Şimdi Ara

HUAWEi IDEOS X5 HD ANDROID PDA -- 569,00 TL-- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
1
Favori
24.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alıcam bu telefonu.
  • Turkcell T20 alacaktım 260 $ yani 420 TL idi ama dolar tavan yapınca 450 TL'ye denk geliyor artık. 500 TL- falan olsa gidip alırım x5'i.
  • dartyden cihazı gelen veya kargo takip nosu görünen var mı?
  • 10 larca mesaj var sadece bir kişi kullanımdan memnun olduğunu belirtmiş. bende iphone 3g mi satıp bunu alacağım. kamerası yetersizliğinden dolayı.
  • gayet iyi birşeye benziyor.
  • @salagil

Benim cihaz biraz once geldi. Sitesinde Salı akşamı "gönderildi" konumuna gelmişti ama kargo takip numarası gözükmüyordu.
  • teşekkürler. telefonu güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscil

quote:

Orijinalden alıntı: bariscil

quote:

Orijinalden alıntı: sofd

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Iphone 4' den bu telefona geçen tatmin olabilir mi?

Öyle bir şey mümkün olabilir mi sence? Bir tarafta 2000tl lik diğer tarafta 600 liralık telefon var. F/P diye bir şey var. iPhone'un bu oranı 2 ise X5'in 0,5 tir. Öyle karşılaştırmak lazım.

iPhone'nun F/P oranı nasıl oluyor da 2 oluyor, Ideos X5 0,5 anlamadım? Kaçı kaça bölüyorsunuz? Bence fiyatına göre yaptığı işten bahsediyorsak Ideos X5 iPhone'dan daha yüksek.
    Örneğin iPhone'un performansı, 1000 üzerinden 1000, Ideos x5 de 600 olsun. F/p yapınca
    iPhone için 1000puan/1900TL=0,52
    Ideos X5 için 600puan/569=1,05
    olur

yazıyorum ama mesaj sayım hala "1"???

-F/P fiyat/performansdır yanlış hesaplıyorsunuz FİYAT/performans

-mesaj sayısı artmaz çünkübura konu dışı, post kasmayın diye önlem bu

-iphone ye kim 1000 üzerinden 1000 vermiş ya flash açamıyor, yanlış anlaşılmasın bir dönem 4g kullandım da niye bu abartı anlamıyorum iphoneye, 5g ye 3000 deseler millet alacak bu gidişle

-yukarıda bi mesajda belirtilmiş kamerası kötü 3gs den geçeceğim diye, bu modelin de kamerası sizi tatmin etmeyebilir lakin kötüymüş kamerası

• kamerası için ön gördüğüm arkadaşımda incelediklerimi söylüyorum android yeni tanıştım ama htc ile tanışmıştım çok hızlı
    program fazla kurmadık sorum win mobile olurmu bu telefona maksat soru olurmu
    android 2.2 2,3 yüklene biliyormu telefonun kamerası bence tatmin edici geceleri eh işte iadare eder..
  • güzel telefon, ama sar değeri belli değil.
  • gittim telefoncuya inceledim içime sinmedi açıkçası. 600 e 2. el HTC DESIRE aldım android

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenberkay -- 28 Temmuz 2011; 18:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mono87

güzel telefon, ama sar değeri belli değil.

www.dunyagoz.com

quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

http://www.hepsiburada.com/Liste/huawei-u8800-ideos-x5-2-gb/ProductDetails.aspx?productId=telcephuau8800&categoryId=371946

SAR---------- 0,37 EAR -0,56 BODY EUROPE
    CPU+GPU---- 800 MHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM 7230 chipset
    HAFIZA------- 2/4 GB storage, 512 MB RAM Card slot microSD (TransFlash) up to 32GB,
    EKRAN-------- TFT capacitive touchscreen, 16M colors ,480 x 800 pixels, 3.8 inches
    ÖLÇÜLER----- 120 x 62 x 11.6 mm 130 GRAM
    DATA--------- HSDPA, 14.4 Mbps (U8800H) / 7.2 Mbps (U8800); HSUPA, 5.76 / 2 Mbps ,Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot Yes, v2.1 with A2DP, EDR

KAMERA------ HD 720P@30 (Videolarda daha çok 24 kare gibi gözüküyor ama fena değil.

OS------------- ANDROID OS FROYO 2.2

RADYO -------- YOK
    ÖN KAMERA --- YOK

Ben şahsen 2.el de olsa garantisi devam eden Galaxy S alacağım ama bu cihaz
    radyo ve ön kamerayı önemsemeyenler için F/P ürünü gibi duruyor.Özellikle Galaxy Ace in alternatifi olabilir.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3596

• arkadaşlar merhaba.

kullanan arkadaşlar cevaplayabilirler mi?
    1) A2DP varmı? Bluetooth aracılığı ile bluetooth kulaklıktan müzik dinlenebiliyormu?
    2) pili piyasada bulunabiliyormu? ya da muadili nokia samsung bataryası varmı uyan?
    3) kablolu kulaklığın kalitesi nasıl?

Teşekkürler.
  • Alacak arkadaslar seslerinin robot gibi duyulacagini sorun yapmayacaksa alabilir mikrofonu gercekten berbat ama diğer özellikleri ile gercekten süper alet bu fiyata...
  • Tam nette gezmelik telefon.569 tl ye daha iyisi su an yok
  • bende t20, ofiste yanımda duran arkadaşta da x5 var. İkisi de f/p olarak çok iyi.
  • bir yaz okulu sınav haftası girdi kaçırdık x5i inşallah gene gelir kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgmuh

arkadaşlar merhaba.

1) A2DP varmı? Bluetooth aracılığı ile bluetooth kulaklıktan müzik dinlenebiliyormu?
    2) pili piyasada bulunabiliyormu? ya da muadili nokia samsung bataryası varmı uyan?

Teşekkürler.

Bluetooth stereo kulaklık var bende normal kulaklık girişinden iyi ses alıyorum.
    batarya muadili bir marka yok ama eBay üzerinden kendi bataryasini satın alabilirsin, trde yok.
    kendi kulakligini at çöpe. Bildigin çin telefonlarinin kulakligi, aynısı general mobile yeni telefonlarından çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 31 Temmuz 2011; 23:11:19 >
  • Radyo olmaması kötüymüş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgmuh

arkadaşlar merhaba.

Teşekkürler.

Söylenene göre orjinal pil.

http://www.dealextreme.com/p/genuine-hb4f1-compatible-rechargeable-3-7v-1500mah-li-ion-battery-for-huawei-e585-e5830-70554

3.8 dolar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.