Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theplayingdead

Çok ilginç ya. Ne yaparsam yapayım Ok Google diyince tepki vermiyor telefon. Telefonun dilini değiştirdim, asistanın dilini değiştirdim. Bir türlü olmuyor.

Ok Google deyince bende de tepki vermiyor ama normalde çalışıyor yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • theplayingdead kullanıcısına yanıt
    Ok Google demiyonuz demi? Okey Google diyin bi de. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quesnay -- 24 Aralık 2018; 8:14:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quesnay

Ok Google demiyonuz demi? Okey Google diyin bi de. :)
    Usta amerikan varii bir şekilde ookkkeeeyyy googıllll diyoz olmuyor.

• Okey google olayı bende de kafasına göre çalışıyor, muhtemelen kirin 970 in katı güç yönetimi yüzünden arka planda kapalı kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Usta amerikan varii bir şekilde ookkkeeeyyy googıllll diyoz olmuyor.

Alıntıları Göster
    Hahaha valla iyi güldüm :)) hocam sorma çalışsın diye ne şekillere giriyoruz ama stabil değil :)

• Quesnay kullanıcısına yanıt
    Ahahaha yok hocam okey google diyorum zaten. Her şeyi denedim. Hiçbir türlü çalışmıyor :D

• Widget olarak google arama çubuğunu bırakıp deneyin okey googleyi

• theplayingdead kullanıcısına yanıt
    hocam bizim sesimizi beğenmedi asistan sanırım :)

• ana ekrana google arama çubuğunu eklediğiniz zaman ok google i kabul ediyor arkadaşlar. bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanmalal

ana ekrana google arama çubuğunu eklediğiniz zaman ok google i kabul ediyor arkadaşlar. bilginize

Bende yine tepki vermiyor :) illa tıklamam lazım sesimi algılaması için

• belki ayarlardan açık değildir. benim yeni romda gördüğüm tek eksik bildirim çubuğundan uygulama altındaki bildirimi sil sectigimde çok 3 sn beklemesi.

• Herkese merhaba, sizlere bir sorum olacakti. Telefonu gun icinde okul ve odev islerinde, ders calisirken, ders sirasinda not tutarak cok kullaniyorum. Ozellikle pdf uzerinden ders yapilirken altini cizmem gereken, not almam gereken durumlar cok oluyor. Yine ayni sekilde tasarlamam gereken devreler oluyor. Huaweinin kalemi var mi bizim telefonlar icin. Veya samsung note serisi gibi huawei'nin modelleri var mi? Huawei fani olarak samsung note serisi almak istemiyorum. Kirtasiyeden 5 tlye dokunmatik algilayan bi kalem aldim. Arkasi plastik. Algılıyor fakat samsung'daki gibi verimli olmuyor.

Onerilerinizi bekliyorum

• İstediğiniz özellikleri verebilen tek telefon samsung note Ne yazıkki başka herhangi bir markanın kalem üzerine bu kadar başarılı ve nitelikli bir ürünü yok. Kalem hassasiyeti kaleme özel uygulamaları vs 2300 liraya ikinci el bir note fe her ihtiyacınızı karşılayacaktır.

https://youtu.be/fMESMpbLszc

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E3B605E13

Herkese merhaba, sizlere bir sorum olacakti. Telefonu gun icinde okul ve odev islerinde, ders calisirken, ders sirasinda not tutarak cok kullaniyorum. Ozellikle pdf uzerinden ders yapilirken altini cizmem gereken, not almam gereken durumlar cok oluyor. Yine ayni sekilde tasarlamam gereken devreler oluyor. Huaweinin kalemi var mi bizim telefonlar icin. Veya samsung note serisi gibi huawei'nin modelleri var mi? Huawei fani olarak samsung note serisi almak istemiyorum. Kirtasiyeden 5 tlye dokunmatik algilayan bi kalem aldim. Arkasi plastik. Algılıyor fakat samsung'daki gibi verimli olmuyor.

Onerilerinizi bekliyorum
    Note serisine alternatif olarak Huawei'de sadece M-pen var ki muadili olup olmadığı tartışılır.
    Sadece Media Pad M5 Pro tableti ve Mate 20X telefonuyla uyumlu.
    Hakkında olumlu yorum ve incelemeler olsa da teşhirde vb deneme fırsatı olmadığından ne derece işinize yarar kestirmek zor.
    Yine de incelemek isterseniz;
    https://www.youtube.com/watch?v=WegYQlUMvWE (12.dakikadan sonra)
    https://www.youtube.com/watch?v=PkaXu9IP-RY

• C432 de bölge değiştirip güncelleme alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: srht_cop

C432 de bölge değiştirip güncelleme alan var mı?

Yok hocam ben sürekli deniyorum farklı ülkeleri, henüz düşmedi güncelleme.

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Tablet olayi iyiymis ama sanirim turkiyede satisi yok. Cok teşekkür ederim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E3B605E13 -- 25 Aralık 2018; 14:57:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Bu telefonla Daha önce hiç makro çekememiştim odaklanamıyordu. Şimdi odaklanıyor ve çekimler iyi gibi yaprakta yağmur damlası çekmeyi düşünüyorum bakalım güncelleme sonrası makro çekebilecek mi
    Hocam makro çekimi için otomatik modu değil manuel modu kullanın

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 25 Aralık 2018; 20:56:37 >

• Android 9 beklerken bu güncelleme geldi..enteresan *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Neden 1080p kullanıyorsunuz? Pil ömründe ben pek etkisini göremedim. Tavsiyem ekranın doğal çözünürlüğünde kullanmanız.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.