Şimdi Ara

Huawei Honor 6 İnceleme - Ana konu (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
13
Favori
45.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş telefonun türkiye cihazımı yoksa yurt dışından gelen bi cihaz mi.

Biseyler yazmak istediğinde klavyen açılıyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: narko02

Kardeş telefonun türkiye cihazımı yoksa yurt dışından gelen bi cihaz mi.

Biseyler yazmak istediğinde klavyen açılıyor mu.

Telefon almanyadan geldi. L04
    Bu mesajı honor6 ile gönderiyorum

• Türkiye cihazları malesef güncellemeden yoksun bileydim yurt dışından alirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narko02 -- 15 Şubat 2016; 8:15:02 >
  • Gözünü karartip B507 sürüme guncelledim.Tel lolipop 5.1 emui 3.1 oldu.Hareket sensoru hala çalışmıyor.Klavye çalışıyor ve en önemlisi 4G seçeneklerde görünüyor.
     Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

http://forum.xda-developers.com/honor-6/general/emui-4-0-download-honor-6-l04-b803-t3290927
    Son beta surum cikmis,android 6 emui 4
    İngilizcesi iyi olan arkadaşlar yorumları paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoploss30 -- 15 Şubat 2016; 16:54:08 >

• Arkadaşlar araniza yeni katildim,selamlar saygilar degerli üyeler

• Andoroid 4.4.2 yüklüydü tlfonda,telefonu 5.1.1 guncelledim ve telefon muhteşem oldu beyler
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

• arkadaşlar merhaba.telefonu 1 haftadır araştırıyorum çok hoşuma gitti.p70 zenfone ve 2 laser arasında kalmıştım karar veremiyordum,bir de bu çıktı iyice kararsız kaldım.Telefonun avantajları ve dezavantajlarını söylerseniz sevinirim.ayrıca telefonu yere çok düşüren birisi olduğum için dayanıklı olup olmadığını söylerseniz sevinirim.
  • fztalarm F kullanıcısına yanıt
    Teli 5.1.1. sürümü ile kullanıyorum.Ben kamerası dışında herşeyinden çok ama çok memnunum.Ama kamerası konusundada ciddi bir hayalkırıklığı yaşadım diyebilirim
  • bence 13mp ve 5mp kamera ve lenslerin hakkını fazlasıyla veriyor telefon gayet tatmin edici fotoğraflar çekebiliyorsunuz siz niye memnun kalmadınız anlamadim

Tek eksiği güncellemesi türkiye cihazlarına güncelleme gelmiyor manüel olarak genişliyorsunuz buda bazı fonksiyonları devre dışı bırakıyor. Bunun dışında sinifinin en iyilerinden kendi görüşüm bu şekilde sağlamlık olarak bisey diyemiycem sonuçta bu sınıfta bi tel icin çok sağlam bi malzeme beklememek gerekir

• Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim.Son olarak bu telefonu tavsiye eder misiniz p70 ve asus laser karsı?Ayrıca nerden almalıyım ve arkası cam mı telefonun yoksa plastik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fztalarm

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim.Son olarak bu telefonu tavsiye eder misiniz p70 ve asus laser karsı?Ayrıca nerden almalıyım ve arkası cam mı telefonun yoksa plastik mi?

arkası ne cam ne plastik, güzel görünümlü ancak çok narin bir yapıda ve çok çabuk çiziliyor,
    arkasına sticker bulup yapıştırmak en güzeli, ben o şekilde kullanıyorum ve harika bir havası oldu telefonun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

Orijinalden alıntı: fztalarm

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim.Son olarak bu telefonu tavsiye eder misiniz p70 ve asus laser karsı?Ayrıca nerden almalıyım ve arkası cam mı telefonun yoksa plastik mi?

arkası ne cam ne plastik, güzel görünümlü ancak çok narin bir yapıda ve çok çabuk çiziliyor,
    arkasına sticker bulup yapıştırmak en güzeli, ben o şekilde kullanıyorum ve harika bir havası oldu telefonun.

hocam çok güzel olmuş telefon.Peki yukarıdaki mesaja tam olarak cevap verirmisiniz

• P70'i ben kullandım. Zenfone Laser'i ise çocuk kullanıyor. Honor 6 her ikisinden de daha iyi. Antutu testlerinde P70 ile kafa kafaya, ancak iş kullanımda bitiyor sonuçta. Laser kamera haricinde tercih edilmemeli. Sırf batarya içinde P70 alınmamalı. Honor 6 çok dengeli bir cihaz. Android 5.1 sürümü sorunlu ancak aynı durum p70 de de söz konusu.

Üç telefonu da görüp kullanmış biri olarak

1-Honor 6
    2-Lenovo p70
    3-Zenfone Laser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 19 Şubat 2016; 11:41:02 >
    diğer iki modeli bilmediğim için karşılaştırma yapmam mümkün değil maalesef.
  • Cevaplar için teşekkürler peki cihazı nerden almalıyım
  • surveyor72 S kullanıcısına yanıt
    tabiki honor 6 Lenovo p70 ve Zenfone Laser bu telefonun sınıfında değil bunlar orta sınıf telefonlardır honor 6 ise orta üst sınıf bir telefondur
    Lenovo vibex2 Zenfobe 2 gibi tellerle kıyaslanacak siniftadir

• Arkadaşlar merhaba,

Yurtdışından aldığım H60-L12 va eşim kullanıyor. bu cihazın 4g si Türkiye'de çalışır değil mi?
  • Arkadaslar touchplus temin etmeliyiz,nerden bulabiliriz acaba bir bilgisi olan var mi? Ya da sizlerde var mi?

• hakandavarcı H kullanıcısına yanıt
    Amazon.com flosmall satıcısından 15$ aldim.flosmall kendi sitesinde hala 15$ ancak kargo ve tr gönderim varmı bilemiyorum.aliexpres fiyatı uçmuş 28 USD görünüyor.başka bir sitede de 25$.
    Tel ekrani boydan 0.5cm uzadı.Kalın sağlam yapısı var.Üst kenarlarda iki kenarda ses kayıt ve kamera kısayolu ekleniyor

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.