Şimdi Ara

Huawei Honor 6 İnceleme - Ana konu (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.278
Cevap
13
Favori
45.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazı ne kadar oldu alalı? Powerbank kullandınız mı hiç? Pil ömrünü çabuk bitiriyor. Rus formunuda pille ilgili bir kaç kişi yazmış. Piller ölüyormuş. Birde aliexpressten gelen piller 1000ma/h. Bence cihazın pilini test ettirmek lazım.
  • sammus S kullanıcısına yanıt
    Telefonu alalı 1 ay falan oldu daha yeni yani. Powerbank kullandım asusun zenpower ı kullandığım powerbank. Ama çok kullanmadım genelde bir günü tamamladığı için çok kullanma gereksinimi duymadım 4 5 kere falan anca kullanmışımdır.
  • Bugün 6.9.1 güncellemesi geldi. Şİmdilik sadece kronometre kısmında değişiklik yapıldığını anladım. ekran kilidini açmadan kronometreyi görmek mümkünmüş
  • LG G2 16 GB cihaz ile takas yapmak isteyen olursa pm atınız.
  •  Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu
  • Hangi güncellemeyi kursam kurulum esnasında çubuk yarıyı geçtikten sonra resimdeki uyarıyı veriyor başına böyle bişey gelen varmı

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

• Yanlış bir programı seçmiş olabilirsin
    Başka bir program ile dene büyük bir ihtimalle uyumsuzluk vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de başıma geldi yanlış yazılım yüklendiğinde çıkıyor,bulduğun bütün yazılımları dene,downgrade yazılımlarını da dene

• catkara C kullanıcısına yanıt
    hangi yazılımı denediysem aynısı oluyor ama telefon açıldıgında güncelleme kurulmuş oluyor şu anda 6.0 bu şekilde kurulu tek sorunum ekran açıkken şarj çok çabuk bitiyor ama ekran açık degilken iyi tüketim seviyesine baktıgımda ortalama %60 ekran tüketiyor normal mi sizdede böylemi
  • narko02 N kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar sizde Ayarlardan pil yöneticisi / tüketim seviyesi / donanımın bölümünde ekran % kaç enerji tüketiyor. bende ortalama %60 normal mi bu.

ekran açıkken şarjı çok gidiyor sanki
  • Defalarca yazdım honor 6 da randıman almak istiyorsanız root şart root olmayınca telefonunuzda onlarca hiç işe yaramayan uygulamalar var bundan dolayı şarj çok çabuk bitiyor dün ben son tarihli işletim sistemini yaptım arkasında root biraz üzerinde çalıştım inanılmaz derecede güzel oldu gece 12 de sabah 6.30 kadar %2 şarj tüketmiş...

• Root yapın diyenlere bir noktada katılmıyorum.Zira root yapamayanlar bu cihazı kullanmasın mı? all-in-one toolbox gibi uygulamalar ile root yapmaya gerek kalmadan uygulamaları devre dışı bırakabiliyorsunuz. Böylece telefon garanti dışı kalmıyor ve gereksiz yere pil harcamıyor. Cihazım H60-L04. Android 6.0 B820 yüklü. Gün boyu wi-fi ve mobil veri açık ve aktif kullanımdayken sabah 6 da şarjdan aldığım cihazı gece 12 de %25-30 arası sarja takıyorum.
  • Root olayı kişiden kişiye değişir tercih kişiye aittir ben yıllardır telefonu aldığım gün root yaparım ve telefonun şarjı enaz iki gün gidiyor telefonda hiç elimde düşmüyor. Root ayrıca garanti gidiyor düşüncesi bence yanlış istediğin zaman orijinal yazılıma dönebilirsin. Dediğim, kişi kendi karar versin...

• Bilgisayarsız root yöntemi biliyor musun? Kingroot işe yaramadı

• Telefonun unlocked mu arkadaşım, yada tüm telefonları unlocked olanlara yardımcı olabilirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

• xyxy6 X kullanıcısına yanıt
    root yapabiliyorsan sorun yok ki zaten. olmadı geri alırsın. benim kastım benim gibi root işini beceremeyenler.root yapayım derken kalırsa ne olacak? servise göndereceğim. onlarda garanti dışı diyecek. Ancak cihaz gerçekten güzel. root yapmadan dahi performanslı olarak kullanılabiliyor.yoksa root işinden anlayan üstadlara saygımız sonsuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 22 Eylül 2016; 10:02:34 >
  • surveyor72 S kullanıcısına yanıt
    Aslında root işlemi çok kolay düşündüğünüz gibi karmaşık bir işlem değil bir tık işlemle root yapılıyor.... ☺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar size bir danisayim dedim,lg flex 2 ile takas yapmayi dusunuyorum,ustte 200 tl istiyor,bu kunuda ne dusunceleriniz nelerdir?

• hakandavarcı H kullanıcısına yanıt
    büyük hata olur. lg g flex 2 güzel cihaz. ancak işlemcisi nedeniyle kronik ısınma problemi var. ayrıca kullanılan kavisli panelden dolayı ekranında sararma oluyor. forumdaki sayfasından bakabilirsin.arkadaşımda var oradan biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 23 Eylül 2016; 12:37:34 >
  • Tesekkurler surveyor,ben bir bakayim forma.diger arkadaslarda gorus sunsunlar bir ona gore karar verecem

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.