Şimdi Ara

Huawei Honor 6 İnceleme - Ana konu (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.278
Cevap
13
Favori
45.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam B507de ne sorun var.Şuan bu surumu kullanıyorum ve memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stoploss30 S kullanıcısına yanıt
    menüde 4g gözüküyor. ama seçim yapmak istediğinizde menüden kalkıyor. sadece 2g-3g kalıyor.
  • surveyor72 S kullanıcısına yanıt
    Benim surum B507 ve bu şekilde kullanıyorum.4G çalışacaktı 1 nisanda belli olacak.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoploss30 -- 20 Mart 2016; 11:33:30 >
  • stoploss30 S kullanıcısına yanıt
    507 yi hangi versiyon üzerine yüklediniz. ben b370 üzerine yüklemiştim. aşağıdaki sitede B507 nin avrupa cihazları için olan beta sürümü verilmiş..

http://www.carbontesla.com/2015/06/download-honor-6-l04-b507-android-5-1-1-lollipop-ota-beta/

bu nedenle bizim cihazlar 507 den sonra en fazla 521 sürümüne çıkabiliyor. b530, b550, b560, b570. bunların hepsi asya sürümü cihazlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 20 Mart 2016; 11:41:23 >
  • Link ölmüş. 507 indirebileceğim bir site var mı? sabahtan beri pek çok yere baktım. hepsi mega. ve dosya silinmiş. 521 yüklemek istemiyorum. zira 4g çalışmıyor.
  • Ben 521 yükledim lte seçeneği var. Sadece klavye yok onu da başka yollardan temin ettim

• Arkadaslar benim tel yurtdışı cihazı, mesala bende flipkart diye sistemsel bir uygulama var,benim anladığım bendeki tel hindistan kökenli flipkart isimli bir şirkete tlfon pazarliyor huawei ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: surveyor72

Kurtuldum 507 belasından. Önce B521 yükleyin. Daha sonra B500 denilen bir ara sürüm yükleyeceksiniz. Versiyon kısmında ne yazdığının önemi yok. yine 507 yazıyor. Sonra b370 yükleyerek 4g vs herşeyin en sorunsuz çalıştığı versiyona döndüm. Bu arada yükleme sonrasında fabrika reset atmak zorundasınız. 530, 550, 570 bunların hepsi 507 yi baz alan beta versiyonlar . o nedenle hep 507 yazıyor.

Ben de b370 e dönmek istiyorum şuan 521 yüklü, 500 ü yüklemek istiyorum ama kabul etmiyor

• catkara C kullanıcısına yanıt
    500 ü yükle. kabul ediyor. Ama ara versiyon olduğu için 521 veya 507 yazar. sonra 370 i yükleyebilirsin. Ama yükledikten sonra fabrika reset atman lazım.
  • Olmuyor ya 500 ü yüklerken yarıya gelmeden hata veriyor. Ben de 521 i yükledim şimdilik onu kullaniyorum

yerel güncelleme ile yapıyorsun sanırım. Ben denemedim ama yurtdışı sitelerde aynı sorundan bahsediliyor. Çözümü hard reset atarak yazılım yükleyerek çözmüşler. Bir de o yolu dene istersen. Bu arada 521 ne gibi problem verdi?
  • 521 de klavye yok ve şarj daha çabuk bitiyor. Başka bir sorun yok ama benim için şarj çok önemliydi keşke güncellemeseydim

• kızılötesi uzaktan kumanda için android 5 şart değil.

Bende 4.4.2 sürüm B370 var. Önce play store dan sdk daki dosyayı yükleyin. Sonra Apps kısmındaki dosyayı yükleyin. Böylece kızılötesi IR (uzaktan kumanda) çalışıyor. Denedim.

Apps:http://www.mediafire.com/download/v4...Controller.apk

SDK:https://play.google.com/store/apps/d...ei.quicksetsdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 24 Mart 2016; 10:04:14 >

• B810 avrupa versiyonu yayınlanmış,fakat bu yüklemeyi kabul etmesi için b550 versiyonunun yüklü olması gerektiğini okudum. B803 veya b810 yükleyen kimse yok mu? Konu ile ile ilgili yorum alsaydık iyi olurdu.

http://www.needrom.com/download/huawei-honor-6-b523-lollipop-5-1-1-firmware-europe/

Bunu bir dene. xda forumda 521 deki sorunlar 523 de yok denmiş. C900 serisi yüklesin denmiş ancak diğer serilerin de yükleyebileceği belirtilmiş.

http://forum.xda-developers.com/honor-6/general/huawei-honor-6-b523-lollipop-5-1-1-t3277374

• Bu aralar vaktim yok ama muhakkak deneyeceğim. Deneyince sonucu paylaşırım

• Merhaba bendeki sürüm B317. Kızılötesi sorunu yok çalışıyor üzerinde yüklü geldi zaten. Başka bir uygulama da yüklemedim bunun için. Bu B370 i nerde bulurum? H60-L12 Çinden geldi
  • sammus S kullanıcısına yanıt
    B370 avrupa sürüm cihazlar içindir.
  • Bugün Huawein çince sitesinde android 6 üncellemisi ile ilgili bişeyler vardı. Anlaymadım hiçbirşey Honor 6 da var listede
  • Arkadaşlar bana fikir verecek olanlar xiaomi redmi note 3 ile takas yapmak sizce mantikli mi? Görüş sunanlar buraya

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.