Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.196
Cevap
24
Favori
312.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • B163 romu nasıl root ediyorsunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

quote:

Orijinalden alıntı: pcheveslisi

quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

sorun istemiyorsanız final 2.3 çıkana kadar 2.2 kurun.

final sürümü için kesin bir tarih varmı?

ocak sonu yada şubat sonu olabilir.Ama huawei'ye bu konuda güvenmek çok zor.

Subatta demislerdi telefondan cevrimici guncelleme aktif olacak diye.

Bu arada baska modemde sorunsuz hzli girior sitelere.diger modemi zormu cekio uzak birazda 2 duvar var bide arada.

subatta yeni guncelleme demedilerki sadece cevrimici guncelleme dediler.

Ben yeni surum gelecegini sanmiyorum.

düşüncen yanlış hocam bizi kandırabilirler ama google yi asla güncelleme önce googleye gönderilecek google onaylarsa tlfn üzerinden güncelleme çıkacaktır bu güncellemlerin tümü bizim sorumluluğumuz altındaydı böyle sorunlu bir güncellemeyede google izin vermez.

güncellemenin google aracılığı ile yayınlandığını ilk defa duyuyorum, bana pek gerçekçi gelmedi.

• arkadaşlar dün başka bi rom yükleyecem diye cwm den backup and restoreden >backup almıştım..bi problem cıktı rom yükelyemedim vazgeçtim..şimdi aynı işlemde " restore " diyerek telefonu eski haline getirebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

arkadaşlar dün başka bi rom yükleyecem diye cwm den backup and restoreden >backup almıştım..bi problem cıktı rom yükelyemedim vazgeçtim..şimdi aynı işlemde " restore " diyerek telefonu eski haline getirebilir miyim?

Evet ama restore demeden önce sen yine de wipe işlemlerini yap.Ondan sonra restore de eski haline gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

arkadaşlar dün başka bi rom yükleyecem diye cwm den backup and restoreden >backup almıştım..bi problem cıktı rom yükelyemedim vazgeçtim..şimdi aynı işlemde " restore " diyerek telefonu eski haline getirebilir miyim?

Evet ama restore demeden önce sen yine de wipe işlemlerini yap.Ondan sonra restore de eski haline gelecek.

no files found dedi :S ama dün almıştım ben backup.

edit. tamamdır hafıza kartını görmüyormuş.. advanced>reboot recovery yaptım . gördü.. tarih cıktı seçtim yes restore dedim başladı.. teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilentNight78 -- 23 Ocak 2012; 13:19:22 >
  • Elemanın biri huawei ye twit atmış
    gelen cevap şöyle

Hi, we are working hard to resolve the issues with the X5 Gingerbread upgrade, and will keep you posted with updates

yani hala çalışıyorlarmış demek oluyorki bu tam sürüm değil zaten normal yazısı var indirme linkinde ,millet onlarca rom üretti adamlar kendi tellerini
    bir türlü düzeltemediler,şu romculardan yardım alsınlar bari
  • Arkadaşlar sd kartı ntfs formatında telefon görmüyor.
    4 gb dan büyük dosyaları sd karta atmanın bir yolu varmı? Teşekkürler..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

no files found dedi :S ama dün almıştım ben backup.

edit. tamamdır hafıza kartını görmüyormuş.. advanced>reboot recovery yaptım . gördü.. tarih cıktı seçtim yes restore dedim başladı.. teşekkür ederim

Hocam sizin iş noldu? Ben MSNden cyalin.

• istemeyerekte olsa orjinal 2.3.5 kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcakmak

Arkadaşlar sd kartı ntfs formatında telefon görmüyor.
    4 gb dan büyük dosyaları sd karta atmanın bir yolu varmı? Teşekkürler..

ntfs görmez fat formatına çevirmeniz gerek birde notebook varsa kart adaptörü ile notebook dan yüklemesi daha hızlı oluyor.
  • Arkadaşlar Telefondaki interneti bilgisayara paylaştırma nasıl oluyor windows 7 sürücülerden birtanesi olan Adapter sürücüsünü bulamıyor telefondaki interneti nasıl bilgisayarıma yapıcam driver'ı falan var mı ?
  • güncellemenin google a gönderildigini nereden okudunuz ben ilk defa duyuyorum google şimdi yani bütün androidli telefonların güncellemelerini kontrol ediyor yani öylemi bana hiç inandırıcı gelmedi adamlar bütün piyasadaki telefonların güncellemerini nasıl ne kadar süre test ediceklerde onay vericekler yok öyle bişey huawei android üstüne kendi romunu entegre edip telefonlarına sunuyor adamların kendi telefonlarına cıkardıgı rom sorunluysa bu google yi baglamaz........
  • quote:

Orijinalden alıntı: 82sekko

güncellemenin google a gönderildigini nereden okudunuz ben ilk defa duyuyorum google şimdi yani bütün androidli telefonların güncellemelerini kontrol ediyor yani öylemi bana hiç inandırıcı gelmedi adamlar bütün piyasadaki telefonların güncellemerini nasıl ne kadar süre test ediceklerde onay vericekler yok öyle bişey huawei android üstüne kendi romunu entegre edip telefonlarına sunuyor adamların kendi telefonlarına cıkardıgı rom sorunluysa bu google yi baglamaz........

google'a gönderme mevzusunu ilk olarak 20 25 sayfa önce ben söylemiştim , Bu olay gerçektir hiçbir telefon önce google 'a göndermeden yazılım sürmez piyasaya.Ve google'ın çok katı bir prosödür izlediği için bizim çekik gözlülerin gönderebilceğini sanmıyorum.Nezaman google'dan onay alır telefon ozaman otomatik olarka güncelleştirebiliriz.

Kısacası google amcamızın borusu ötüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 23 Ocak 2012; 15:41:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

güncellemenin google a gönderildigini nereden okudunuz ben ilk defa duyuyorum google şimdi yani bütün androidli telefonların güncellemelerini kontrol ediyor yani öylemi bana hiç inandırıcı gelmedi adamlar bütün piyasadaki telefonların güncellemerini nasıl ne kadar süre test ediceklerde onay vericekler yok öyle bişey huawei android üstüne kendi romunu entegre edip telefonlarına sunuyor adamların kendi telefonlarına cıkardıgı rom sorunluysa bu google yi baglamaz........

google'a gönderme mevzusunu ilk olarak 20 25 sayfa önce ben söylemiştim , Bu olay gerçektir hiçbir telefon önce google 'a göndermeden yazılım sürmez piyasaya.Ve google'ın çok katı bir prosödür izlediği için bizim çekik gözlülerin gönderebilceğini sanmıyorum.Nezaman google'dan onay alır telefon ozaman otomatik olarka güncelleştirebiliriz.

google olmasa halimiz yaman.

• quote:

Arkadaşlar Telefondaki interneti bilgisayara paylaştırma nasıl oluyor windows 7 sürücülerden birtanesi olan Adapter sürücüsünü bulamıyor telefondaki interneti nasıl bilgisayarıma yapıcam driver'ı falan var mı ?

up
  • quote:

quote:

hocam inşallah öyledir bizim kullanıcalar olarak borumuzun ötmedigi belli adamlar çokta tınn modunda çünkü.....ama şöylede bişey var adamların çevrimiçi güncelleme yapmak gibi dertleri yada zorunlulugu yok sanırım şimdi deselerki biz telefondan güncelleme cıkarmayacagız(hoş adamlar şu tarihte güncelleme cıkacak diye resmi acıklamada yapmadı yada ben kacırdım) yine sitemizden yayınlayacagız işine gelen indirsin diye şimdiye kadar oldugu gibi o zaman google da kurtaramaz bizi yalnız ben hala bu google in onay vermesi işine takıldım siz nereden ögrendiniz nerede yazıyor?ben ilk defa sizden duyuyorum böyle bişey ne gördüm ne duydum çok merak ettim acıkcası...ama yinede adamlar kendi sitesinden yayınlasa google karışamaz oluyor bu yanılıyormuyum?

bu arada Adapter sürücüsünü problemin için hisuite kurulumu hocam kurulu degilse kur aynı sürücü bendede hata veriyordu hisuite baglantısı yapınca düzeldi sende bir dene belki sorununa çözüm olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 82sekko -- 23 Ocak 2012; 16:29:53 >

• quote:

quote:

quote:

hocam inşallah öyledir bizim kullanıcalar olarak borumuzun ötmedigi belli adamlar çokta tınn modunda çünkü.....ama şöylede bişey var adamların çevrimiçi güncelleme yapmak gibi dertleri yada zorunlulugu yok sanırım şimdi deselerki biz telefondan güncelleme cıkarmayacagız(hoş adamlar şu tarihte güncelleme cıkacak diye resmi acıklamada yapmadı yada ben kacırdım) yine sitemizden yayınlayacagız işine gelen indirsin diye şimdiye kadar oldugu gibi o zaman google da kurtaramaz bizi yalnız ben hala bu google in onay vermesi işine takıldım siz nereden ögrendiniz nerede yazıyor?ben ilk defa sizden duyuyorum böyle bişey ne gördüm ne duydum çok merak ettim acıkcası...ama yinede adamlar kendi sitesinden yayınlasa google karışamaz oluyor bu yanılıyormuyum?

Bu bizim indirdiklerimiz resmi değil bildiğin işporta usülü el altından çıkartıyor. yoksa bunu sisteme yüklemekte ne var? koyar sisteme herkes otomatik yükler.HTC Türkiye bölge sorumlusu kendisi söylemişdi hiç bir android yazılım google izin vermedikce yüklenemez diye google'ın şartlarını nezaman uygularlar stabil bir işletim sistemi yaparlar google inceler bunda bir sorun yoktur onayladım der ozaman bizler otomatik olarak güncelleştirebiliriz cihazlarımızı.

• inşallah dediğiniz gibidir ama google onayından geçmesi bana inandırıcı gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

inşallah dediğiniz gibidir ama google onayından geçmesi bana inandırıcı gelmiyor.

HTC XL XE ile ilgili HTC yöneticisiyle olan 1-1 konuşma yapıldı donanımhaber editörleriyle bununla ilgili video var orda söylüyorlar. Anasayfada olması lazım biraz araştır bulursun videoyu
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Telefondaki interneti bilgisayara paylaştırma nasıl oluyor windows 7 sürücülerden birtanesi olan Adapter sürücüsünü bulamıyor telefondaki interneti nasıl bilgisayarıma yapıcam driver'ı falan var mı ?

up

aynen bende paylasamıyorum
    win 7 ultmt kurulu
    adapter eksikmiş nedir bu adapter
    ne istiyor bu alet
    teldeki netini paylasabilen varsa bi zahmet anlatsın

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.