Şimdi Ara

Huawei Honor 6 İnceleme - Ana konu (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
13
Favori
45.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada sende bu ilk sürüm mü yüklü acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catkara C kullanıcısına yanıt
    SP01 aşağıdaki linkte. Ancak senin yerinde olsam B523 ( Android 5.1) yüklerdim. Ben yükledim. Sorunsuz kullanıyorum. Yok mutlaka 4.4.2 de kalacağım diyorsan bir alttaki B370 i yükle. EMUI 3.0 kullanıyor.

SP01 (emui 2.3) http://www.needrom.com/download/honor-6-emui-2-3-stable-h60-l04/

B370. (emui 3.0) http://www.needrom.com/download/honor-6-emui-3-0-stable-h60-l04/

B523. (emui 3.1) http://www.carbontesla.com/2015/12/download-honor-6-b523-android-5-1-1-lollipop-firmware-europe/

Ayrıca arkadaşımın denediği android 6.0 deneyimini de yazayım. Malum Avrupa sürüm için Android M yok. Bunun için önce Hindistan sürüm için olan B560 yükleniyor. Versiyon kısmında B507 yazıyor ama önemi yok. Ardından Android M olan B810 yükleniyor. Memnun olduğunu söylüyor, ama beta olduğu için ben denemedim.

http://pantomath.xyz/stable-android-m-update-for-honor-6-h60-l04/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 12 Nisan 2016; 8:26:32 >

• Ya ben ilk aldigimda şarjı çok iyi gidiyordu şuan b521 yüklü ve şarjı çok çabuk bitiyor.Şarj konusunda b523 ten memnun musun acaba? Benim için en önemlisi bu.

bariz şekilde 523 şarj konusunda daha iyi.
  • Teşekkürler hemen uyukluyorum o zaman

• Bir süre deneyip sonucu yazarsan bu sayfayı azda olsa takip edenlere bir referans daha olur.

Yok yüklü değil malesef kardeşim keşke yüklü olsaydı. 5.1 yükledim bendede şarj sorunu ortaya çıktı. 109sp01 ile 4.4.2 ye geri dönüş yaptım ama nafile düzelmedi sende düzelirse şarj sorunu nasıl yaptığını anlatırsan benim ve diğer arkadaşlar için referans olabilir

• narko02 N kullanıcısına yanıt
    B521 (5.1) resmen şarj sömürüyor. Ancak B523 (5.1) şarj konusunda aynı SP01 ve B370 gibi diyebilirim. Eğer cihazında SP01 (4.4.2) varsa B370 (4.4.2) yapmanı tavsiye ederim. Hem emui 3.0 kullanıyorsun hem de kızılötesini kullanabiliyorsun. B370 in tek sorunu hareket kontrolü menüsü boş. Ama eksikliği hiç aranmıyor. Onun dışında sorunsuz.
  • surveyor72 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim b370 yükleyip sonra b523 yapsam olurmu gece %100 şarj 8 saatde sabaha ortalama %80 %84 kalıyor kendi kendine boşta bitiyor sarj
    Avrupa bir forumda B370 üzerine B523 yüklendiğinde daha stabil olduğunu okumuştum. Bende öyle yaptım. B370 kullandığım dönemde gece boyu en fazla %5 kayıp oluyordu. Şu an B523 kullanıyorum. En fazla %5-6 kayıp oldu. Ama B521 de %25 kaybı görmüşlüğüm var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 14 Nisan 2016; 10:54:15 >
  • surveyor72 S kullanıcısına yanıt
    yukarıda verdigin linklerden mi indirdin ?
    evet
  • Merhabalar. Ben B850 sürümünü kullanıyorum şarjı güzel gidiyor. Gece %2-%3 bir kayıp var. Devamlı wifi ve 3g açık. Tüm fonksyonlar çalışıyor.
  • Senin telefon h60-l04 degil,bizimkilerde tam uyum sağlar mi acaba

• Evet sağlamaya bilir. Yabancı forumları araçştırmak lazım. Bu gece yine kontrol ettim %1 pil azalması var. Bugün çin sitesinde android 6 ile ilgili yeni bir sürüm hakkında yazı var yine.
  • Arkadaşlar l04 turkiye telefonuma marsmalow yüklemeyi denedim ancak acilmiyor honor yazısında kalıyor ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz?

• Kapatip hard reset atmayi dene olmazsa mecburen servise gondereceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catkara -- 17 Nisan 2016; 12:33:13 >
  • Yaptım maalesef olmadı telefonun yerel sd kartına ulasabılsem dlod klasorune uygun surumu atıp ses acma kapama power kombınasyonuyla recovery yapabılırım ancak ulasamıyorum ıste. Yokmu alterntıf bır yol? Bu arada bu sekılde garantı kapsamından yararlanabılırmıyım kullanıcı hatası dıyebılırler mı?
  • Buyuk ihtimal kullanici hatasi diyecekler,baska bir yol bilmiyorum maalesef

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.