Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürümün iceriginde sizdeki gibi yazmiyor, gece cekimi olduğunu nasil anlariz peki sizde hep 5 saniye mi sure veriyor, dedigim gibi biraz aydınliksa 5 veriyor ama cogunlukla 20 saniye üzerinde baslatiyor ve bulanik çekiyor hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendeki telefon çift simli sizdeki tek.

model ve güncelleme numaraları farklı. Bu yüzden fikrim yok, Ne desem yanlış olur. Ama yüz tanıyarak ekran kilidi açma özelliği varsa, telefonunuz gece çekim güncellemesini de almıştır. Almamışsa da yapabileceğimiz pek bişey yok. Güncellemeleri el ile yüklemek mümkün değil.

• https://www.spigen.com.tr/urun/huawei-mate-10-pro-kilif-spigen-rugged-armor

Genellikle spigen kılıfı öneriliyor.Bu kamerayı ekranı korur mu

Buna extra lens koruyucu

Cam ekran ya da liquid crystal gerekir mi ya da gerekecek başka bir şey?

Ya da bunlar iş görür mü?

Huawei Mate 10 Pro Kılıf Hybrid Tam Koruma Silikon Mavi - n11.com

Huawei Mate 10 Pro Kılıf Silikon Bumper Lacivert - n11.com

Ya da kaliteli başka bir kılıf?

Spigen in bu ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Huawei Mate 10 Pro Ekran Koruyucu, Spigen Neo Flex 2 Adet - Spigen

Spigen Universal Glas Nano Liquid Sıvı (Seramik) Kaplama - Spigen

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Peki sizde gece cekiminde isik ne kadar olursa olsun 5 saniyede mi cekiyor bunun bir ayari var midir acaba, direk gece cekimine alip çekiyorsunuz degil mi?

• Bravemurder B kullanıcısına yanıt
    Kamerayı ''Gece Çekim modu'' na alınca geri sayım süresi 20 - 27 saniyeydi. gece çekim modunda kesinlikle Elde net fotoğraf çekilmiyordu.

Sonraki ay p20pro daki elde tripodsuz uzun pozlama özelliği güncellemeyle bizim mate10lara geleceği söylendi

https://www.webtekno.com/mate-10-modellerine-huawei-p20-pro-nun-tripodsuz-uzun-pozlama-ozelligi-geliyor-h47025.html

https://shiftdelete.net/huawei-mate-10-gece-cekim-moduna-kavustu

Güncelleme arayüzde hiçbirşeyi değiştirmedi.fotoğraf çekerken süreyi 5 saniyeye düşürdü oisede bi ince ayar çekilmiş ki titreme bulanıklık ciddi derecede azaldı. net fotoğraflar elde etmeye başladım

öncesine göre gece çekimi optimize edildi diyebilirim

Diğer türlü tripodsuz gece çekim modu çok zor

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Bu iki fotoğraf biri normal çekim diğeri gece çekim modu

Yine bunuda tripodsuz 5 saniye pozlama ile çektim gayet güzel. Size güncelleme geldiyse tek bir fotoğrafta dahi anlarsınız çünki normal fotoğraf çeker gibi çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 25 Ağustos 2018; 18:1:21 >

Hocam gece modu berbat bemce çok karanlık çekiyor geniş açıklık 16 diyafram yapın daha iyi çekiyor ama diğer telefonlar kadar aydınlık çekemiyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf32

https://www.spigen.com.tr/urun/huawei-mate-10-pro-kilif-spigen-rugged-armor

Genellikle spigen kılıfı öneriliyor.Bu kamerayı ekranı korur mu

Buna extra lens koruyucu

Cam ekran ya da liquid crystal gerekir mi ya da gerekecek başka bir şey?

Ya da bunlar iş görür mü?

Huawei Mate 10 Pro Kılıf Hybrid Tam Koruma Silikon Mavi - n11.com

Huawei Mate 10 Pro Kılıf Silikon Bumper Lacivert - n11.com

Ya da kaliteli başka bir kılıf?

Spigen in bu ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Huawei Mate 10 Pro Ekran Koruyucu, Spigen Neo Flex 2 Adet - Spigen

Spigen Universal Glas Nano Liquid Sıvı (Seramik) Kaplama - Spigen
    Hocam siz telefonunuzu nasıl koruyorsunuz yardımcı olur musnuz

• omerf32 O kullanıcısına yanıt

Fotoğrafı çektikten sonra telefonun kendi içinden kontrast doygunluk keskinliği vs kendim ayarlıyorum

Samsunglarda otomatik olarak kendisi yapıyor burda ben karar veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 25 Ağustos 2018; 18:9:44 >

• Sdn den bir alıntı

İlk olarak Huawei P20 ve P20 Pro modellerinde kullanıma sunulan gece çekim modu kullanıldığında, birden fazla fotoğraf çekildikten sonra, bunlar tek bir fotoğrafta birleştiriliyor. Böylece en iyi görünen fotoğraf kullanıcıya sunuluyor.

Bu özellik araba ve insanların olduğu fotoğraflarda pek başarılı değil. Hareketli nesnelerin olduğu ortamlarda genelde fotoğraf bulanıklaşıyor

Bu konulardan anlayan biri varsa gece modunda insan yüzlerini aydınlık çekmek için iso ve s'i ne yapmamız gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerf32 -- 25 Ağustos 2018; 18:9:59 >
    Şimdi baktım da alacakaranlık baya güzel yapıyor ama sorun şu ki ben dün organizayonda 243 fotoğraf çektim şimdi hepsini tek tek mi düzenliyeceğim

Organizasyon olayına henüz girmedim :) bilmiyorum
    Sizin elinizde mate10pro var. burası düz mate10
    kılıf ekran koruyucu için mate10 pro ana konusunda yardımci olacaklardır. İyi forumlar efendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 25 Ağustos 2018; 18:42:3 >
    Benim 5 saniye degil hocam isiga gore veriyor demek ki gelmemiş ilginc gerçekten face lock gelmiş ama bu gelmemiş, cevap icin tesekkur ederim.

Aliexpressten ringke kılıf ve nillken ekran koruyucu almistim ikisi de oldukca kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bravemurder

Sürümün iceriginde sizdeki gibi yazmiyor, gece cekimi olduğunu nasil anlariz peki sizde hep 5 saniye mi sure veriyor, dedigim gibi biraz aydınliksa 5 veriyor ama cogunlukla 20 saniye üzerinde baslatiyor ve bulanik çekiyor hep.
    Eğer gece modunda geri sayımın 5 saniyeden başladığı oluyorsa güncellemeyi almışsınız demektir.
    Gece modu güncellemesi öncesi 5sn diye birşey yoktu, minimum 15 saniyeden başlıyordu (en azından bende) ve ışık duruma göre 18 19 saniyelere kadar çıkıyordu.
    Gece modu güncellemesi sonrası eğer telefon bir şekilde titreşim algılarsa 5 saniyeden geri sayıyor ve bu 5 saniyede telefonu sabit tutmanız gerekiyor.
    Yok eğer telefonu sabitlerseniz yine 17 saniyelerden uzun pozlama yapıyor.
    Hiçbir şekilde, gece modunda deklanşöre bas, çek ve kaydet yok yani :)

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Keşke samsung gibi acele çekim yapacaklar içinde mod gelse çok iyi olur

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Peki güncelleme öncesinde isikli ortamda cekmek isterseniz yine minimum 15 saniyeden mi sayiyordu? Karanlikta cekersem 15 20 saniye arasi degisiyor isikta çekersem 5 saniye bazen 2 saniyeden sayiyor yani az isikli ortamda hic 5 saniyeden saymiyor 10 saniye falan en düşük anlayamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bravemurder

Peki güncelleme öncesinde isikli ortamda cekmek isterseniz yine minimum 15 saniyeden mi sayiyordu? Karanlikta cekersem 15 20 saniye arasi degisiyor isikta çekersem 5 saniye bazen 2 saniyeden sayiyor yani az isikli ortamda hic 5 saniyeden saymiyor 10 saniye falan en düşük anlayamadım gitti.
    Bende işıkla ilgisi yok. Telefonu elimde tutuyorsam 5 saniyeden tripoda taktıysam 20 saniyeden geri sayıyor.

Yani telefon ELDEYKEN 5 saniyeden başlıyor

Sizde ise Işığa göre geri sayım yapıyor.

Size henüz tripodsuz gece çekim güncellemesi gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 25 Ağustos 2018; 21:44:47 >

Demek ki tek sim kartla alakali bir durum ozaman yani yuz kilidinim gelip digerinin gelmemesi neyse normal cekimde de oldukca guzel cekiyor zaten

• Bu cihazın satışı durdu mu? HB'de vardı birkaç ay önce baktığımda şimdi hiçbir yerde bulunumuyor.
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.