Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmancan71

quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

Orijinalden alıntı: Pesimistt5

Teşekkür ederim. Görünüm konusunda hiç sıkıntısı yok bence. Genişliği kullanırken sizin için sorun olmayacak gibiyse fazla düşünmeyin derim.

telefonu hiç görmedim deneme şansım olmadı resimlerine veya video'dan bakınca çok geniş gözüküyor.Elde tutmak zor olacakmış gibi gözüküyor o yüzden tereddüte düştüm.

istersen bekle biraz mi mix 2s çıkacak xiaomi nin. bende mate 10 almayı düşünüyorum. çentikli telefon sevmiyorum pek :) yoksa p20 yada xiaomi mi7 beklicektim.

birbirinin taklidi çentikli telefonlar berbat gözüküyor bence,
    mi mix 2s hemen gelmez çıksa bile , aslında pro modelini çok beğeniyorum ama çok pahalı.
    ayrıca benim için sar değeride çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 14 Mart 2018; 14:50:49 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. Görünüm konusunda hiç sıkıntısı yok bence. Genişliği kullanırken sizin için sorun olmayacak gibiyse fazla düşünmeyin derim.

telefonu hiç görmedim deneme şansım olmadı resimlerine veya video'dan bakınca çok geniş gözüküyor.Elde tutmak zor olacakmış gibi gözüküyor o yüzden tereddüte düştüm.

istersen bekle biraz mi mix 2s çıkacak xiaomi nin. bende mate 10 almayı düşünüyorum. çentikli telefon sevmiyorum pek :) yoksa p20 yada xiaomi mi7 beklicektim.

mi mix 2s hemen gelmez çıksa bile , aslında pro modelini çok beğeniyorum ama çok pahalı.

sar değeri ikisinde de düşük. bi kaç sene önceki samsung telefonlara bakacak olursak hep 1 üzeriydi benim hatırladığım :) şuan almayı düşündüğüm hangi telefona baksam sar değerleri düşük bu konuda hemen her firma iyileştime yapmış. doğru mi mix 2s gelmesi biraz sürer gibi . p20 de çentik olmasa bende direk p20 alacaktım. bide ne yalan söyleyim huawei ile samsung a çok güvenmiyorum :D apple gibi eskiyen cihazları düşürmeseler bile yazılım iyileştirmelerinden mahrum ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 14 Mart 2018; 16:37:13 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sar değeri ikisinde de düşük. bi kaç sene önceki samsung telefonlara bakacak olursak hep 1 üzeriydi benim hatırladığım :) şuan almayı düşündüğüm hangi telefona baksam sar değerleri düşük bu konuda hemen her firma iyileştime yapmış. doğru mi mix 2s gelmesi biraz sürer gibi . p20 de çentik olmasa bende direk p20 alacaktım. bide ne yalan söyleyim huawei ile samsung a çok güvenmiyorum :D apple gibi eskiyen cihazları düşürmeseler bile yazılım iyileştirmelerinden mahrum ederler.

hocam benim bu aralar almam gerekiyor eğer siz almaya karar verirseniz haberleşelim mutlaka banada fikir olmuş olur

• Mate 10 kullanan arkadaşlar , tek bir soru sormak istiyorum müsaadenizle :)

Candy Crush Soda oyununu oynayan var mi ? Varsa yada olmasa da bir dener miniz acaba , oyun akıcı şekilde oynanıyor mu yoksa p10 plus daki gibi takıla takıla yada bol miktarda lag olacak şekilde mi oynanıyor? İphone 5s de bile kusursuz oynanırken p10 plus gibi 6 gb ram olan cihazda berbat oynanisi olmasi ilginç . Ona göre almayi düşünüyorum telefonu :) yani kriterlerden biri bu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam benim bu aralar almam gerekiyor eğer siz almaya karar verirseniz haberleşelim mutlaka banada fikir olmuş olur

valla dostum mi mix 2S nin sızan iki tasarımı var ikiside güzel. muhtemelen onu bekleyeceğim. yani en erken 2.5 ay felan bulur tr ye gelip benimde almam. ama mate 10 alırsan sen bende beklerim yorumunu :) mate 10 da benimde iki merakım var. telefonun duruşu çok büyük mü? bide şarjı uzun gidiyor mu..

tabi mate 10 da güzel telefon. her an onda da karar kılabilirim. mi mix 2s in fiyatı ve extra özellikleride önemli kriter olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 14 Mart 2018; 19:8:58 >

• mate 10 güncellemesi nasıl oluyor arkadaşlar ? ithalatçı garantili olduğu için geç mi alınıyor ?
  • Arkadaşlar merhaba
    Telefon alma arifesindeyim.Şuan ki telefonum mi5.
    İşim gereği kamerayı sık kullanıyorum ve zaman zaman not tutmam gerekebiliyor.
    Kalem büyük bir avantaj gibi görünse de kamera ve batarya yönünde Mate 10 düşünmeye de başladım.Aklımdaki telefon NOTE FE idi.
    Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Fiyat farkını verip kalemi de bosver deyip Mate 10 mu alsam kafam baya karışık
    Teşekkür ediyorum.
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt
    bende bugun mocha kahverengi gezegengsm den mate 10 aldim alp-l29 8.0.0.128(c185) yaziyor guncelleme almis mi guncel mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_y

Arkadaşlar merhaba
    Telefon alma arifesindeyim.Şuan ki telefonum mi5.
    İşim gereği kamerayı sık kullanıyorum ve zaman zaman not tutmam gerekebiliyor.
    Kalem büyük bir avantaj gibi görünse de kamera ve batarya yönünde Mate 10 düşünmeye de başladım.Aklımdaki telefon NOTE FE idi.
    Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Fiyat farkını verip kalemi de bosver deyip Mate 10 mu alsam kafam baya karışık
    Teşekkür ediyorum.

Note Fan edition da güzel telefon açıkçası, burda sizin için en can alıcı özellikler neler ise onları kıyaslayıp karar vermeniz doğru olur. Mate 10 bir çok açıdan galip gelebilir lakin note fan da sizi üzmez diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_bayam

bende bugun mocha kahverengi gezegengsm den mate 10 aldim alp-l29 8.0.0.128(c185) yaziyor guncelleme almis mi guncel mi?

Alp-L29 8.0.0.129(c185) bende bu şekilde. Guncelelyici de güncelleme gelmiyor mu şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Mate 10 kullanan arkadaşlar , tek bir soru sormak istiyorum müsaadenizle :)

Candy Crush Soda oyununu oynayan var mi ? Varsa yada olmasa da bir dener miniz acaba , oyun akıcı şekilde oynanıyor mu yoksa p10 plus daki gibi takıla takıla yada bol miktarda lag olacak şekilde mi oynanıyor? İphone 5s de bile kusursuz oynanırken p10 plus gibi 6 gb ram olan cihazda berbat oynanisi olmasi ilginç . Ona göre almayi düşünüyorum telefonu :) yani kriterlerden biri bu :)

Oyunda en önemli etken grafik birimi. Ve baktığımızda P10 plus ta kullanılan grafik birimi ile pek büyük bir fark göremedim. Hatta bazı yerlerde P10 plus daha ileride

https://www.notebookcheck.net/Mali-G71-MP8-vs-Mali-G72-MP12_7648_8138.247598.0.html

• quote:

Orijinalden alıntı: mazottt

arkadaşlar merhaba,

telefonda bildirim sesi ana zil sesine bağlı sanırım ve kısamıyoruz değil mi? zil sesinden bağımsız kısma şansımız var mı?

Bu uygulama işinizi görecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=netroken.android.persistfree

• alıcam ama ithalatçı garantisi düşündürüyor.

a8+ ile mate 10 arasında kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhyeyolgosterenadam

alıcam ama ithalatçı garantisi düşündürüyor.

Pek bir garanti hizmeti beklemeyin lakin garanti şartlarını saglamadigi zamanda hakem heyeti aracılığıyla paranızı alabilirsiniz.

• 2 gün once bende mate 10 lite alarak aranıza katıldım. Arama geldiğinde telefonu sadece kulağa goturerek cevaplandırılmasını nasıl aktif ediyoruz?

• gsmarenadaki mate 10 incelemesine baktığımda telefonun yoğun kullanım esnasında ısınma olduğu yazıyor. performansı skorları yarı yarıya düşüyormuş sonuç olarak testlerde. telefonda böyle bi ısınma oluyormu . Z5 ten sonra yine aynı sorunu yaşamayayım :D z5 te ısınınca tarayıcıda klavyede bişey yazarken bile kasıyor bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: dhyeyolgosterenadam

alıcam ama ithalatçı garantisi düşündürüyor.

Pek bir garanti hizmeti beklemeyin lakin garanti şartlarını saglamadigi zamanda hakem heyeti aracılığıyla paranızı alabilirsiniz.

mate 10 proda amoled

mate 10da lcd ekran varmis

sirf bu sebepten sogudum. amoled ekranli cihazlar kullandim simdiye kadar. tesekkurler cevabiniz icin.

• Ön kameranın aşırı parlak çekmesinden ve sırf bu yüzden arka plan detayı/renkleri kaybetmesinden şikayetçi olan başka birileri de var mı? Sanatsal flu özelliğinden bahsetmiyorum, ön kamera anlamsız bir biçimde parlak foto çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 16 Mart 2018; 1:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: mazottt

arkadaşlar merhaba,

telefonda bildirim sesi ana zil sesine bağlı sanırım ve kısamıyoruz değil mi? zil sesinden bağımsız kısma şansımız var mı?

Bu uygulama işinizi görecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=netroken.android.persistfree

kurdum ama yine zil sesine paralel indirebiliyoruz. bildirim sesini kıstığımda zil sesi kısılıyor:( sanırım yapacak bişey yok...

sorun şu. ses yüksek olunca bildirim sesi de yüksek oluyor ve rahatsız ediyor

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Alp-L29 8.0.0.129(c185) guncellemeyi aldi hocam sagol.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.