Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
14
Favori
79.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video performansı çookk kötü hiç akışkan değil nasıl HD@30fps bu
  • Video çekimi hariç güzel cihaz. İnceleme için teşekkürler, çok güzel olmuş. Bu kadar bol videolu bi' inceleme görmemiştim.

Bunlar da cihazın ana başlığında bir kullanıcının paylaştığı fotoğraflar, bence gayet başarılı.

quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

Cihazın fotoğraf çekmesine örnek olması için Kayseri-Erciyes Dağı'na çıkarken iki adet çektiğim fotoğrafı koyuyorum.
    Bence gayet güzel.
     Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom

Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 20 Haziran 2011; 17:50:32 >

• bu video sorunu sanırım birazda hafız kartından kaynaklı class 2lerde bu sorun olduğunu başka telefon konularında da okumuştum class 10 hafıza kartı olan bir arkadaş denerse daha iyi bi sonuç çıkabilir.
  • Elimden geldiğince incelemeye çalıştım
  • Süpersin... İzin verirsen forum sitemize koyabilirmiyim ? (ideosx5.co.cc) yada isterseniz siz koyun...
  • ben koyayım isterseniz sonradan ekleyeceğim olursa editlemek gerekirse daha kolay olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

ben koyayım isterseniz sonradan ekleyeceğim olursa editlemek gerekirse daha kolay olur

Tamam.Teşekkürler.....
  • mümkünse lg camera pro programı ile 720p ve 1080p video kaydını denermisiniz tabi gerekli kalite ayarlarınıda unutmadan teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

mümkünse lg camera pro programı ile 720p ve 1080p video kaydını denermisiniz tabi gerekli kalite ayarlarınıda unutmadan teşekkürler.

apk si varmı bulamadım da

• Hocam bu telefondan bende alıcam bugün İstanbul-Bakırköyde meydanda 2-3 turkcell timci gezdim ama sadece 1nin bu telden haberi var

Bu arada cihazın ahize sesi nasıl?Karşı taraf sizin sesinizi ve siz karşı tarafı nasıl duyuyorsunuz?
  • bir kere konuştum sadece karşıdaki kişi sesin gelmiyor vs. hiç bişey demedi

bana da onun sesi gayet güzel gelmişti
  • quote:

mümkünse lg camera pro programı ile 720p ve 1080p video kaydını denermisiniz tabi gerekli kalite ayarlarınıda unutmadan teşekkürler.

1080p mi :D
    720p(1280*720). ve 480p(800*480) videolarini merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

quote:

1080p mi :D
    720p(1280*720). ve 480p(800*480) videolarini merakla bekliyoruz.

evet 1080p(1920x1080) programda ayarlardan değiştirme imkanı var.
    benim vodafone 945de 320x240 çekiyordu bu program ile daha kaliteli ayarlar ile 640x480 çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet__01 -- 20 Haziran 2011; 21:54:50 >
  • video encodere hangisini seçeyim mpeg4 ,h263, h264 ?

bitrate ne seçeyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 20 Haziran 2011; 22:05:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

video encodere hangisini seçeyim mpeg4 ,h263, h264 ?

bitrate ne seçeyim ?

onlar çok önemli değil hafıza kartın hızı iyi ise yüksek değerler seçebilirsin eğer hafıza kartın yavaş ise düşük bitrate seçmelisin deneyerek bulacaksın yani ben h264 yapmıştım sanırım lcd tvde açmak içindi.
  • İyi akşamlar arkadaşlar. 5800 var elimde ne kadara satabilirim? Bu telefon oldukça uygun geldi bana.
  • ayrıca 30 fps seçersen daha akıcı kayıt olur
  • video yu durdurduktan sonra program kapatıyor kendini 1920x1080 denmi neden anlamadım. ve kayıdı da yapamıyor izleyemiyorum videoyu
  • konuya açık hava videosu da eklendi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.