağlanmış toplu görsellerde geçiş problemi yaşayanlar deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: GRETACASH

ARKADAŞLAR.. FACEBOOK ÜZERİNDE DE BİR GRUBUMUZ VAR..

HUAWEİ MATE 10 LİTE KULLANICILARI..

BEKLERİZ..

Link versene bulamadım Facebook tan

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.