Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 'Fiyat / Performans Kralı' video inceleme (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
1
Favori
243.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheLastViking

ben anlamıyorum arkadaş telefon pahalı olsa fiyatı yüzünden telefonu yerden yere vururlar .. telefon orta fiyatlı olsa üzerinde 1ghz işlemci olsa bu seferde neden işlemcisi böyle derler . Telefon ucuzdur özellikleri iyidir bu seferde neden burası böyle neden şurası şöyle derler.

Arkadaş telefonda sorun var yok değil. Olmak zorunda zaten birşey 4 4 lükse korkacaksın . Ama sen bilip bilmeden bu telefonda reset sorunu var dersen ve bu sorunun android e has bir sorun olduğunu bilmezsen zaten yorum yapma ..

Bazıları radyo yok bu nasıl telefon diye soruyor . Ya 100 liralık nokia da olan bir özellik eyer benim telefonum da yoksa bu telefonun kalitesizliğini göstermez. koymamışlar işte bu kadar bitti gerekte yok zaten sonuçta zor bir şey değil. Burada gorilla glass dan yada fiyat belirleyici bir özellikten bahsetmiyoruz.

Güncelleme gelmez yazmışlar o verilen linkte de gio çıktıktan kaç ay sonra güncelleme geldi ?? ace çıktıktan kaç ay sonra güncelleme geldi ? acele etmeyin arkadaşlar Samsung diyoruz büyük firma diyoruz ama gel gör ki gecikebiliyor .. Bu telefon çıkalı daha 4-5 ay oldu . Xda daki elemanlar üşenmese 0 dan telefon yapar adamların işi bunlarla uğraşmak herhalde resmi güncellemeden önce kendileri birşeyler yapmaları lazımki yaptıkları bir işe yarasın ..

Son olarak boş yorum yapanlar her yeni çıkan telefona çamur atanlar acaba ne telefon kullanıyorlar ? en çok merak ettiğim sgs2 gibi bir cihaza leş diyen adamın telefonu ne ? yada neyi bekliyor ? Yada bu telefon 5 para etmez diyen adamın android yada telefon bilgisi nekadar ?

arkadaş köküne kadar haklı.

• Alıyorum alıyorummmmm. Benden sonrakı ılk yorumda al veya alma denırse onun dedıgını yapıcam.
  • bende siparişini verdim bakalım bugün elimde olcak güzel telefon ama aldıgımız yer umarım iade ürünü falan göndermez... alırsanda h.o
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat425

bende siparişini verdim bakalım bugün elimde olcak güzel telefon ama aldıgımız yer umarım iade ürünü falan göndermez... alırsanda h.o

tamam bende alıyorum o zaman.
  • alanlardan inceleme mesajları bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likelihood

quote:

bende siparişini verdim bakalım bugün elimde olcak güzel telefon ama aldıgımız yer umarım iade ürünü falan göndermez... alırsanda h.o

tamam bende alıyorum o zaman.

h.o kardeş umarım 2 mizde diger alanlarda herhangi bir sorunla karşılaşmaz. pazartesi getircekler benim teli. incelemeyi de aldıktan sonra mutlaka koyacam buraya...
  • Arkadaşlar korka korka alıyorsunuz ve neden alıyorsunuz.nesi var şunun anlamıyorum sanki bedavaya veriyorlar.
  • aldım bende incelemesını dırek koycam.. 2 gune kadar elımde olur cıhaz.
  • 2 güne zor gibi çünkü kargolar cumartesi pazar teslim yapmıyor diye biliyorum ben vodafone aylık cepnet ilede pek netin tadı olmaz ya bakalım
  • quote:

2 güne zor gibi çünkü kargolar cumartesi pazar teslim yapmıyor diye biliyorum ben vodafone aylık cepnet ilede pek netin tadı olmaz ya bakalım

KVK dan alıyorm ben. internetten alışveriş yapmadım Bugun gelcek sanırm
  • Bende almayı düşünyorum en ucuz nerde bulabilirim ?
  • Bende kullanıyorum.Memnunum.
  • şu müzik çaların adını söyleyebilecek biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

şu müzik çaların adını söyleyebilecek biri var mı?

Uber music
  • Teli aldim arkadaslaf huzel tl dokummatge alsamadm daha Ufak bi isik sizmasi war sadece o aylikcepnet yapilmiyr artk be yapsAm bilmiym markette baglnti zaman asmna ugradi yzyor. Eski wersiynda ypmiyr Ama otomatk gunclliyr niye acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

iyi akşamalar arkadaşlar

hepsiburada. da wold kartla yapılan alışverişelerde ayın 28 kadar %10 wold puan hedıyesi var
    telefon 569 tl 56.9 tl geri puan olarak karta yüklüyor

haberinız olsun.

çok iyimiş inşallh bir daha olursa alırım
  • Arkadaslar ya Ben telephone oyun atcm anck teli PC ye baglaymdim CD glmedi big yardm edeblirmsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

iyi akşamalar arkadaşlar

hepsiburada. da wold kartla yapılan alışverişelerde ayın 28 kadar %10 wold puan hedıyesi var
    telefon 569 tl 56.9 tl geri puan olarak karta yüklüyor

haberinız olsun.

çok iyimiş inşallh bir daha olursa alırım

bugun istanbulbilişim de 546 lira.
  • muzk prog nere atcaz ?
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben huawei ideos x5 almayı düşünüyorum.Bütçem 500 TL ve sıfır almak istiyorum. Önerileriniz neler?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.