Şimdi Ara

Huawei Honor 6 İnceleme - Ana konu (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.278
Cevap
13
Favori
45.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servisi fixsmart ya da teleservice oluyor. Sony ile de ortak servisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Yoğun kullanım dediğiniz gibi günlük oyun internet birde telefonun özelliklerine bakiyorum fiyat olarak uygun ama kullanıcısı az Huawei g7 öyle değildi.Anladığım kadarıyla telefon mağazalarda satılmıyor tanıtim reklam yapilmamış.Birde güncellemeleri kendimiz yükleyince herhangi bir sorun oluyor mu?

• kumdanşato kullanıcısına yanıt
    Huawei websitesine girin ; akıllı telefonlar kategorsinde Honor serisine ait hiçbir model yok. Honor, Huawei'in farklı bir pazar ağı. Türkiye'de sadece distribütör elinde. (Arena Bilgisayar) Yani ben böyle biliyorum. Ürünün websitesi olan hihonor.com'da güncelleme mevcut ama ben kurmadım. Kuranlar da üst mesajlarda sorun çıktığını belirtmiş.

• Honor 6 da mevcut olan telefon Manager apk sını silin onun yerine lbesm diye bir telefon Manager apk sı var onu kurun telefonda hiç bir sıkıntı kalmıyor bu apk ile isteğiniz tüm Update leri sorunsuz kullanabilirsiniz..
     Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu
  • xyxy6 X kullanıcısına yanıt
    4G ve hareket sensoru menüsü geldimi bunu yuklediginizde

• narko02 N kullanıcısına yanıt
    ben bundan kisa süre önce cok sIkIntI yasadim hatta telefonu duvara carpasim geliyordu, icindeki telefon manageri attiktan sonra sorun kalmadi ve telefonumu tekrar sevmeye basladim.Daha sonra da bu LBESM6 diye telefon manageri tesadüfen buldum bu mangaer honor un icindeki telefon manager de cok cok iyi calisiyor.. icindeki iconlarinda bazilarini kendim manuel degistim cok harika oldu yani hic bir sorunu yok sensörler, 4g hepsi tikir tikir calisiyor..
    Not: telefonunuz root lu ise icindeki ise yaramayan tüm apklari yani uygulamalarin hepsini silin inan sarji cok uzun sürüyor..

• Bugün honor aldım.ilk izlenimlerim oldukça iyi.4.4.2 sürümündeyim ve bir süre böyle kullanmayı düşünüyorum.fakat tel hafıza kartımı bi türlü görmedi.ayrı bi ayar mi gerekiyor acaba.hafıza kartını bilgisayarda bicimlendirerekte denedim ama olmadı.benzer bir durum yaşayan oldumu

• xyxy6 X kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiniz işlemi nasıl yapıyoruz rica etsem anlatabilirmisiniz

• ulass80 U kullanıcısına yanıt
    Ben aldığım gün denemek için taktım sorunsuz çalışıyor hafıza kartı.
  • narko02 N kullanıcısına yanıt
    Eger telefonunuz root lu ise (zaten bu tür telefonlarda root yetkisi yoksa pek randiman alinmiyor) systemdeki bazi uygulamalar ve oyunlar var bunlari system remove diye bir uygulama var bununla bu tür seyleri atarsiniz,telefonunuzun yükü hafifler. Ayrica bazi sistemin ana uygulamalarina elinizi sürmeyin. Zaten honor 6 ya android versiyonunun 5.1.1 versiyonunda daki sorun Telefon manageri bu sorun yapiyordu bunu atiyorsunuz benim bahsettigim LBESM6 diye telefon managerini yüklüyorsunuz ayni islemin daha bir üst versiyonudur bu telefonu cok rahatlatiyor ve tüm fonksiyonlar calisiyor. sorularin olursa yardimci olurum...
  • Arkadaşlar bu güncelleme durumu hakkında bir gelişme var mı? mi4 ve lenovo vibe p1 arasında gidip geliyordum, honor 6'yı da önerdiler. Mi4 sar değeri yüzünden almayacağım. Vibe p1 fiyatı ve boyutu yüzünden biraz soğuk bakıyorum. Honor 6 hoşuma gitti fakat bu güncelleme durumu kafamı karıştırdı biraz.
  • 8 şubat itibari ile işletim sistemini 6.0 yapabilen var mı? zira bu tarihte honor 6 için yayınlanacağı açıklanıyordu. cihazımda emui 2,3 var ve elimde pc yok, bu şartlarda emui 3.0 ı nasıl yükleyeceğimi temel düzeyde anlatabilirseniz çok sevinirim.
  • deserteagle7 D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yüklemeni tavsiye etmem illaki yükleyecem dersen hihonor.com sitesine girip telefondan indirebilir hafıza kartından yukluyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narko02 -- 8 Şubat 2016; 22:00:23 >
  • lütfen bilen biri acil yardım edebilirmi.telime 5.1 güncellemesini üç tuş kombinasyonuyla yüklemek istedim.telefon açılış ekranında takılı kaldı uzun süredir.ne yapmam gerekiyor,lütfen bilen biri yardım etsin
  • almanyadaki bi arkadaş geçen ay bi yere benim telefon imei numarasını vermiş, bana android 6(beta) sürümü geldi.. şuan gayet memnunum, emui 4.0 a geçti ve B805 oldu..
  • fz18 F kullanıcısına yanıt
    4g-klavye-hareket kontrolü çalışıyormu?
    Yükseltme yapmadan önce hangi surumu kullanıyordunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoploss30 -- 13 Şubat 2016; 21:11:07 >
  • 307 yada 521 di , şuan tam hatırlamıyorum..
    klavye hareket kontrülnü denemedim, sonra yazarım..
  • stoploss30 S kullanıcısına yanıt
    4g-klavye-hareket kontrolü çalışıyormu?
    bunu tam anlayamadım..
  • fz18 F kullanıcısına yanıt
    Lolipop 5.1 surumunde 4G secenegi yoktu,hareket kontrolu ve klavye calismiyordu
    Ayarlar-diger-mobil ag ayarlari burada 4G secenegi varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoploss30 -- 13 Şubat 2016; 23:26:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoploss30

Lolipop 5.1 surumunde 4G secenegi yoktu,hareket kontrolu ve klavye calismiyordu
    Ayarlar-diger-mobil ag ayarlari burada 4G secenegi varmi?

Terch edilen ağ ayarı:4g/3g/2g yazıyor

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.