Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon Stoklarda tükendi. Fakat döviz kurları , telefonlara yapılan zamlar vs bu gidişle tekrar piyasaya girer mi belli değil. 3000 lira üzerinde honor 10, mate10pro, düz p20 modellerine bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki de tek simli. face unlock var.. güncelleme ilk geldiğinde gece çekiminde birkaç kez 5 saniyeden başladı sonra yine 20 saniyeden başlatmaya devam etti. bir ayar filan da değiştirmedim. niye böyle oldu anlamadım ben de.

zaten güncellemenin içeriği yazmıyordu çift simli modellerdeki gibi. en yeni sürümü indir diyerek yapmıştık. inşallah sonraki güncellemelerde bu durum çözülür.
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Bende 26 temmuzda HB üzerinden 2600 TL 'e tek simli modelini aldım lakin hazirandan beridir bu konuya bakıyordum. Şimdi de kılıf ve ekran koruyucu ihtiyacım olduğundan hem foruma üye olmaya hem de konuya yazma ihtiyacı hissettim. Mate 10'a tam uyumlu olan bildiğiniz ekran koruyucu ve kılıfları atarsanız çok güzel olur.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/s_XF4phINz4

Kılıf olarak ringkeyi kesinlikle tavsiye ederim

Ekren koruyucu kutudan çıkanla kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Telefon Stoklarda tükendi. Fakat döviz kurları , telefonlara yapılan zamlar vs bu gidişle tekrar piyasaya girer mi belli değil. 3000 lira üzerinde honor 10, mate10pro, düz p20 modellerine bakabilirsiniz
    snapdragon s845 kullanan 3 telefon modeli,

lg g7 4gb ram / 64 gb depolama fiyat 3900 TL LG TÜRKİYE GARANTİLİ

asus zenfone 6gb ram / 64 gb depolama fiyat 3700 lira ASUS TÜRKİYE GARANTİLİ

xiaomi mi 8 6gb ram/ 128 gb depolama fiyat 3580 lira İTHALATÇI GARANTİLİ

içimden geldi burada paylaşayım, amme hizmeti olsun.
  • Hizmetinizden dolayı teşekkür ederim

• Arkadaşlar telefonum çift sim 2 ~ 3 gün sonra birinci sim kartımın imei si kayıt yaptırmadığım için kapanacak sim kartımı 2 inci sim yuvasına taktığım takdirde kullanmaya devam edebilirmiyim? Bu durumu yaşayan var mı daha önce?

• Arkdslar sarj aleti arizalansa orjinalni alamycakmiyiz.hb falan 2 a cikisli cihazlar var bize 5 v 4.5 a lazm ki super sarji desteklesin

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Onemlydi benm icn saol hocam

• ALP-L09 8.0.0.140 (C432) HB den aldık alalı aynı güncelleme hala bir yeni güncelleme gelmedi Huawei ithalatçı garantili telefon almakla çok büyük hatamı ettik
  • selami023 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmamıştım ama neden bilmiyorum hat gidince diğer yuvaya taktım bir türlü gelmemişti.

Mecburen kayıt yaptırmıştım.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Çok acil değilse AliExpress 1-2 haftada geliyor. Oradan sipariş verebilirsiniz.

• Bu telefona hayranim:)

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• Onu bunu bilmem, 2480 TL çift sim kartlı modelini Nisan ayında HB den aldım. 60fps pubg oynuyorum.

Kamera efsane, şarj yeterli, işlemci ısınıyor ( 1080p 60fps oyun oynadığım da)

Sorun ekran parlaklığı ayarını yapamıyor. Otomatik den çıkarıyorum parlaklığı düşürdüğünde halen ekran parlak kalıyor, Birkaç saniye sonra ekran parlaklığı kısılıyor.

Telefonu aldığımdan bugüne 3 güncelleme aldım ancak bu sorun düzelmedi .

• Çift sim li model kamerası bir harika. Ekran parlaklığı sıkıntısı var biraz. Otomatikten çıkardım en yükseği bir tık altında kullanıyorum şimdilik iyi.

• Bulsak alacaz ama hiçbir yerde yok?

Yakın zamanda stokta gören var mı?
  • Geliştirici seçeneklerinde uygulamaları harici depolama kayıt yapma izni ver ayarını yapan oldumu acaba? Her uygulamayı hafıza kartına kayıt ediyor sanırım.

• bugün bir mağazada samsung s8 plus gördüm.. deneme amaçlı birkaç foto çektim. karşılaştırma olarak görmek isteyenler için paylaşayım dedim. fotolarda hiçbir oynama yapılmadı. ikisi de otomatikte çekildi.

mate 10

s8 plus

• kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Samsung uzun ince çekmiş. Uzun gösteren ayna gibi fotoğrafı pek beğendiğimi söyleyemem. bunun dışında samsung bir tık daha sıcak fotoğraf konusunda mate 10 daha iyi

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.