Şimdi Ara

''Huawei Honor 3X/3C BEKLEYENLER KULÜBÜ'' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
4
Favori
9.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Honor 3x TR saati ile gece 3 gibi Çinde satışa çıktı. Youtube'a videolar eklenmeye başladı.Amatör incelemeler mevcut şuan.
    Honor 3x yazın ve sıralamayı tarihe göre yapınca görebilirsiniz son eklenen videoları.
  • Her videoya inanmayın. Adına 3x yazıpda 3x olmayan telefonları izletiyorlar. Telefon hakkında kısmına iyi bakın video içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

Her videoya inanmayın. Adına 3x yazıpda 3x olmayan telefonları izletiyorlar. Telefon hakkında kısmına iyi bakın video içinde.

Aynen.Youtube da "Etotalk cs" nickli eleman mt6582 li telefonu 3x diye yutturacak.

bunlar gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 15 Ocak 2014; 13:04:15 >

• Neredeyse ilk gününden beri bekliyorum. Gelecek gibi durmuyor.
  • Z1 compact ile honor serisini karşılaştırmak nasıl mümkün olur bilmiyorum. Muhtemelen 1 z1 compact fiyatına, 1 honor 3x + 1 honor 3c alınır, kalan para ile de tatil yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uguroz76 U kullanıcısına yanıt
  • uguroz76 U kullanıcısına yanıt
    bencede çok haklısınızda türkiyeye geleceği ne malm gelmesse çok üzülüyüm :( geleceğini düşünürsek 3c modeli 650 lira lsa bile satılır 2 gb ramli modeli donanım olarak discoveryden üstün 3x 700 liraya gelsin pazarı yerle bir eder :D işallah fazla bekletmez gelir artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucesgo

bencede çok haklısınızda türkiyeye geleceği ne malm gelmesse çok üzülüyüm :( geleceğini düşünürsek 3c modeli 650 lira lsa bile satılır 2 gb ramli modeli donanım olarak discoveryden üstün 3x 700 liraya gelsin pazarı yerle bir eder :D işallah fazla bekletmez gelir artık...

öyle bi fiyata gelceni sanmam daha yüksek girer malum burası türkiye geleceğide belli değil zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: player07

quote:

öyle bi fiyata gelceni sanmam daha yüksek girer malum burası türkiye geleceğide belli değil zaten

750 tlden bekliyorum ben 3x i çünkü bildiğim kadarıyla ascend p6 da düşük kârla geldi, yatıp kalkıp sabah akşam dua ediyorum türkiyeye gelmesi için. Bu kadar iyi bi telefonu dünyaya satmazlarsa çok ayıp olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

quote:

750 tlden bekliyorum ben 3x i çünkü bildiğim kadarıyla ascend p6 da düşük kârla geldi, yatıp kalkıp sabah akşam dua ediyorum türkiyeye gelmesi için. Bu kadar iyi bi telefonu dünyaya satmazlarsa çok ayıp olur.

3c bile o fiyata gelirse iyi bence ama inşallah dediğin gibi olur ilk alacaklardan biride benim

• quote:

quote:

quote:

haklısın hocam çok para kaybederler Türkiye'ye gelmezse

• Valla arkadaşlar bu 3x in veya 3c nin geleceği yok gibi duruyor. aliexspresste filan 340 dolardan aşağı fiyatda yok. ben beklemekten vazgeçip zopo zp998 siparişi verdim kağıt üstünde aynı gibi duruyorlar 3x in pili daha iyi ama
    gerçi fiyat olarak aralarında pek bir fark yok gibi daha önce zopo c2 kullandım ekran kalitesi olarak çok iyiydi ekran renkleri çok canlı idi. bakalım hayırlısı. Umarım honar 3x gelirde alır kullanırız tam istediğim özellikte çift sim kartlı telefon bataryasıda baya iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Valla arkadaşlar bu 3x in veya 3c nin geleceği yok gibi duruyor. aliexspresste filan 340 dolardan aşağı fiyatda yok. ben beklemekten vazgeçip zopo zp998 siparişi verdim kağıt üstünde aynı gibi duruyorlar 3x in pili daha iyi ama
    gerçi fiyat olarak aralarında pek bir fark yok gibi daha önce zopo c2 kullandım ekran kalitesi olarak çok iyiydi ekran renkleri çok canlı idi. bakalım hayırlısı. Umarım honar 3x gelirde alır kullanırız tam istediğim özellikte çift sim kartlı telefon bataryasıda baya iyi

3x Gelirse ALACAK Cok insan var Var ama bunu görmüyorlar
  • Yine bir Huawei adeti anca 2015 te gelir böyle giderse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yavaş yavaş nokia lumia 525 e kaymaya başladım işalalh gelirde bunu alırım...
  • quote:

ben yavaş yavaş nokia lumia 525 e kaymaya başladım işalalh gelirde bunu alırım...

Sakın öyle bi yanlış yapmayasın, en azından discovery falan al. Windows phone çöpten öteye gidemez hem oyun yok hem özgürlük 0 hem de donanım koymuyorlar, bi ara övmelerine geldim abim telefon isteyince aldıracaktım sonradan kendime geldim emekli oyunu dediğim candy crush bile yok nokialı akrabalar çocuklarından samsungu falan alıp oynuyorlar
  • quote:

quote:

ben yavaş yavaş nokia lumia 525 e kaymaya başladım işalalh gelirde bunu alırım...

Sakın öyle bi yanlış yapmayasın, en azından discovery falan al. Windows phone çöpten öteye gidemez hem oyun yok hem özgürlük 0 hem de donanım koymuyorlar, bi ara övmelerine geldim abim telefon isteyince aldıracaktım sonradan kendime geldim emekli oyunu dediğim candy crush bile yok nokialı akrabalar çocuklarından samsungu falan alıp oynuyorlar

elbet gelecek biraz bekleyin 525 güzel olsada Uygulama özgürlüğü yok wp

• Geleceğine dair hiçbir ses seda vermiyorlar. Huawei'ye bir sürü mail atıldı hiçbir cevap yok.Adamlar Çin'de peynir ekmek gibi satıyorlarmış. Doların kuru Türkiye'de belli, vergi oranları ortada, şimdi bide taksit olayı çıktı... Hiç riske girmeyip Türkiye'ye getirmeyebilirler de.Umudumu yitirmeye başladım.
  • Bekliyoruz distribütörlere toplu mail atsak faydası olmazmı
  • Telefonun çin fiyatlarını gördünüzmü sözde 280 $ cıkış fiyatı vardı aliexpressde 320$ telefon satışa cıktımı ondanda emin degilim... bu fiyatlar nezaman düşer acaba ? Ben Tr ye gelecegini sanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.