Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KiriN

@SemihTürk dostum şuan 18:9 ekran oranı yeni moda olmaya başladı oyunlarda ekrana sığma sorunu vs vardı yavaş yavaş onlar da çözülüyor geliştiriciler güncelleme verdikçe düzelecek.
    @burakkengil55 hocam evde çin malı bir bt kulaklığım var şarjı dolunca deneyip size bildireceğim sonucu.

@otomobilci_x iyigünlerde kullanın.ben bu kılıfdan sipariş verdim size de öneririm.kılıf LINK

Kirin hayırlı akşamlar bende bu telefonu almak istiyorum,senden yardımcı olmanı isteyeceğim müsaadenle.

1-Boyut olarak telefon çok mu büyük veya standart 5.5 inç ekranlı telefonlarla aynı mı?

2-Ekran süresi ne kadar alıyorsun.3G bana 6 saat verse yeter bu süreyi bulabilirmiyiz.

3-Hızlı şarj varmı.

4-arka ve ön kamera da portre modu var mu?

cevaplarsan sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Viper_Sensation kullanıcısına yanıt
    1- Boyu olarak G8 ile aynı hemen hemen 5,5 inch bir cihaz oda bu telefonda 18:9 ve ince çerçeve tasarımı benimsendiği için kullanım rahat 5.7 olan note 4 den daha rahat tutuluyor.

2- Wifi de 6-7 saat arası alıyorum 3g de ne verir bilemem o kadar saat vermeyebilir 3g hücresel internet bağlantısı çok şarj tüketiyor hangi cihaz olursa olsun. Ha şebeke seçimi olarak 3g derseniz evet şebeke 3g seçili wifi internet kullanımı ile 6-7 saat veriyor.

3-Yaklaşık 150 dk da tam şarj oluyor. bena ortalama 120 dk da doldu tabi %5-10 arası oda fark ediyor taktiğin seviye

4- her iki tarafta da brokh efekt yani portre modu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiriN -- 14 Aralık 2017; 18:53:51 >
  • Teşekkürler şarj süresi çok uzun ve batarya sanırım az gidiyor.güzel telefondu üzülerek başka model bakacağım.

• Viper_Sensation kullanıcısına yanıt
    Ben az gidiyor demedim yanlış anlamayın WiFi harici kullanmadım WiFi kullanımda 6-7 saat alıyorum dedim 3G konusunu bilmiyorum şarj süresi de yaklaşık 120-150 dk arası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon 5.9 inç ama çerçeve alt ve üstten iyi kirpilmis o yüzden kullanımı çok rahat.Bende G3 ten kalma quad beat 2 kulaklık var denedim gayet tatmin edici,ama şöyle de bir durum var dinlediğimiz ses dosyalarıda önemli bir etken sonuç olarak.Hiz olarak mükemmel geçişler gayet akıcı, şarj olayı gayet hızlı doluyor ama özellikle hızlı şarj için bir teknoloji olduğunu bilmiyoruz.Beni çok tatmin etti telefon.Ciddi mana da beğendim.Huawei cihazları tema desteği arayüzün hoşluğu olsun uzun süre sikmayacak gibi duruyor.Ekran çok iyi ben bu kadar büyük ekran pek sevmiyordum ama şimdi resmen hayran kaldım elim az daha büyük olsa tek elle çok rahat kullanırmisim ;)

• KiriN kullanıcısına yanıt
    A7 2017 kullanıyorum ve sıkıldım.

A7 bu cihazdan iyimi ki?

Şarj olarak A7 çok üstün kalır ama diğer Özellikler olarak Mate nasıl acaba.

Ofisten bir arkadaş almış ama inceleyemedim.

Sizin fikriniz nedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    şarj olarak nasıl üstün kalıyor ? ram olarak işlemci olarak kamera olarak tasarım olarak ekran boyutu olarak mate10 lite 17 den üstün.
    4.5G mobil internet volte aktif 24-30 saat bekleme ile 8-10 saat ekran süresi alıyorum. Bu yüzden üstün diyorum.
    Forumda okuduğum en yüksek süre WiFi ile 6.5 saat olduğu için A7 çok daha iyi diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 14 Aralık 2017; 23:9:1 >
    soruş şeklim yanlış anlaşıldı hani gerçek anlamda merak ettiğim için nasıl üstün kalıyor diye sordum ben hızlı şarj vs açıdan mı diye soracaktım :D ekran süresi evet fark var aralarında
    Bende kinayeli sorduğunuz sanıp biraz sert yazdım sanırım, kusura bakmayın :)

Arkadaş almış ofisten ama inceleyemedim. 2 3 saniye kadar masada dururken baktım dikkatimi çekti o yüzden konuyu okuyorum :(

Sıkıldım A7'den.

dediğim gibi + tarafları yazdım size sizde pil tarafını bildiğiniz için hani çok şarj sorununuz yoksa gün içinde ofisdeyseniz şarj sorun olmaz bence performans o kadar da kötü değil. Birkaç konuya birden yazdığım için fazla dikkat edemedim soruş tarzıma :D direkt bende bakınca fark ettim ters gibi olmuş hani yanlış anlamayın diye o sebeple düzelttim note4 vs kullanıyordum onda pil süresi baya düşüktü ama hızlı şarj mevzusu vs vardı gerçi onu da pil deforme oluyor diye kapatmıştım
  • Bugun telefonum geldiğinden beri elimde ilk izlenimlerimi paylaşayım

Batarya telefonu aldığımda %86da idi tam 5 saat 15 dakikalık ekran suresi sonunda tamamen bitti ki bu sürede program indirmeleri Bluetooth ile eski cihazımdan yuklemeler kamera ve oyun denemeleri gibi cok faal bir kullanım söz konusu oldu. Yani bence normal kullanımda cok rahat 6 saatin Üzerin de ekran görüntüsü alınır diye düşünüyorum. Kamerayı aksam ev ortamında denedim acık konuşayım iddialı bir kamera değil ama gündüz Çekimleri güzeldi. Kamera kalitesi konusunda beklentiyi yüksek tutmamak lazım ama bokeh etkisinde başarılı, Bunların dışında cok şık hızlı bir cihaz ve eski 5,5 ekran lı telefonum ile Çok boyut farkı da yok, şimdilik bu kadar olsun cihazı tanıdıkça fikirlerimi paylaşırım.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Ben kamera konusunda size katılmıyorum benim kamera çok iyi işler çıkartıyor gece modu ile de.. Kamera da ois yok o nedenle tripod kullanırsanız farkı görürsünüz.. İç mekan çekimlerinde flaşsız deneyin odak işaretinin yanında küçük bir güneş işareti var ondan parlaklığı ayarlayın ve cihazı sabit tutarak deneyin... Bu arada hayırlı olsun sağlıklı günlerde güzel haberler alarak kullanın telefonunuzu...

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    pro mod da 50 iso ve 1/4000 lü kısmı 2 ye getirip dışarıyı çekermisiniz mümkünse fazla aydınlık olmasın :D ben çekim yapıyorum da benim evin önü p.. gibi rengarenk ışıklarla çevrili ağaçlara renkli ışıklar takmışlar saçma bir ortam gece çekimi yapamadım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRETACASH

Ben kamera konusunda size katılmıyorum benim kamera çok iyi işler çıkartıyor gece modu ile de.. Kamera da ois yok o nedenle tripod kullanırsanız farkı görürsünüz.. İç mekan çekimlerinde flaşsız deneyin odak işaretinin yanında küçük bir güneş işareti var ondan parlaklığı ayarlayın ve cihazı sabit tutarak deneyin... Bu arada hayırlı olsun sağlıklı günlerde güzel haberler alarak kullanın telefonunuzu...

Teşekkür ederim hepimiz guzel günlerde kullanalım ben fotoğraf meraklısı birisiyim hocam ve fotoğraf en buyuk hobilerimden ve bu anlamda da ekipmanımda var ancak açıkçası 4 kamera ile donatılmış bir cihazdan ben daha fazlasını bekliyordum. Trıpod konusuna da ben katılmıyorum sonuçta bu telefon ve ben bu tarz bir aleti tripod ile kullanmayı amac dışı goruyorum. Neyse dediğim gibi benim beklentim sanırım fazlaydı sonuçta orta sınıf bir telefon ve bana göre kameralarıda orta sınıf daha fazlasını en azından kapalı mekan akşam Çekimlerinde beklememek lazım. Yani bir Samsung s7 veya ıphone 6-7 degil.

• quote:

pro mod da 50 iso ve 1/4000 lü kısmı 2 ye getirip dışarıyı çekermisiniz mümkünse fazla aydınlık olmasın :D ben çekim yapıyorum da benim evin önü p.. gibi rengarenk ışıklarla çevrili ağaçlara renkli ışıklar takmışlar saçma bir ortam gece çekimi yapamadım :D

Telefon sarjda yarın akşam Çekerim ama enstantane 2 iken sabitleme den nasıl bir goruntu olur bilmiyorum, yarın deneyelim

• Kollarınızı bir yerden destek olarak tutarsanız olur umarım :) ben pencereyi açıp pervaz kısmına sabitliyorum kendimi

• quote:

@SemihTürk dostum şuan 18:9 ekran oranı yeni moda olmaya başladı oyunlarda ekrana sığma sorunu vs vardı yavaş yavaş onlar da çözülüyor geliştiriciler güncelleme verdikçe düzelecek.
    @burakkengil55 hocam evde çin malı bir bt kulaklığım var şarjı dolunca deneyip size bildireceğim sonucu.

@otomobilci_x iyigünlerde kullanın.ben bu kılıfdan sipariş verdim size de öneririm.kılıf LINK

Hocam kılıf gelince fotoğrafını paylaşırmısın

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf ve ekran koruyucu sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek???

4 $ kupon vermişti AliExpress, onu da kullanınca neredeyse bedavaya geldi..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.