Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abeslank

Şarz durumu ortalama 20 dakika daha erken bitiyor gibi.. Açıkcası güncelleme sonrası telefon yağ gibi akıyor.

20 dakikalık şarz o kadar önemli değil..

Farkettiğim farklı birşey var acr gibi görüşme kaydediciler Android pie ile birlikte çalışmıyormuş. Google android 9 ile birlikte görüşme kaydedilmesini kaldırmış ... Android pie güncellemesini yapan telefonlarda görüşme kaydı yokmuş mesela benim acr şuan kayıt yapmıyor
    Bende çalışıyor acr pro. Uygulamayı açıp widgeti de aktif ediyorum her görüşmede kayıt yapıyor. Güncelleme şarj eskiye nazaran biraz hızlı tükeniyor. Birde 2g şebeke seçimi kaldırılmış. Evde işte wifiye geçtiğimde pil sarfiyatı daha az oluyordu. Umarım Huawei düzeltme güncellemesi yayınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Bende çalışıyor acr pro. Uygulamayı açıp widgeti de aktif ediyorum her görüşmede kayıt yapıyor. Güncelleme şarj eskiye nazaran biraz hızlı tükeniyor. Birde 2g şebeke seçimi kaldırılmış. Evde işte wifiye geçtiğimde pil sarfiyatı daha az oluyordu. Umarım Huawei düzeltme güncellemesi yayınlar.

Hmm. Uygulamanın pro sürümü çakışıyor belki de sadece. Hocam şebeke seçim ekranından p20 konusunda da çok şikayet var ama o da göreceli galiba.
    Güncelleme yapanların bazılarında şebeke ekranı görünüyorken bazılarında gözükmüyor. Operatör kaynaklı da olabilir bu durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt

Uygulamayı birkaç kez kaldırıp tekrar yükledim söylediğiniz gibi kayıt yapmaya başladı şuan için sorun yok gibi teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2g diye en alttaki gsmden bahsediyorsunuz sanırım

• Sadece Mate 10 kullanıcılarının olduğu 15 kişilik WhatsApp grubumuz var katılmak isteyen özelden numarasını yazabilir.

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Aynen gsm modu çekim gücü zayıf olan yerlerde açıyorum en azından telefon görüşmesi yapılıyor. O bende görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redloves -- 23 Aralık 2018; 13:2:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Aynen gsm modu çekim gücü zayıf olan yerlerde açıyorum en azından telefon görüşmesi yapılıyor. O bende görünmüyor

İkinizin de gsm operatörü aynı mı acaba? Sorun operatör kaynaklı olabilirmiş. P20 konusunda da benzer sıkıntılar olmuş.

• yeni güncelleme ile sadece ön kamera mı daha kötü olmuş? yoksa arka kamera da eskisine göre berbat olmuş..Benim de c185 güncellesem mi karar veremedim..Kamerayı mahfetmişlerse Huawei bindiği dalı kesmiş demektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2g seçme seçeneği sadece türkcel ve Vodafone da yok. türk Telekom kullanıyorum ve seçim hakkı var bende.

görüşme kayıt programı android 9 da tam çalışmıyor bende de.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom kullanıyorum

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Aynen turkcell kullanıyorum bende yok. İstanbulda çok problem değil ama yaz tatilinde vs. memlekete gittiğimde sorun olurmu onu merak ediyorum.

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redloves -- 23 Aralık 2018; 14:46:53 >
  • C432 lere de gelse artık şu güncelleme yahu, sıkıldık.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Evet ya,iyice su koyverdiler!

• petro24 kullanıcısına yanıt

Benim için kamerada pek bir değişiklik yok ama arayüz çok değişmiş kullanışsız bir hal almış belkide eski sürüme alıştığım için bana öyle geliyordur

benim için büyük sıkıntı. kırsalda oturuyorum. 3g/4g bir iki çubuk anca çekiyor. o seçenek olmayınca sürekli 3g/4g de şebeke arıyor, 2g ye oto geçmiyor ve sürekli şarj yiyor. o yüzden en son telekoma geçtim. haa güncellemeyle olan bi durum değil bu arada öncesinde de vardı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

benim için büyük sıkıntı. kırsalda oturuyorum. 3g/4g bir iki çubuk anca çekiyor. o seçenek olmayınca sürekli 3g/4g de şebeke arıyor, 2g ye oto geçmiyor ve sürekli şarj yiyor. o yüzden en son telekoma geçtim. haa güncellemeyle olan bi durum değil bu arada öncesinde de vardı zaten.
    Benim cihaz çift simli güncellemeden önce vardı. Hatta 2g-3g-4g widgeti indirip kısayoldan değiştiriyordum. Ama güncellemeden sonra o ayar kısmı gitti. Geri dönüş yapacağım bende sanırım.

• theplayingdead kullanıcısına yanıt
    ben mate 10 a bagli Huawei watch 2 saat kullaniyorum, hem telefon hem de saatte saatte ok google ile tepki almakla kalmiyor , ayni zamanda cevaplari da türkce sesli olarak aliyorum.
    google asistant telefonda türkce desteklenmiyor diyor, ama google uygulamasinda sorunsuz kullaniyorum.ben de anlamis degilim ama google uygulamasinda calisirken asistant ta desteklemiyor olusu biraz sacma geldi bana da.
  • Nova launcherin ücretli sürümü 10tlden 60 kuruşa düşmüş almak isteyenler için fiyat baya iyi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime
  • aloneM A kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç ya. Ne yaparsam yapayım Ok Google diyince tepki vermiyor telefon. Telefonun dilini değiştirdim, asistanın dilini değiştirdim. Bir türlü olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.