Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.196
Cevap
24
Favori
312.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaşlar benim tlf 2.3.5 sürümü yüklü son çıkan 2 gündür ekranda algılama problemi var sağ ve sol tarafda ekran algılamıyor. yani sağdan 1 cm boydan boya soldan 1 cm boydan boya neden sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykutluay -- 19 Ocak 2012; 4:59:49 >
  • arkadaşlar acil cvp tlf b162 ye geri döndürmek istedim 2.3.5 den uptage failed verdi şimdi ne yapacam telefon açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

arkadaşlar acil cvp tlf b162 ye geri döndürmek istedim 2.3.5 den uptage failed verdi şimdi ne yapacam telefon açılmıyor

Harici SD kartı ve sim kartı çıkartarak ses + ses - ve power tuşlarına basarak B162 yi yüklemeyi tekrar dene.Bende de öyle olmuştu.Sonra düzeldi.
  • sanırım telefonun hoparlörü bozuldu. gelen seste rahatsız edici düzede çızırtı var, herhalde hoparlör yırtıdı. herhangi bir darbe falan almadı telefon ama nasıl oldu anlamadım. bu garantiye gönderme prosedürü nasıl oluyor? yaşadığım yerde KVK servisi yok, herhalde kargoyla yollamam gerekiyor. hangi şehre ve servise yollamamı tavsiye edersiniz? bir de üzerinde 2.3.5 yüklü. bu şekilde yollasam bir problem olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

mrb arkadaşlar benim tlf 2.3.5 sürümü yüklü son çıkan 2 gündür ekranda algılama problemi var sağ ve sol tarafda ekran algılamıyor. yani sağdan 1 cm boydan boya soldan 1 cm boydan boya neden sizce

bendede aynısı olmuştu sd karttan dload ı sildim geri yükledim düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FBI-007 -- 19 Ocak 2012; 11:14:08 >
  • Bendede oluyor bazen,telefona restart atınca düzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: axt

sanırım telefonun hoparlörü bozuldu. gelen seste rahatsız edici düzede çızırtı var, herhalde hoparlör yırtıdı. herhangi bir darbe falan almadı telefon ama nasıl oldu anlamadım. bu garantiye gönderme prosedürü nasıl oluyor? yaşadığım yerde KVK servisi yok, herhalde kargoyla yollamam gerekiyor. hangi şehre ve servise yollamamı tavsiye edersiniz? bir de üzerinde 2.3.5 yüklü. bu şekilde yollasam bir problem olur mu?

2.3.5 üzerine CM7 kurduysanız onda sesi aşırı baslı vermiş olması bile hoparlörü bozmuş olabilir.Sadece bir tahmin tabi benimki.Ama üzüldüm tabi durup dururken hayret ya. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

sanırım telefonun hoparlörü bozuldu. gelen seste rahatsız edici düzede çızırtı var, herhalde hoparlör yırtıdı. herhangi bir darbe falan almadı telefon ama nasıl oldu anlamadım. bu garantiye gönderme prosedürü nasıl oluyor? yaşadığım yerde KVK servisi yok, herhalde kargoyla yollamam gerekiyor. hangi şehre ve servise yollamamı tavsiye edersiniz? bir de üzerinde 2.3.5 yüklü. bu şekilde yollasam bir problem olur mu?

2.3.5 üzerine CM7 kurduysanız onda sesi aşırı baslı vermiş olması bile hoparlörü bozmuş olabilir.Sadece bir tahmin tabi benimki.Ama üzüldüm tabi durup dururken hayret ya. :(

yok, cm7 falan yüklemedim. şimdi 2.3.5'i tekrar yükleyip deniycem. sonra da hepsiburada.com'a göndericem. 2.3.5le göndersem sorun olur mu acaba?

• 2.3.5i tekrar yükledim düzelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komutan ucan tekme -- 19 Ocak 2012; 13:55:05 >
  • akadaslar 2.3.5 te bulunan dosya yöneticisi ve hava durumu app'lerinin apk dosyalarını upload edebilecek yada maileme gönderebilecek biri varsa çok mutlu eder beni=) mail için pm atabilirsiniz şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Teknik

quote:

Orijinalden alıntı: samura92000

Arkadaslar telefon ile internette gezerken batarya cok isiniyor neredeyse elimle tutamayacagim ayni sorunu yasayan var mi ?

3 saat araliksiz kablosuz baglantida bile isinmiyor, bataryaniz problemli olabilir.

Wifide sorun cikartmiyor ama 3g de aynen oyle oluyor ama ben 4-6 saatlik bir kullanimda pek isinmiyor
  • quote:

2.3.5i tekrar yükledim düzelmedi

tekrar yüklediyseniz dünkü tercih edilen yükleme konumu muhabbetine baktınız mı? dün indirdiğinizi mi kurdunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

tekrar yüklediyseniz dünkü tercih edilen yükleme konumu muhabbetine baktınız mı? dün indirdiğinizi mi kurdunuz?

evet dün indirdiğimi kurdum ama yükleme konumu yok yine. uyuz oldum zaten bu telefona iyice. durduk yere hoparlör bozuldu. daha iki ayda bu hale gelirse, bir seneyi çıkartmaz herhalde.
  • İyi gunler ben geldm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

İyi gunler ben geldm

HOŞ GELDİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

Arkadaşlar imei silinme sorununu %50 oranda çözdüm.

şöyleki system/bin klasörü altindaki "sh" adli dosyada imei var.Bu dosya üzerinden çalismalar yapilirsa imei silinmesini çözeriz.

üstad o dosya ile oynamaya telefon izin veriyorsa klon telefon halini alır kopya imeiler havada ucusur
    tabii bir sorunun çözümü olacaksa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskahve

quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

Arkadaşlar imei silinme sorununu %50 oranda çözdüm.

şöyleki system/bin klasörü altindaki "sh" adli dosyada imei var.Bu dosya üzerinden çalismalar yapilirsa imei silinmesini çözeriz.

üstad o dosya ile oynamaya telefon izin veriyorsa klon telefon halini alır kopya imeiler havada ucusur
    tabii bir sorunun çözümü olacaksa çok sevinirim

5iromtoolbox'tan yedeğimi almiştim birde baktim yedeği buradan aliyor onun için soyledim
  • Garantiye 2.3 ile gondersek sorun olur mu? yoksa 2.2.1 mi kurmak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

o büyük ihtimalle cwm yükleyenlerde var.
  • quote:

Garantiye 2.3 ile gondersek sorun olur mu? yoksa 2.2.1 mi kurmak gerek

2.3 ile sıkıntı çıkarırlar garanti dışı felan kalır dertsiz başına dert alırsın.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.