Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam 2 sene oldu telefonu alalı son zamanlarda batarya performansından pek memnun değilim, orijinal batarya değişimi yaptıracağım bir yer bilen var mı acaba veya daha önce araştırıp, değiştiren memnun kalan?
  • hadi123 kullanıcısına yanıt
    Benim hep 1 gün çıkartıyordu :) millet 8 saat ekran süresi alıyorken ben 6 saat alıyordum. Hala öyle :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazın orjinal 5A kablosu veya orjinale yakın kablosunu nerden bulabiliriz arkadaşlar bayağı deforme oldu kablo artık yeterince hızlı şarj yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer super charge ekranda görünmüyorsa, şarj girişini temizleyin toplu iğne ucuyla. Çalışıyor ondan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerbuga

İkiz uygulama özelliğini kullanan var mı? Benim telefon tek hatlı.. WhatsApp ı kullanabiliyor muyum böyle? İkiz uygulama özelliğini açıp kendi hattımı çıkarıp başka hat takınca ikinci whatsapptan mı kullanıyorum? Kendi whatsapp bilgilerimin silinmesinden korkuyorum.. Kendi hattımdaki whatsapp bilgilerine bir şey olur mu?
    Kendi hattınızdaki bilgilere birşey olmaz. Fakat yine de whatsapp ayarlarından google drive'a bir yedek alın.

- İkinci whatsapp uygulamasını aktif edin.
    - Farklı bir sim takın.
    - İkinci whatsapp'ı açıp yeni hat bilgileriyle kurulumu tamamlayın.
    - Sonra sim i çıkarıp ilk sim i takın.

Her iki whatsapp'ı da sorunsuz kullanabilrsiniz. Ben kullanıyorum. 2. sime gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Eğer super charge ekranda görünmüyorsa, şarj girişini temizleyin toplu iğne ucuyla. Çalışıyor ondan sonra.
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Hayır kablo bu şekilde deforme oldu. Hızlı şarj ibaresi yine çıkıyor ama 2-3 saatte tam şarj oluyor cihaz. Amper değerlerini ölçtüm 2A civarında veriyor 5A vermesi gerekirken. Netten birkaç tane kablo sipariş ettim 5A diye ama hiçbiri 5A vermedi. Orjinal kablo da bulamadım henüz.

• Bir de arkadaşlar bu cihazda denemediğim şey kalmadı ama whatsap mesajları uygulamaya girmeden gelmiyor. Her zaman yapmıyor bunu bazen yapıyor ama çok can sıkıcı oluyor. Güç tasarrufu kapalı. Veri kullanım izinleri tam. Arka planda çalışma ve arka plan verileri açık. Otomatik senkronizasyon açık. Tüm izinler açık. Tüm bildirimler açık. Hâlâ uygulamaya tıklayınca geliyor mesajlar. Genelde birkaç saat uyumaya girmeyince uykuya atıyor, sonra bi anda girince mesajlar toplu olarak geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Bu eskiden benim mate 10 pro da da olurdu dönem dönem. Pğl optimizasyonundan da devre dışı bıraktın mı peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Bu eskiden benim mate 10 pro da da olurdu dönem dönem. Pğl optimizasyonundan da devre dışı bıraktın mı peki?
    Evet hocam bulabildiğim tüm izinler aktif durumda

Ben baseus 5a lık kablo aldım n11 den orjinal kablosunundan daha kaliteli. Ve süper şarj yapıyor. Bunu alıp deneyebilirsin. Aksi halde belki de soket veya anakartda sorun olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Ben baseus 5a lık kablo aldım n11 den orjinal kablosunundan daha kaliteli. Ve süper şarj yapıyor. Bunu alıp deneyebilirsin. Aksi halde belki de soket veya anakartda sorun olabilir
    Eyvallah bunu bir deneyeceğim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Hayır kablo bu şekilde deforme oldu. Hızlı şarj ibaresi yine çıkıyor ama 2-3 saatte tam şarj oluyor cihaz. Amper değerlerini ölçtüm 2A civarında veriyor 5A vermesi gerekirken. Netten birkaç tane kablo sipariş ettim 5A diye ama hiçbiri 5A vermedi. Orjinal kablo da bulamadım henüz.

Alıntıları Göster
    En son bu kablodan almıştım. Supercharge çalışıyor.
    https://www.hepsiburada.com/baseus-double-ring-huawei-quick-charge-uyumlu-kablo-usb-for-type-c-5a-1m-beyaz-catsh-b02-p-HBV00000HUGW8?magaza=BASEUS%20T%C3%9CRK%C4%B0YE

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

En son bu kablodan almıştım. Supercharge çalışıyor.
    https://www.hepsiburada.com/baseus-double-ring-huawei-quick-charge-uyumlu-kablo-usb-for-type-c-5a-1m-beyaz-catsh-b02-p-HBV00000HUGW8?magaza=BASEUS%20T%C3%9CRK%C4%B0YE

Alıntıları Göster
    Arkadaşın paylaştığı bu kabloyu almıştım ben de. Orjinalinden daha kaliteli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ekran çatladı. En ucuz orjinal ekranı nereden bulabilirim acaba

Pil ayarları menüsünde uygulama başlatma sekmesine gir. WhatsApp'ı manuel olarak yönet şeklinde ayarla (seçimleri kapat yani). Sorunun çözülecektir. Arkaplanda çalışmaya devam etmesini istediğin bütün uygulamalarını manuel olarak yönet şeklinde ayarlayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower34

Pil ayarları menüsünde uygulama başlatma sekmesine gir. WhatsApp'ı manuel olarak yönet şeklinde ayarla (seçimleri kapat yani). Sorunun çözülecektir. Arkaplanda çalışmaya devam etmesini istediğin bütün uygulamalarını manuel olarak yönet şeklinde ayarlayabilirsin
    Zaten o şekilde kullanıyorum hocam. Dedim ya bilindik tüm yöntemleri denedim hâlâ birkaç saat Whatsapa girmesem uykuya giriyor uygulamaya girmezsem mesajlar gelmiyor girdiğim anda hepsi toplu geliyor.

"uykuda wi-fi yı açık tut" ayarını "her zaman" yapmayı deneyin.

bir de "pil optimizasyonunu yok sayma" kısmında whatsapp'a izin verildi şeklinde olduğundan emin olun. bu dediğim pil menüsünden değil.

Uygulamalar ve bildirimler>uygulamalar>ayarlar>özel erişim>pil optimizasyonunu yok sayma
  • Android 10 ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

bir de batarya tavsiyesi olan. Sanırım artık batarya ölmek üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenixae

"uykuda wi-fi yı açık tut" ayarını "her zaman" yapmayı deneyin.

bir de "pil optimizasyonunu yok sayma" kısmında whatsapp'a izin verildi şeklinde olduğundan emin olun. bu dediğim pil menüsünden değil.

Uygulamalar ve bildirimler>uygulamalar>ayarlar>özel erişim>pil optimizasyonunu yok sayma
    WiFi kullanmıyorum hep mobil veri hocam.

İkinci dediğinizi de yaptım değişmedi sorun.

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.