Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (1630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
59
Favori
1.296.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat
    off telefon şimdide hafıza kartını görmüyor napacam ben ya .çıkarttım taktım geldi şimdi. b163 linki alabilirmiyim ondan sonrada cm7 felan bakalım.

ilk sayfada mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramazan.K

quote:

Orijinalden alıntı: nowanda

arkadaşlar resimdeki ekran koruyucuyu aldım.kalitelisi güzel. dokunmatik performansı çok iyi. tavsiye ederim.

Benimki eskidi ve çizildi nereden temin edebilirim

dealextreme den aldım. kargo dahil 5 lira tutuyor. 9-10 günde elime ulaştı.
    http://www.dealextreme.com/p/screen-protector-guards-with-cleaning-cloth-for-huawei-u8800-x5-106545
  • CM7 111128 i 2.2 üzerine kurabiliyor muyuz beyler?
    Kurabiliyorsak Miui kurulumu için kullandığım CWM ile CM7 yi kurabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 23 Aralık 2011; 22:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

quote:

off telefon şimdide hafıza kartını görmüyor napacam ben ya .çıkarttım taktım geldi şimdi. b163 linki alabilirmiyim ondan sonrada cm7 felan bakalım.

ilk sayfada mevcut

miui yi çok övüyolardı bir denesemmi en stabil ve türkçe sürüm hangisi biliyormusun dostum ?
  • : nowanda ekran koruyucu matmı yoksa parlakmı bide arkadaşlar kullandıgınız sbp shell 3d launcherin apk sini verirmisiniz ben kurduklarım cok ram yiyo ve kasıyodu teli sonradan kayboluyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

ps3 e verilir bak o ayrı o bir hobi :) ama sen bana gelip sorundunmu kardeşim bu launcher ı nasıl çalıştırırız diye :) benim sana gönderdiğim linkte yazıyordu marketten 2 saniye ufacık bir uygulama ile sorun çözülüyordu :)

olm o tip uygulamalar marketinde güncellenmesini falan engelliyor diye biliyorum yaaa.

bende öle biliyorum eğer öle değilse link alabilirmiyim en acilinden ? spb i çok sevmiştim ben bi sorunsuz çalıştırabilsem ve kaybolmasa sonradan süper olur.
    dediğin terminal emulator le kod girmek değil dimi denedim çünkü olmuyor ?
  • quote:

miui yi çok övüyolardı bir denesemmi en stabil ve türkçe sürüm hangisi biliyormusun dostum ?

miui hakkında pek bi tecrübem yok son çıkan sürümleri hiç denemedim
  • Ülen akşam olunca susmayın. 2 kez soru sordum . Hakkaten biz sorunca forum susuyor.
  • quote:

quote:

miui hakkında pek bi tecrübem yok son çıkan sürümleri hiç denemedim

şuan 2.3b2 yi yeniden kuruyorum google a hesap ekleyemiyordum bakalım düzelcekmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Aralık 2011; 22:40:14 >
  • quote:

quote:

aslında korkuyorumda bu imei gidermi felan diye.yedeği var ama zaten teli zor şartlar altında aldım imeri sorunu çıkarsa bide yanarım.5 6 gün sabretsemmi full 2.3 için.

benim imei 2.3 de hafıza kartını biçimlendirirken telefonun kapanıp mavi ekranın açılmasıyla uçmuştu o günden bugüne ne zaman stock rom geçişi yapsam imei gidiyor sonra tekrar yüklüyorum. hafıza kartımda hem 2.3 için hem de 2.2 için imei yedeği mevcut

Sanırım bendede aynı sorun var hangi romu atarsam atayım imei gidiyor mecbur tekrar yüklüyorum bende mavi ekranı görmüştüm..
  • Beyler bana news weather lazım.Aradım bulamıyorum
    Miui 1.12.9 kullanıyorum dil olarak ingilizce kullanıyorum acaba nerden yüklerim ve türkiyeyi takip etmek için ne yapmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hyde

Ülen akşam olunca susmayın. 2 kez soru sordum . Hakkaten biz sorunca forum susuyor.

111128 de yakınlık sensörü sorunu var 111118+franco yu kur bence sorun yok bu ikilide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wéndigo -- 23 Aralık 2011; 22:48:39 >
  • Konular bölündü ortam sakinleşti derken, biraz fazla sakinleşti sanki.....
  • Demek ki orjinal rom kullananlar çok yazıyordu. Bir de customcular çok diye şikayet ediyorlardı. İyi böyle sakin sakin. Eskiden takip etmek çok zordu. Aralık sonu karışır burası zaten
  • YAV BİRİ MESAJ YAZSIN..

Beyler bana news weather lazım.Aradım bulamıyorum
    Miui 1.12.9 kullanıyorum dil olarak ingilizce kullanıyorum acaba nerden yüklerim ve türkiyeyi takip etmek için ne yapmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

IDEOS X5 ORİJİNAL ANDROID 2.2 IMAGE KLASÖRÜNÜ UPLOADLADIM.BELKİ LAZIM OLAN OLUR.PAYLAŞAYIM.

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/90s59tlc/Ideos_X5_Orijinal_Image_Klas__r___2_2_Ver.zip.html

Kabuska pm atin alpay hocam.İlk sayfaya eklesin ileride lazim olabilir.
  • bana adam gibi bi launcher lazım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: schu-mi

Konular bölündü ortam sakinleşti derken, biraz fazla sakinleşti sanki.....

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Demek ki orjinal rom kullananlar çok yazıyordu. Bir de customcular çok diye şikayet ediyorlardı. İyi böyle sakin sakin. Eskiden takip etmek çok zordu. Aralık sonu karışır burası zaten

Günde 30-40 mesaj belki geliyor konuya. Custom rom kullananalar bizden çok mesaj atıyordu diyeceğim, o konu buradan da durgun

Her halde kimse uğraşmıyor telefonla, bu yüzden sorun çıkmıyor. Özellikle Can 2 haftadır rom değiştirmiyor; bu en büyük etken
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ramazan.K

quote:

arkadaşlar resimdeki ekran koruyucuyu aldım.kalitelisi güzel. dokunmatik performansı çok iyi. tavsiye ederim.

Benimki eskidi ve çizildi nereden temin edebilirim

dealextreme den aldım. kargo dahil 5 lira tutuyor. 9-10 günde elime ulaştı.
    http://www.dealextreme.com/p/screen-protector-guards-with-cleaning-cloth-for-huawei-u8800-x5-106545

Teşekkürler siparişi geçiyorum şimdi.
  • Bana news weather lazım.Aradım bulamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.