Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game pad linkini paylaşabilir misin. Aynen deneyimlerini kesin paylaş. Game padler hemen hemen her oyunla uyumlu oluyorlar mı bilgin var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam usb-c to hdmi kablo ben de bakınıyorum ama uyguna bulamadım. Mümkünse linkini atarmasın bir bakayım.
  • http://s.aliexpress.com/z2QnUj2a?fromSns=Copy to Clipboard" data-href="http://MOCUTE 050 VR Oyunu Pad Android Joystick Bluetooth Denetleyicisi için Özçekim Uzaktan Kumanda Deklanşör Gamepad PC Akıllı Telefon Tutucu
    http://s.aliexpress.com/z2QnUj2a?fromSns=Copy to Clipboard">Game pad

http://s.aliexpress.com/IVb22Yz2?fromSns=Copy to Clipboard" data-href="http://Ultra HD 1080 P USB 3.1 HDTV için HDMI 4 k Şarj Tipi C Video Kablosu Adaptörü Tip-c S8 Samsung Için macbook Için HDMI dönüştürücü
    http://s.aliexpress.com/IVb22Yz2?fromSns=Copy to Clipboard">kablo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: serif66

sormamın sebebi yakında alacağım onun için bişey yükleyip test etmek anlamsız telefonun kendisinde olması lazım sadece pixel değil herşeyini test etmelisinki arıza varmı yokmu bilesin yada kodları vardır girersin test edersin örnek * kare 222222 gibi her markada vardır olmaması mümkün değil huawei de nasıl bilgilendirirseniz sevinirim yada bilen varsa yazsın teşşekürler
    Bu telefonda aşağıdaki kodla girilen menü haricinde bir bilgi bulamadım, bakmak isterseniz kod şöyle:

*#*#2846579#*#*
  • 282sk282 kullanıcısına yanıt
    amaç telefonu alırken kontrol edelimki sonra servisle ıvır zıvırla uğraşmayalım mutlak bi şekilde olması lazım ama nasıl bilen varsa yazsın ayrıca giriş sayfasına koysunki ona göre alacak arkadaşlara referans olsun herkes faydalansın mağdur olmasın
  • merhaba 3 gün önce aldığım telefonumu satıyorum ilgilenen arkadaşları burada bayıla bayıla anlatan arkadaşlar mesaj atsın ankaradan elden teslim edeyim gerçek kullanıcı deneyimini anlatmaya çalışayım yine de almak isteyen olur makul bi fiyata satarım, şimdi ilk defa telefon kullanmış gibi abartarak anlatmayayım buradaki birçok kullanıcını yaptığı gibi kaşıt üstündeki rakamları suni incelemeleri bırakalım
    ilk önce resmen cihazın bluetooth sorunu var biçok cihazla sağlıklı bir şekilde çalışmıyor, reeder tabletim bile rahatça bağlanırken bu sorun çıkarıyor bağlansa bile video izlerken senkron sorunu oluşturjyor daha önce bahsetmiştim araştırmama göre birçok kullanıcı bundan bahsediyor ve huaweide onaylıyormuş.
    ikincisi şarj burda anlatıldığı gibi yoğun kulkanımda bile akşam eve götürmüyor illa sabah 7 de çıkardığım şarjı akşam 5 gibi tekrar yeniliyorum. oyun oynamam ama hiçbir internet bağlantısı veya buna benzwr şeyi kapatmam sirekli aktiftir herşey işimden dolayı, ama eski telefonlarımıda böyle kullandım hele mi max 2 yi muhakka ertesi güne kadar şarjı dayanırdı.
    telefon günlük kullanımda iş görse bile takılmalar bazı programlarda atmaöar yaşatıyor belki andoidib sorunudur diyordum ama aynı anda başka telefonumda rahatça gireldiğim programa bunda tekrar deneyin deyip atıyordu. şimdi alınmaca yok kullanan kulkansın bende zorluyorum kendimi herşeye rağmen ama olumsuz yanları çok bunuda yazmak lazım ki önyargılı olsaydım zaten alıp kullanmazdım ama kullandım ve ederinin en fazla 1.100 tl civarı olabilecek bir telefon okduğuna karar verdim işte babası telefon alacak uygun fiyatlı!! kamerası ii bir telefon alayım diyen arkadaşlar alsın ama bir sene önce çıkmış bir mi 6 kalitesinde performansıda kesinlikle değil. telefonun ekranı gündüz pekte ii değil parlaklığı bazen eleştiren arakdaşlatın bahsetttiği doğru işte parasını verdik idare ediyoruz diyebirim. dediğim gibi burada satış mesajı yazılırmı bilmem bu forumu hiç böyle kullanmadım kurallarını bilmem olmadıysa silinir zaten genç arkadaşlar okusun yararlansın ben lg 4 aldığım 1. ayında kardeşime vermiştim o 2 sene severek kullandı kimi ana kartı değişti kimi şarjı değiştirdi ama lise gidiyordu başka telefon şansı yoktu kullandı öyle böyle işte bu telefonu alıp bana göre sevmeye ederini kabullenmeye çalışan arakfaşlar bu şekilde davranıyor kötü değil ki şuan oradan mesaj yazıyorum ama parasının ederi hiç değil. iyi forumlar kaba bir mesaj olarak değilde yazdılarımı bu forumdaşında kullanıcı deneyimi buymuş bunlarda yaşanan şeylermiş gibi düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: dmix

merhaba 3 gün önce aldığım telefonumu satıyorum ilgilenen arkadaşları burada bayıla bayıla anlatan arkadaşlar mesaj atsın ankaradan elden teslim edeyim gerçek kullanıcı deneyimini anlatmaya çalışayım yine de almak isteyen olur makul bi fiyata satarım, şimdi ilk defa telefon kullanmış gibi abartarak anlatmayayım buradaki birçok kullanıcını yaptığı gibi kaşıt üstündeki rakamları suni incelemeleri bırakalım
    ilk önce resmen cihazın bluetooth sorunu var biçok cihazla sağlıklı bir şekilde çalışmıyor, reeder tabletim bile rahatça bağlanırken bu sorun çıkarıyor bağlansa bile video izlerken senkron sorunu oluşturjyor daha önce bahsetmiştim araştırmama göre birçok kullanıcı bundan bahsediyor ve huaweide onaylıyormuş.
    ikincisi şarj burda anlatıldığı gibi yoğun kulkanımda bile akşam eve götürmüyor illa sabah 7 de çıkardığım şarjı akşam 5 gibi tekrar yeniliyorum. oyun oynamam ama hiçbir internet bağlantısı veya buna benzwr şeyi kapatmam sirekli aktiftir herşey işimden dolayı, ama eski telefonlarımıda böyle kullandım hele mi max 2 yi muhakka ertesi güne kadar şarjı dayanırdı.
    telefon günlük kullanımda iş görse bile takılmalar bazı programlarda atmaöar yaşatıyor belki andoidib sorunudur diyordum ama aynı anda başka telefonumda rahatça gireldiğim programa bunda tekrar deneyin deyip atıyordu. şimdi alınmaca yok kullanan kulkansın bende zorluyorum kendimi herşeye rağmen ama olumsuz yanları çok bunuda yazmak lazım ki önyargılı olsaydım zaten alıp kullanmazdım ama kullandım ve ederinin en fazla 1.100 tl civarı olabilecek bir telefon okduğuna karar verdim işte babası telefon alacak uygun fiyatlı!! kamerası ii bir telefon alayım diyen arkadaşlar alsın ama bir sene önce çıkmış bir mi 6 kalitesinde performansıda kesinlikle değil. telefonun ekranı gündüz pekte ii değil parlaklığı bazen eleştiren arakdaşlatın bahsetttiği doğru işte parasını verdik idare ediyoruz diyebirim. dediğim gibi burada satış mesajı yazılırmı bilmem bu forumu hiç böyle kullanmadım kurallarını bilmem olmadıysa silinir zaten genç arkadaşlar okusun yararlansın ben lg 4 aldığım 1. ayında kardeşime vermiştim o 2 sene severek kullandı kimi ana kartı değişti kimi şarjı değiştirdi ama lise gidiyordu başka telefon şansı yoktu kullandı öyle böyle işte bu telefonu alıp bana göre sevmeye ederini kabullenmeye çalışan arakfaşlar bu şekilde davranıyor kötü değil ki şuan oradan mesaj yazıyorum ama parasının ederi hiç değil. iyi forumlar kaba bir mesaj olarak değilde yazdılarımı bu forumdaşında kullanıcı deneyimi buymuş bunlarda yaşanan şeylermiş gibi düşünün.
    haklısın güzel kardeşim ve bende senin gibi düşünüyorum ama benim aklıma takılan bu telefonu yere göğe sığdıramayan siteler yutube kanalları bu adamlar hiç mi telefon yüzü görmemiş ? bizimi kandırıyorlar nedir ?

• dmix kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarınıza saygı duyuyorum.Ancak Bluetooth ile ilgili en ufak bir problem yaşamıyorum.Huawei watch kullanıcısıyım 1 kez bile bağlantı kopmadı.Bluetooth kulaklık ve Bluetooth hoparlör her daim kullanıyorum sorun yok yani..Kamerayı da üst düzey birçok cihazla karşılaştırdım bariz çok çok iyi..Acaba sizin cihazda sorun mu var diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 7 Mayıs 2018; 1:50:30 >
    Ankara içi 1100 tl ye elden almaya hazırım. iyi günler
  • husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    1100 e veriyosa bende alabilirim teli😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihaz Samsung'un yeni serileri gibi kıvrımlı mı? Kavisli ekranları pek sevmiyorum. Videolardan tam çözemedim. Ayrıca ekran koruyucu takılabilir mi?
    Her kullanıcının deneyimi önemli, siz bu yaşadıklarınızı yaşadıysanız elbette dikkate almak gerekir.

Ancak burada anlattığınız bu problemlerin hiç birini yaşamadığımı belirtmek isterim. Forum bu paylaşımlar için var..

Hocam 2 aydır kullanıyorum belirttiğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım ki ben telefonun bütün özelliklerini kullanırım. Sadece ekran parlaklığı güneş altında biraz kısık kalsada yinede yeterli. Hard reset atıp tekrar yapılandırmanızı öneririm, sorun devam ederse sizin cihazda kesin problem vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 7 Mayıs 2018; 11:10:58 >
  • Ekranı hariç mükemmel cihaz mate 10 anlatmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel olduğunu söylemek çok doğru olmasa da şu an için alınabilirliği en yüksek telefonlardan biri diyebiliriz..

• Bence size sorunlu cihaz denk gelmiş. Cİhazın sarjı 1.5 gün gidiyor. orta derecede oyun oynuyorum sosyal medya kullanıyorum. rahat 1.5 gün gidiyor. sabah 8 ertesi gün saat 2-3 kadar bitiyor. kamerası orta segmentte. Güneş altında ekran biraz soluk kalıyor. bluetooth kullanmadım şimdiye kadar.
  • Mix2 ile bu cihaz arasında acayip kararsızım. Kaç gündür karar vermeye çalışıyorum ama nafile, yorumlarınız varsa çok makbule geçer.
  • Mate 10 c185 kodlu olan için 8.0.0.132 geldi. Android güvenlik yaması vs diyor.
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    Ben güncellemeyi dün yaptım. Bir haftadır bekletiyordum. Genel olarak bir sorun olmadığına kanaat getirince yaptım. Özellikle şarj süresi ile ilgili eleştiri vardı. Bakalım bugün belli olacak. Şu an aynı performansı gösteriyor

• LadyLola kullanıcısına yanıt
    Siyah renk şu anda sadece morhipo da var. Benim tespit ettiğim.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.