Şimdi Ara

Huawei Honor 9 resmen duyuruldu: Şık tasarım, 6GB RAM, çift kamera (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cCcWalterWhitecCc

Hocam ben de bu ay telefon alacam ama cok kararsizim acikcasi mi6 almissiniz hayirli olsun, onerir misiniz ? Performans olarak,gunluk kullanim olarak memnun etti mi sizi?

Hocam telefon şuanda kargoda. Kısmetse yarın elime geçecek Geçtikten sonra yorum yaparım hocam, şuanda LG G3 kullanıyorum
  • huawein muhattabı var şaomiyle bir değil.

• Mi 6 nin kulaklık takılan versiyonu. Fiyatta uygun alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımcılar eğitimli araştıran insanlar eyvallah. Abi bu nasıl saçma bir tasarımdır ya :D. Zorla çirkin birşey çıkarılabilir mi. 8 olanda böyleydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Saolasin hocam , gule gule kullanin, geldiginde tekrar uplarsaniz burayi sevinirim

• Android telefon demek, Samsung demek değildir. Tüketiciler/kullanıcılar, bunun bilincine, yavaşta olsa varmaya başladılar.

• yaw iyiki mi max64gb almışm :D

• Tasarım direk mi 6 ama microSd kart desteği ve 3.5 mm kulaklık desteği ile önde yakın zamanda mi6 veya mi6 plus çıkar mı 6 ucuzlar ??

• cCcWalterWhitecCc kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu bugün aldım, Seramik Versiyonu olduğu için cihaz baya ağır geldi ilk olarak, G3 kuş gibi hissettiriyor onun yanında Tasarımı hoş, fakat uzunluk olarak LG G3 ile aynı ki; G3 5.5". Tasarımı hoş olduğu için insanın gözüne takılmıyor bu durum; ayrıca G3'de ekranın bir kısmı navigasyon tuşlarına gittiği için; Xiaomi ekranın ufak olduğunu hissettirmiyor. Bu arada Seramik Versiyonda olduğu için telefon ekstra kaygan, ayrıca acayip parmak izi tutuyor. Kamerasına pek dikkat etmedim daha, fakat gündüz koşullarında G3'ten iyi olacağı kesin. Düşük ışık koşullarında ise G3'den pek farkı olmayabilir gibi geliyor. Ön Kamerası G3'den bayağı iyi ama. Performans olarak G3'den de memnundum; fakat bu cihazı da gün boyu deneyimleyince G3'ün aslında yavaşladığını anladım. Google Play Store bile yeni cihazlar için Optimize edilmiş gibi geldi, G3'den 3-4 kat daha hızlı kuruluyor uygulamalar ayrıca. Öğleden sonrasından bu yana uğraşıyorum telefon ile, ilk olarak özellikle de G3'ten sonra Şarj tüketimini çok beğendim. Muhtemelen Ekran süresi olarak 6 saat üzerini göreceğim.(Ekran Otomatik Parlaklıkta) Tahminimce kullanım durumuna göre 7 saati de bulabilir, forumdan bir arkadaş 7.5 saat ekran süresi gördüğünü söyleyince şaşırmıştım, sanırım bende görebilirim Tabi GPS'i gereksiz yere açmam, Whatsapp ve Mail harici senkronizasyonu kapatırım Miui uygulaması üzerinden. Herşey açık olsa bile 5 saat rahat rahat gider gibi geliyor; G3 ile 2,5-3,5 saat aralığında bir süre alıyordum Greenify kullanımı ile oda.

Kısaca bunları söyleyebildim hocam İlk başta elime çok ağır geliyordu telefon fakat alışmaya da başladım. İlk gün izlenimi ile benim gibi G3 tarzında cihaza sahip olan arkadaşlara tavsiye ederim cihazı, kesinlikle 3 yıl sonrasında performans oldukça farketmiş. Ayrıca G3 bayağı bayağı ısınırken Wifi ile Playstore'dan indirme işlemleri sırasında, Mi6da biraz sıcaklık vardı sadece, kimisi ılıklık bile diyebilir.

Cok saolun hocam uzunca yazmissiniz Bu ay icinde kismetse karar verip mi6 p10 ya da note 7 cikarsa ucunden birini almayi dusunuyorum.Gule gule kulanin canavari

• quote:

Cok saolun hocam uzunca yazmissiniz Bu ay icinde kismetse karar verip mi6 p10 ya da note 7 cikarsa ucunden birini almayi dusunuyorum.Gule gule kulanin canavari

Teşekkürler hocam, Note 7'de benimde içim kaldı hocam Fakat böyle uygun fiyata gelemeceğini düşündüğüm için beklemedim hiç. P10'u yonga setinden ötürü tercih etmem hocam, P10 yerine Eğer ülkemize gelirse Honor 9 daha mantıklı bana kalırsa; tabi onda da aynı yongaseti var. Eğer Mi6'lar ülkemize getirilmeseydi S7 Edge düşünüyordum hocam.

Şuan için Mi6'nın bana göre en büyük handikapı mevcut amiral gemileriyle yarışabilecek kadar iyi bir Kameraya sahip olmaması. P10'unda ekran kasa oranı Mi6 gibi olduğu için; Mi6 bu anlamda kurtarıyor paçayı

Ayrıca hocam malzeme kalitesi çok iyi duruyor, özellikte G3'ün Plastik kasasından sonra açıkçası çok beğendim. Aklımda tek soru işareti olarak Çelik kasa'nın boya atması durumu kaldı, umarım yaşamam bu sorunu bende. Kılıfsız kullanmak zor telefonu çünkü hem inceliği bir süre sonra elimi acıtıyor, hemde kaygan. Kutu içinden silikon kılıf ile çok rahat kullanılıyor; ama umarım o da boya atmasına sebep olmaz Çelik kasa'da.

Çok teşekkür ederim hocam sağolun, imkan varsa Ağustos sonuna kadar bekleyin hocam bence Note 7'yi

• cCcWalterWhitecCc kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arada Mi 6 Anakonusuna Daha uzun bir ilk İzlenim paylaşımı yaptım

Link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126975160
  • Bende tt sayesinde honor 7 ile tanıştım. Aldığım dönemin muadillerine göre mükemmel çıktı diyebilirim. Honor 9 çıktığı anda alırım. Aslında reklamı olsa birinci ligde rahat oynar.
  • Bu telefon ne zaman çıkacak acaba ? Mi 6 ile bunun arasında kaldım açıkçası tabi fiyatı da önemli
    Note 7 den vazgectim hocam korkuttu acikcasi tekrar bi sorun cikarir diye hem Turkiye'ye 3 bine yakin girer diye dusunuyorum belki 3000 de gecer zaten yaz sonunda note 8 cikacak haketmez bence o parayi;) Simdi ya mi6 ya da p10 alacam buyuk ihtimal .Bu arada seramik modeli cok kolay kirilirmis gibi geldi bana en ufak dusmede oyle bi sıkıntı yasamazsiniz hocam umarim.p10 yonga setinden dolayi onermem demissiniz, neden acaba:)Kirin960 suan en iyi yonga setlerinden diye biliyorum

Cok saolun hocam bu forumu bu yuzden seviyorum

• quote:

Note 7 den vazgectim hocam korkuttu acikcasi tekrar bi sorun cikarir diye hem Turkiye'ye 3 bine yakin girer diye dusunuyorum belki 3000 de gecer zaten yaz sonunda note 8 cikacak haketmez bence o parayi;) Simdi ya mi6 ya da p10 alacam buyuk ihtimal .Bu arada seramik modeli cok kolay kirilirmis gibi geldi bana en ufak dusmede oyle bi sıkıntı yasamazsiniz hocam umarim.p10 yonga setinden dolayi onermem demissiniz, neden acaba:)Kirin960 suan en iyi yonga setlerinden diye biliyorum

Note 7R iyi fiyatla gelecek olsaydı ve geliş tarihi netleşseydi beklerdim hocam. 3000 Tl ve üzerini kesinlikle vermem Note 7R'a orası ayrı konu. Sonuçta yenilenmiş cihazlar olacak.

Umarım sorun yaşamam hocam, çizilmelere karşı dayanıklı + Arka Kamera Çentikleri Farklı renk ve Çok güzel parladığından dolayı seçtim Seramik serisini, uygun fiyata da bulunca

P10'u şu açıdan önermiyorum hocam, Grafik Çipseti aşırı güç tüketiyor, ayrıca işlemci bazında da güç tüketimi yüksek. Termal karakteristiği SD 835'in 2 katından daha yüksek. Bu yüzden telefon platformunda da bu denli yüksek ısınmaya maruz kaldığı için cihaz kendini özellikle GPU konusunda frenliyor; tabi Full HD ekran için bunu pek hissetmiyorsunuz. Kirin 960 daha çok Tabletlerde kullanılacak bir SOC birimi aslında, hatta dizüstü için çok daha mantıklı olur. Bu kadar yüksek tüketim ve yaydığı sıcaklık ancak egale edilebilir.

Bu yüzden eğer ithalatçı garantili alacak iseniz Mi6 daha mantıklı bana kalırsa. Fakat Resmi Garantili cihaz bakıyorsanız diyebileceğim birşey yok tabi

Sizin kadar bilgili degilim hocam ben saolun bilgilendirdiginiz icin isinma sorunu guc vs onemli bunlar benim icin , huawei p10 da rafa kaldirdim suan:) Son sorum olacak hocam htc10 hakkinda ne dusunuyorsunuz? Alacagim telefonu en azindan 2-3 yil kullanmak istiyorum stabil olmasini falan cok ovuyorlar htc nin ? Siz ne dersiniz merak ettim gorusunuzu acikcasi

• quote:

Sizin kadar bilgili degilim hocam ben saolun bilgilendirdiginiz icin isinma sorunu guc vs onemli bunlar benim icin , huawei p10 da rafa kaldirdim suan:) Son sorum olacak hocam htc10 hakkinda ne dusunuyorsunuz? Alacagim telefonu en azindan 2-3 yil kullanmak istiyorum stabil olmasini falan cok ovuyorlar htc nin ? Siz ne dersiniz merak ettim gorusunuzu acikcasi

Estağfurullah hocam Huawei P10 ve P10 Plus'ın tek avantajı Kamera Performansı. Onun haricinde tercih edilecek cihazlar değil bana göre. Hocam sizin önceliğiniz nedir? Benim gibi sizde cihazı 2-3 yıl kullanmayı planlıyorsanız; mümkün mertebe en güncel Chipsetli cihazı almanızdır ki, bu da şuan için Mi6'da da bulunan SD 835 Chipseti. Diğer özellikleri de kötü olmadığı için Mi6'yı seçtim zaten.

Fiyat konusunda sorununuz yoksa HTC 10 yerine U11'e bakmanızı tavsiye ederim, Ekran-Kasa oranı Mi6 gibi çok iyi olmasada, En iyi Ses deneyimi, şuan için en iyi Kamera deneyimi bu telefonda, ayrıca SD 835 ile geliyor. Bu saatten sonra uzun süre kullanım için, Yongaseti eski nesil kalmasından ötürü HTC 10'u tavsiye etmem hocam.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.