Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

group1230176@groupsim.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zelcuk

quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, bu kadar beklendi nazar değmesin şimdiden diyorum.

Bir soruda benden olsun, şimdi tasarımda çerçeve metal arka kapak mat kaymaz plastik. doğrumudur?

şimdi bu arka plastik üzerine kaplama bir katman mı? yani uzun süre kullanımda soyulma-çizilme-aşınma olurmu? yoksa yekpare tek plastikmi?

umarım anlatabildim sorumu.

çerçeve metalimsi,arkası kaymaz plastik evet doğru.
    plastik icin diyeceğim çok çok kolay çizilir, parmak izi kalmakta,aşınma da kesinlikle olur,boya gibi durmuyor o yüzden soyulmaz herhalde . hassas yani. korumak şart.
    metal kısma gelince asıl soyulma potansiyeli orada seziyorum. deneyimlerime göre uzun hor kullanımda metal çerçeve soyulabilir. ama tabiki bunu zaman gösterir.

hocam teşekkürler

o zaman silikon kılıf olmadan kullanmamak gerek bu mereti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zelcuk

quote:

alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, bu kadar beklendi nazar değmesin şimdiden diyorum.

Bir soruda benden olsun, şimdi tasarımda çerçeve metal arka kapak mat kaymaz plastik. doğrumudur?

şimdi bu arka plastik üzerine kaplama bir katman mı? yani uzun süre kullanımda soyulma-çizilme-aşınma olurmu? yoksa yekpare tek plastikmi?

umarım anlatabildim sorumu.

çerçeve metalimsi,arkası kaymaz plastik evet doğru.
    plastik icin diyeceğim çok çok kolay çizilir, parmak izi kalmakta,aşınma da kesinlikle olur,boya gibi durmuyor o yüzden soyulmaz herhalde . hassas yani. korumak şart.
    metal kısma gelince asıl soyulma potansiyeli orada seziyorum. deneyimlerime göre uzun hor kullanımda metal çerçeve soyulabilir. ama tabiki bunu zaman gösterir.

hocam teşekkürler

o zaman silikon kılıf olmadan kullanmamak gerek bu mereti

Evet Bende ebaydan almayı düşünüyorum ekran koruyucuyla birlikte.

• bu kılıfları inceliyordumda silikonlar var bide jellyler var fark ne ?

edit.
    bide hardlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 14 Haziran 2011; 23:31:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

bu kılıfları inceliyordumda silikonlar var bide jellyler var fark ne ?

Valla tam bilmiyorum jelly bu galiba ;

http://cgi.ebay.com/Huawei-IDEOS-X5-U8800-Resin-Jelly-Case-Smoked-Grey-/310319012716#ht_3244wt_1059
  • bende tam ona bakıyordum sanırım jelly daha yumuşak (ele daha iyi otururgibi geliyor)
    silikon (jellyden biraz sert bildiğin plastik saat kordonları gibi)
    hard da adından anlaşılacağı gibi semsert

bana göre jelly en kullanışlı sanırım ondan alacağım

edit. bi tane jelly case + 2li ekran filmi + almışken 1de yedek batarya 50 tl ye tekabül ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 14 Haziran 2011; 23:38:24 >
  • quote:

bende tam ona bakıyordum sanırım jelly daha yumuşak (ele daha iyi otururgibi geliyor)

Jelly jöle demekmiş. Sanırım biraz jölemsi kıvamı var bunun. Anlayın işte kauçuk gibi. Sıkıştırılabilir ama kırılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

quote:

bende tam ona bakıyordum sanırım jelly daha yumuşak (ele daha iyi otururgibi geliyor)

Jelly jöle demekmiş. Sanırım biraz jölemsi kıvamı var bunun. Anlayın işte kauçuk gibi. Sıkıştırılabilir ama kırılmaz.

O zaman şuanki 5800mdaki kullandığım kılıf jelly .
  • alan arkadaşlar detaylı video koyabilirse iyi olur bence
  • Ek olarak flash takılmayı merak edenler için. adobenin kendi sitesine girdiğimde belirgin takılma mevcut ancak flashtan oluşmayan sitelerde sorun pek yaşanmıyor.

Gelelim uygulamalara
    1)Facebook for Android
    2)winamp
    3)LED light

buraya ekleyeceğim
  • Ön kamerası olmaması saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarksman -- 14 Haziran 2011; 23:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [T]hree[N]amed

Ön kamerası olmaması saçma

ön kamera gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Ön kamerası olmaması saçma

ön kamera gereksiz

• Neyi gereksiz ? Türkiyenin diğer ucundaki yurtdışındaki akrabalarımla ayda en az 3-4 kez görüntülü konuşurum ben.
  • Yorum bulunsun duruma gore alabilirim, nasipse :)

Alanlara hayirli olsun ben ve benim gibi alacaklara izlenimleriniz cok yararli olacaktir :)
  • quote:

Neyi gereksiz ? Türkiyenin diğer ucundaki yurtdışındaki akrabalarımla ayda en az 3-4 kez görüntülü konuşurum ben.

Neyi gereksiz ? Türkiyenin diğer ucundaki yurtdışındaki akrabalarımla ayda en az 3-4 kez görüntülü konuşurum ben.

O zaman almayın

Ancak bu konu diğeri geyiğe döndüğünden açıldı. O yüzden eleştirilerinizi diğer konuya saklayın, burası bu telefonu alanların paylaşım bölümü. Eleştiri aşamasını geçtik
  • dostum bu firmwareler clockwork vs ne işe yarıyor.

Bir de milletin dilinde bir android 2.3 dolanıyor ama ne avantajı var 2.2 ye göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

dostum bu firmwareler clockwork vs ne işe yarıyor.

Bir de milletin dilinde bir android 2.3 dolanıyor ama ne avantajı var 2.2 ye göre

Overclock işlemcinin çalışma hızını artırır. Ama böyle yaparsanız şarj daha az gider.

2.3'te bazı sorunlar giderilmiş olur. Başka yararları da var muhakkak ama gece gece aklıma gelmiyor.
  • peki garantiye etksi nedir ?

garantiyi yakarmıyız
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.