Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (1628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.180
Cevap
58
Favori
1.296.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: elexogic

.35 kernelli CM7 kurdum, görünen bir sorunu yok.

hocam antutu benchmarktan 1ghz den test yapıp ss koyar mısın fpsler iyimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kardeş bunu 2.2 üzerinemi 2.3 üzerinemi kuruyoruz miui 2.3 üzerine kuramıyorum.status 7 veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaraman

quote:

[simage]http://a1112.hizliresim.com/s/r/19j77.png [/simage]

kardeş bunu 2.2 üzerinemi 2.3 üzerinemi kuruyoruz miui 2.3 üzerine kuramıyorum.status 7 veriyor

2.3.5 üzerine kuruluyor.
    Status 7 hatası için cwmde mounts and storage bölümünden mount /system yapıp denediniz mi ?

@ideosx5 Test ederim birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

@ Press_Play_On_Tape

sagol kardesim cok makbule gecti

sORUN DEĞİL..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

Arkadaslarim google hesabi nie eklenmiyor tele ya 3 farkli wireless tan denedim yok baglanmak normalden uzun suruyor diyor cildiricam.orj 2.3 var.

Cwp yokmu
  • Beyler şuanda çok ilginç bir durumla karşı karşıyayım. Telefonda hiç bir rom yok. Ne android ne bişey bomboş. Telefonda açılmıyor haliyle. Huaweinin 2.3 updatide kurulmuyo. Nasıl kuracağımı bilen varsa yazabilirmi.
  • quote:

quote:

• Ya orj 2.3 un launcheride cok kotu ya bnde custom romlarami gecsem cm7 kuranlara sorayim nasil rom ? Gozle gorulur bir sorun varmi ? Gorsel acidan nasi.
  • oxygen veya cm7 romdan hangisini ve hangi sürümünü tercih edersiniz şuanda miui performans rom kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

Beyler şuanda çok ilginç bir durumla karşı karşıyayım. Telefonda hiç bir rom yok. Ne android ne bişey bomboş. Telefonda açılmıyor haliyle. Huaweinin 2.3 updatide kurulmuyo. Nasıl kuracağımı bilen varsa yazabilirmi.

Eğer daha önce yedeğini almadıysanız bir yerlerden orijinal image klasörünü atmalısınız öncelikle telefona.Onu da usb den pc ye bağlayıp pembe ekranda yapacaksınız.Daha sonra orijinal 2.2 ve 2.3 kurabilirsiniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper2511

oxygen veya cm7 romdan hangisini ve hangi sürümünü tercih edersiniz şuanda miui performans rom kullanıyorum.

Oxygen 2.3.2 http://sourceforge.net/projects/u8800oxygen/files/

CM7 111118 (Sondan bir önceki versiyon) + Franco kernel http://www.mediafire.com/?i4d7glw1o0z3x5w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 23 Aralık 2011; 18:50:29 >

• Arkadaşlar benim evde 8 mbps'lik internet mevcut ideos ile wifi'den internete bağlandığımda modemin dibinde olmama rağmen internet hızım oldukça yavaş özellkle video vs İzlerken Çok donma yapıyor Bu Sorunu nasıl Çözebilirim Acaba ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

2.3.5 için CM7 linki az bakınsanız bulursunuz, yukarda verildi aynı link.
    http://sourceforge.net/projects/genoandroid/files/

Hocam sağlıklı bir ROM mu peki?Bilginiz var mı?XDA da ne başlığını bulabildim ne de bu linkin kaynağını bulabildim.Google da da arattım çıkmadı.İlginç.

Geno'nun onu test ettikten sonra, xda'da paylaşacaktır. Güncelleme falan yapar. 2 saat önce çıkardı zaten. bbs.anzhi de de yok konusu önce oraya açıyor.(En azından miuide öyle yaptı.)
    Şimdilik kurup test eden yok herhalde, ben kurabilirim. Hatta yedeklerimi de aldım miui'de. Kurarım az sonra.

Bu arada mengluole .35 kernel 1.12.23 diye bir rom çıkarmış. (23 Aralık) bbs.anzhi de konusu var. Sensörlerinde sorun var sanırım bunun, denemedim ama öyle diyorlar.

evet bu genonun 2.3 miuisindede var sensorlerde bozukluk. su menglueo nun linki versene.sen cm7 denedin mi sensorler nasil?

• quote:

quote:

Beyler şuanda çok ilginç bir durumla karşı karşıyayım. Telefonda hiç bir rom yok. Ne android ne bişey bomboş. Telefonda açılmıyor haliyle. Huaweinin 2.3 updatide kurulmuyo. Nasıl kuracağımı bilen varsa yazabilirmi.

Eğer daha önce yedeğini almadıysanız bir yerlerden orijinal image klasörünü atmalısınız öncelikle telefona.Onu da usb den pc ye bağlayıp pembe ekranda yapacaksınız.Daha sonra orijinal 2.2 ve 2.3 kurabilirsiniz sanırım.

Sağol. Bi image dosyası buldum indiriyorum bakalım olacakmı. Ayrıca , son zamanlarda konuyu okuyamadım ama 2.3 için rom nasıl kuruluyor ? CWM nin yeni güncellemeye uygun versiyonu var mı ?

• şarj performansı olarak hangisi iyi durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper2511 -- 23 Aralık 2011; 18:50:56 >
  • quote:

quote:

quote:

Sağol. Bi image dosyası buldum indiriyorum bakalım olacakmı. Ayrıca , son zamanlarda konuyu okuyamadım ama 2.3 için rom nasıl kuruluyor ? CWM nin yeni güncellemeye uygun versiyonu var mı ?

Birkaç mesaj önce 2.3.5 üzerine CM7 versiyon çıkmış.Ama ne olduğu daha tam belli değil.

• quote:

quote:

quote:

hocam supermiş geciyom hemen, ses gelmeme sorunu yoktur ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xda acti cm7 konusunu genokolar
  • Başka sorusu olan yoksa ben tekrar miui'me dönüyorum, sarmadı cm7.

Sonuç olarak .35 kernelli cm7'nin gözle görülür bir problemi yok. Benchmark sonuçları da yukarda var.

@F4RR3LL
    http://bbs.anzhi.com/thread-4805167-1-1.html mengluole'nin .35i.
    cm7'nin sensörlerde bir problem yok, güzel çalışıyor.
    Miui'de nasıl bir sensör sorunu vardı ki, ben farkedemedim.

• miui forever 2.3 betadan cıksa daha iyi portlancak miui
  • 
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.