Şimdi Ara

Huawei ile firmanın genel vizyonu ve ileriye dönük planları hakkında konuştuk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet güzel cihazlar yapıyorsunuz da arkadaşım ülkede iyi bir yer mi edinmek istiyorsunuz o zaman yazılım desteğini adam akıllı verin p6 ya fizanda bile güncelleme çıktı türkiyede yok yuh artık diyorum başka birşey demiyorum.

• Şuanda türkiyede aktif satışı olan huawei 5 i geçmez bilemedin 10 u geçmez.

P6 P7 deki hisilicon işlemciler dünyada her telefonda kullanılan şeyler değil. Mutlaka yazılım güncelleme isteyecek. Yazılımın bir oturma olgunlaşma süreci var. Bu süreç türkiye huawei modellerinde tamamlanmıyor.

Diğer modellerde yazılım çıkma ihtimali bile yok. Çinde aynı telefon zangır zangır iyileştirilirken bize hiçbişi yok.

En azından güvenlik güncelleştirmeleri olur. Yok arkadaş yok yok yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P6 kullanıyorum birdaha huawei mi asla bu kadar yazilimsal sorunu olupta hala telefona güncelleme vermemek nasil bi rahatliktir anlamiyorum ocak ayinda 4.4 vercez dediler eylül oldu hala yok 1000 lira para bayildik bide kimse kusura bakmasin huawei turkiye musterilerine gram deger vermiyor umarim batarsiniz

• benim anlamadığım bir konu var - teknoloji cahilliğinden kaynaklı-
    eldeki telefona (vodafonedan alınma misal- herhangi bir ülkenin firmware i yüklenip, gene oraların stock romuyla, o ülkelerde güncelleme çıktığında onları yükleyerek kullanılamazmı bu telefon. Zor bir işmidir, yoksa problemlimidir, yoksa yapılamazmı.
    Yani benim anladıgım, türkiyeden alınan cihazlarda sıkıntı var. Ama yurtdışında millet güncelleme alıyor. Bu durumda dışarıdan bir P6 getitirip türkiyede kullanılsa sıkıntı kalmaz, yada eldeki cihazın firmwareini,romunu değiştirmek gerekli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur7 -- 27 Ağustos 2014; 8:57:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • huawei ilk önce garanti hususunda türkiyede adam gibi bir firmayla anlaşşın.vizyonmuş ne vizyonu beee.olsa olsa ilgisizlikdir bunların vizyonu

huawei y320 telefonumu 2kere teleserviceye yolladım .telefon kitlenme yapıyor fabrikasyon olarak. hiçbir uygulama yüklenmediği ve hafıza kartı takılmadığı halde

iki defasındada telefonu yapmadan geri yolladılar belki 5 kere huawei türkiyeyi aradım.yardımcı olacaklarını söylediler .TIN çıktı.hep laf

bu olayı yaşadıktan sonra elimdeki 3 aylık huawei G610 telefonumu hemen sattım.teleservice garantiliği olduğu için.olurda bozulur bidaha teleservisle muhatap olmamak için

huawei ve teleservise kocaman BANNNN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 27 Ağustos 2014; 11:04:04 >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    +1

Ben de p6 çıktığında almaya niyetliydim ama şikayetvar.com'daki şikayetleri görünce!!! :))) Vazgeçtim ve uzak duruyorum.
  • bende p7 için niyetliy(d)im ama bu güncelleme işi çok sıkıcı. Hele birde android l çıkacak falan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • p6 Kullanıcısı olarak destek beklemeyin aylardır güncelleme verecekler. Bana kalırsa güncelleme hiç gelmeyecek. Tavsiye etmem Huawei.

• Şu Xiaomi bir gelsin. O zaman göreceğim Huawei'yi satabiliyor mu bu fiyatlara satamıyor mu...

• Cok azda bir yazili anlatimda olsa videonun altinda cok guzel olur.

• Videoyu hiç beğenmedim ikiside çok sıkıcı ve gereksiz bilgiler veriyor.Ben çıkıp konuşsam daha etkileyici olur.P7 1300 tl etmez git g2 al daha iyi.Mate 7 getirin 1300 tl ye bak ne oluyor.

• P7 1300 TL ise Mate 7 1700 olur herhalde.
  • Herkes p6 kit kat güncellemesinden ümidi kesmişken güncelleme gelmiş Ayrıca p6 ilk çıktığında kamera modunda ve wifi de sıkıntı vardı güncelleme ile giderilmişti. Yani destek yok vb. bence çok doğru değil. İşi bir kere yapıp tam yapmak kötü değil. Durmadan güncelleme verip, herbirinde birşeyleri bozmaktan çok daha iyidir. Ben huawei nin hem malzeme hem arayüz kalitesinden son derece memnunum. Benzer donanım seviyesinde samsung ve lg ile aynı fiyatta bile olsa tercih ederim.

• honorun fiyatını merak ettim açıkçası.

artık fiyat avantajlı sadece internet mağazacılığı ile satışların türkiyede de yaygınlaşması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.