Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dolandırılma olmaz da faturasını aldıysanız ve sözleşme yaptıysanız sıkıntı olmaz umarım.
  • Telefonda LED bildirim ışığı var mı acaba??Sizce 1800 TL seviyesine düşer mi yılbaşından sonra ?
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Evet Led bildirim ışığı var ve renk seçenekleri de sunuyor.. Distribütör garantili cihazlarda fiyatın o kadar düşeceğini pek sanmıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    düşmez mate serisi daha yeni geldi mate 11 haberleri çıkmadan yani yaklaşık 4-5 ay geçmeden inmez.
  • Ben de dün aldım arkadaşlar telefon güzel, parmak izi ile çok hızlı bir şekilde açılıyor arayüzü de güzel akıcı hafızasını 64 GB yapmaları güzel olmuş kamerası da iyi çekimleri güzel söyleyeceklerim şuan bunlar.

• lBoyKal kullanıcısına yanıt
    parmak izi okuyucu feci hızlı ya huawei güzel yapıyor parmak izini
  • Lenovo Moto g4 plus'ın sonunda 3.kez servise göndererek ücret iadesi aldım en kısa sürede bende Huawei alacam çünkü Moto serisini sevsemde biraz fiyatları uçtu bide mate 10 lite tasarım konusunda çok hoşuma gitti keşke bide mavi rengi olsaydı en kısa sürede alınca yorumlarımı yazarım.
  • Bu telefonun MATE sesrisiyle alakası yok. Benim şahsi görüşüm cihaz gerçekten berbat.
    -Ekran görüntüsü sanki üzerinde mat bir jelatin varmış gibi pürüzlü gösteriyor. Arka plan beyazken daha net anlaşılıyor pürüzler.
    -işlemci hızı hiç 2.36 Ghz gibi değil. Samsung C7 bile bundan çok daha hızlı
    -kulaklık sesi yok denecek kadar az. ıphone kulaklığı ile denedim yine ses gelmiyor müzik çalar olsun youtube olsun video olsun farketmiyor. ses yok yani. Sadece radyoda ses iyi
    -kamera olayı gündüz veya çok ışıklı ortamda iyi ama akşam ve düşük ışıkta karıncalanıyor
    -yazılım konusunda biraz kırpmışlar sanki. yani istediğiniz seçenekleri bulamıyor olmanız mümkün.
    -San değeri 1.24 civarında ve wifi çekim gücü bana düşük gibi geldi.
    -yavaş şarj oluyor 150 dk felan sürüyor şarj olması. C7 pro ile aynı bataryaya sahipler ama c7 pro 100 dk ful doluyor

Ben cihazı aldım 10 gün kullandım ve zararına geri sattım. BU YAZDIKLARIM BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayvargel -- 15 Aralık 2017; 11:19:5 >

• Neden satıyorsunuz? Memnun kalmadınız mı?

• bayvargel B kullanıcısına yanıt
    10 günlük cihaza neden root attınız ki garantiye yazık olabilir. Anlaşılırsa garanti dışı sebebi.
  • Arkadaşlar telefon benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Video izlerken kendini kapatıyor oyun performansı çok kötü cihazı Hepsiburada üzerinden satın almıştım nasıl iade edebilirim cihazi.

• musteker M kullanıcısına yanıt
    Sim kart takıldıysa iade olmaz kapanma problemi sade sizde var bence servise verin ek olarak da video çekin ya değişim olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aklımda p10 veya mate 10 lite var bu bazlarda baska modelde olabilir ama kamera performansı olarak ne tavsiye edersiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasesuyo -- 14 Aralık 2017; 1:27:41 >
  • Bu işlemci neden farklı görünüyor.Kirin 659 yazmıyor kırın 650 yazıyor ve işlemci frekansları düşük görünüyor.

• SemihTürk kullanıcısına yanıt
    3. Parti uygulamalar şuan güncelleme almamış frekans olarak doğru orada ki frekanslar işlem yoğunluk derecesi ile değişiyor sade 50 yazıyor 59 yerine oda 3. Parti uygulamarın kaynakları güncellemeleri gerek

• Arkadaşlar telefonumu dün aldım. Hepimize hayırlı olsun. Almak isteyenlerde en kısa zamanda alırlar inşallah. Fakat benim şöyle bir problemim oldu;

Bluetooth kulaklıkla müzik dinlerken ses bozuk çıkıyor. Müzik çalardan, Spotify dan, YouTube dan müzik dinlerken bozuk, cızırtılı bir ses geliyor. Müzik benim için aşırı önemli ve bu kadar mükemmel fotoğraf çeken, mükemmel bir tasarımı olan bir telefon olmasına rağmen canım inanılmaz sıkıldı bu duruma.

Benzer problem yaşayan ya da duyan var mı? Kulakligim Marshall ve tüm cihazlarda denedim kusursuz calisiyor. Eve gidince bir de kablolusuyla deneyeceğim. Biri 350 diğeri 850 MB olmak üzere 2 güncelleme geldi sorun devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5burak5 -- 14 Aralık 2017; 16:22:15 >
  • Hayırlısı olsun koca global firma kelek atmaz herhalde :) telefon çok hoşuma gitti kamera olayı çok güzel cidden.facebook ve Instagram sanırım uygulamadan kaynakli olarak kaydırma sorunu yaşatıyor ara ara muhakkak ki güncellendikce düzelecektir.huawei çok iyi iş çıkartmis.Lg g3 ten Lenovo k6 powera oradan da buna geçtim.Lenovo da uzun batarya ömrünü alışmıştım.Umarim bu telefon da günü bitirtir.

• Benim cihaz da geldi 👍
    İlk intiba olumlu çok şık bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 14 Aralık 2017; 16:38:29 >
  • @SemihTürk dostum şuan 18:9 ekran oranı yeni moda olmaya başladı oyunlarda ekrana sığma sorunu vs vardı yavaş yavaş onlar da çözülüyor geliştiriciler güncelleme verdikçe düzelecek.
    @burakkengil55 hocam evde çin malı bir bt kulaklığım var şarjı dolunca deneyip size bildireceğim sonucu.

@otomobilci_x iyigünlerde kullanın.ben bu kılıfdan sipariş verdim size de öneririm.kılıf LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiriN -- 14 Aralık 2017; 18:0:39 >

• Çin malı kulaklıkla denedim herhangi bir cızırtı yok. Ses kalitesi olarak birşey diyemiyorum çünkü elimde ki kulaklık ile hiç deneyimim olmadı sesi başka cihazda nasıl bilmiyorum birde fazla dandik bende ki ama cızırtı yok
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.