Şimdi Ara

Huawei Honor 9 resmen duyuruldu: Şık tasarım, 6GB RAM, çift kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Honor 9 resmen duyuruldu: Şık tasarım, 6GB RAM, çift kamera

Huawei beklenildiği gibi çift kameralı ve 5.15 inç ekrana sahip yeni Honor 9 akıllı telefonunu duyurdu. Cihazın teknik özelliklerine baktığımızda daha önceki söylentilerin gerçeğe dönüştüğünü görüyoruz.

Akıllı telefonda Apple iPhone 7 ve Samsung Galaxy S8 modellerinde gördüğümüz DCI-P3 renk alanlı 5.15 inçlik 1080p ekran yer alıyor. Ayrıca üzerinde EMUI 5 çalışan Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle geldiğini belirtelim.

Alve.com'da gör

Akıllı telefonlarda sıcak fırsatlar!

Honor 9, Huawei P10 ve Mate 9'da da bulunan Kirin 960 yonga setinden güç alıyor. Telefon microSD kart kullanılarak genişletilebilir 64GB veya 128GB dahili depolama seçeneğine sahip. Ayrıca 4GB veya 6GB RAM'le geliyor.

Honor 9: Çift kamera teknolojisi ve 3.200mAh pil

Telefonun en önemli özelliklerinden biri de 12MP ve 20MP sensöre donatılmış, 2x optik yakınlaştırma, portre ve bokeh modlarını içeren çift kamera teknolojisi olarak öne çıkıyor. Cihazda ayrıca 8MP kalitesinde bir selfie kamerası var.

Huawei ayrıca bugün Huawei Pay'i Çin'de kullanıma sundu. NFC üzerinden çalışan mobil ödeme çözümü, kullanıcıların çeşitli finansal işlemlerini daha kolay gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. Honor 9, Huawei Pay'i desteklerken 4G VoLTE, WiFi ve 3.5 mm kulaklık girişi ile birlikte geliyor.

Huawei Honor 9 resmen duyuruldu: Şık tasarım, 6GB RAM, çift kamera

Metal bir gövde ve cam bir arka panele sahip akıllı telefonun 3.200mAh kapasiteli bir pille güçlendirildiğini belirtelim. Parmak izi tarayıcısı akıllı telefonun önüne taşınmış durumda. Selefi Honor 8'da ise sensör arka panelde yer alıyordu. Honor 9'un aynı zamanda Hi-Fi ses yongasıyla donatıldığını da vurgulayalım.

Honor 9, siyah, gri, mavi ve altın renk seçenekleriyle sunulacak. 6GB RAM ve 64GB hafızalı modelin fiyat etiketi 400$ olarak belirlenmiş. 128GB dahili depolama alanına sahip varyantta ise bu fiyat 440$ seviyesine çıkıyor. 4GB RAM'li model ise tüketicilere yaklaşık 340$ gibi bir fiyata mal olacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Huawei Honor 9 resmen duyuruldu

• Şu Huawei olmasa gözümüz güzel telefon görmeyecek. alamasam bile gözüm gönlğm açılıyor.:D

• Yorumu yazmadan önce Mi6'ya baktınız mı?

• Mİ 6 olmuş tıpkısının aynısı çinlilerde birbirinden kopya yapıyor, Troll çin :D

• Xiaomi mi 6 nin aynisi aksini iddaa eden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

Şu Huawei olmasa gözümüz güzel telefon görmeyecek. alamasam bile gözüm gönlğm açılıyor.:D

Mi6 ile aynı olmasına çok önem vermedim açıkçası. Bu yıl çıkan telefonlar arasında görsel olarak en çok beğendiğim telefonlar hep çinliydi. Huawei ve Xiaomi de başı çekiyor. Model bazlı değil de marka bazlı düşünerek öyle dedim.
  • Sanırım Huawei tasarım departmanını kapatmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hocam

• Mi 6 nın aynısının tıpkısı...

• Aslında mi6 honor 8 in home tuşlu haliydi. Adamlar şimdi honor 9 da tuş koymuşlar p10 daki gibi. Ben mi6 nın kopya olduğunu düşünüyorum

• Fiyata kadar her şey güzeldi Mi6 devam

• s7 e benziyor ön yüzü.

• Tasarımı ilginç cidden
  • Pek beğenmedim açıkçası. Elimdeki mi5 kesinlikle daha güzel ve şık.

• J5 2017 146.2 x 71.3 x 7.9 mm, 3000 mAh pil.
    Honor 9: 147.3 x 70.9 x 7.5 mm, 3200 mAh pil.
    Mi6: 145.2 x 70.5 x 7.5 mm, 3350 mAh pil.
    Kimin kullanıcı dostu olduğu görülüyor.

• Gerçekten cihazı beğendim, ülkemize Paralel ithalat ile geliyormu bilemiyorum ama Mi6 almasam düşünmek isterdim bu cihazıda.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu ay telefon alacam ama cok kararsizim acikcasi mi6 almissiniz hayirli olsun, onerir misiniz ? Performans olarak,gunluk kullanim olarak memnun etti mi sizi?

• Arkadas şöyle cingene renkleri kullanmasaniz olmuyor.Mi6da boyle tabi zevk ve renkler tartisilmaz ama cok kotu duruyor bence.P10Plus'ın mavisi ne kadar iyise buda o kadar kötü

• Mi 6'ya çok benziyor.

• YAV ne Xioami hastası var.Biliyoruz 1000-2000bin arası telefona bol özelllik koyuyor rakiplerini geride bırakıyor.

Bunu ith almayanlarada anlatsanıza :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.