Şimdi Ara

Huawei Honor 6 İnceleme - Ana konu (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.278
Cevap
13
Favori
45.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antutu benchmark test sonucu lütfen sizlerde paylaşın...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

• Benim telefon çalındı geçen ay favoriden görünce mesajları cızladı yine. Ulan hırsıza elimle versem bu markasız desem almazdı. Alırken baya pahalı olduğunu düşündü heralde. Kaça okuttular çok merak ediyorum. Bir yerlerde gören olursa insanlık namına beyler.. :)
  • Sıfır kapalı kutu satan yer kaldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Sıfır kapalı kutu satan yer kaldı mı?

Sanırım kalmadı, alırsan honor 7 yi al veya bekle honor 8 Türkiye ye gelirse onu al

• honor 7 honor 6 kadar iyi değil bence,honor 8 ise muhteşem ama Türkiyeye nedense geleceğini düşünmüyorum.yurtdışı 400 dolar olan bir cihazın fiyatını düşünemiyorum bile
  • Arkadaşlar H60-L12 ye 6.10.1 güncellemesi geldi ve kurdum. tek şikayet ettiğim konu şarj. şarjı bir günü zor çıkarıyor. yoğun kullanmıyorum ama yinede yetmiyor.
    bu rom da mı bir problem var yoksa tel demi? fabrika ayarlarına döndürürsem düzelir mi?
  • Hard reset at. Olmazsa bir önceki sürüme geçmenin yolunu bul

• quote:

Orijinalden alıntı: catkara

Hard reset at. Olmazsa bir önceki sürüme geçmenin yolunu bul

cevap için teşekkürler. ses açma ve power tuşuna aynı anda basıp recovery moda alıp wipe cash ve wipe data yapacağım değil mi?
  • quote:

Ben cihazı bağladığimda CD rom olarak görüyor ve içinde de sadece hisuite downloader isimli bir dosya var ve başka herhangi bir dosya yükleyemiyorum.

catkara şuan bende aynı sorunu yaşıyorum. telde ve pc de hisuite yi sildim ama yine de cd rom olarak görüyor. bu sorunu nasıl çözdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoas

quote:

Ben cihazı bağladığimda CD rom olarak görüyor ve içinde de sadece hisuite downloader isimli bir dosya var ve başka herhangi bir dosya yükleyemiyorum.

catkara şuan bende aynı sorunu yaşıyorum. telde ve pc de hisuite yi sildim ama yine de cd rom olarak görüyor. bu sorunu nasıl çözdünüz?

Telefonun açılıyorsa cd rom olarak görmez. Telefonun brick mı oldu yoksa

• quote:

quote:

quote:

Telefonun açılıyorsa cd rom olarak görmez. Telefonun brick mı oldu yoksa

Telefon çalışıyor. ama pc ye taktığımda dediğim gibi. ne tel hafızasını görüyor ne de harici sd kartı. driverlarda mtp yi tanımıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levoas -- 15 Ekim 2016; 18:21:24 >

• quote:

Arkadaşlar H60-L12 ye 6.10.1 güncellemesi geldi ve kurdum. tek şikayet ettiğim konu şarj. şarjı bir günü zor çıkarıyor. yoğun kullanmıyorum ama yinede yetmiyor.
    bu rom da mı bir problem var yoksa tel demi? fabrika ayarlarına döndürürsem düzelir mi?

Bende öyle bir sorun olmadı. geçen gün 6.10.16 yı aldı pili gayet normal gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sammus

quote:

Arkadaşlar H60-L12 ye 6.10.1 güncellemesi geldi ve kurdum. tek şikayet ettiğim konu şarj. şarjı bir günü zor çıkarıyor. yoğun kullanmıyorum ama yinede yetmiyor.

Bende öyle bir sorun olmadı. geçen gün 6.10.16 yı aldı pili gayet normal gidiyor.

evet 6.10.16 dan sonra sarj normal gibi. yine takip edeceğim.
  • arkadaşlar honor 6 L02 modeli isteyen varsa irtibata geçebilir. çift hatlı, çift imeili ve ikiside kayıtlıdır, cihaz nerdeyse sıfır kondisyondadır, beyaz renk ve full kutuludur.

• bendede yurtici daha bir bucuk yil garantisi devam eden lolipop yuklu sorunsuz honor 6 var ilgilenen varsa son 750tl ye birakacagim
  • Emui 5.0 çıkmış deneyen arkadaşlar varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: xyxy6

Emui 5.0 çıkmış deneyen arkadaşlar varmı

Link var mı

• catkara C kullanıcısına yanıt
    Telefonu İnternete bağlayınca otomatikman soruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen hangi sürümü kullanıyosun bana hiç sormadı

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.