Şimdi Ara

Huawei HG658 V2 Root Yetkisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle adsl kullanıcı adı ve şifremizi bir yere kaydediyoruz.
    Daha sonra hat kablosunu modemden çıkartıyoruz.
    Modeme reset atalım iğne aracılığıyla 10 saniye bekliyoruz.
    Daha sonra aşağıdaki kullanıcı adı ve şifreyle modem arayüzüne giriş yapıyoruz.
    Kullanıcı adı: Root
    Şifre: SoL_RooT_2014
    Bu girişi yaptıktan sonra uPNP ve TR-064'ü kapatıyoruz. Uzaktan erişimi kapatıyoruz. Bunları kapatalım ki Root şifresini değiştiremesinler.
    Daha sonra kullanıcı adını ve şifreyi arayüzden giriyoruz kaydet dedikten sonra hat kablosunu modeme takıyoruz.
    İşlem tamamdır.
    Böylelikle modemin MRU değerini bant genişliği gibi özelliklerini açmış olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone için bu şifre geçerli değil sanırım deniyorum kabul etmiyor. sadece Superonline 'nin verdiği modemlere oluyor sanırım. Sol diye başladığına göre. Firmware değiştirerek sorunu çözebilir miyim.
  • Yazılım Sürümü: V100R001C192B019

VodAdmin Voda556Net12

Bana bu lazimdi 6 ay once arastirip buldum sagolun. Bu sifre yazilan surum icindir. 658c v2.

• artık olmuyor sanırım ne kadar denesem de giriş yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhmstn

Yazılım Sürümü: V100R001C192B019

VodAdmin Voda556Net12

Bana bu lazimdi 6 ay once arastirip buldum sagolun. Bu sifre yazilan surum icindir. 658c v2.
    arkadaşlar bu modem var elimde türknet aboneliğini girdim bağlandı yanlız bir sorun yaşıyorum cepten facebook giriyor ama pc den girmiyor şifreyi yazıyorum bağlandı sıfırlandı diyor
  • uzaktan erişimi nerden kapıyorsun anlamadım

• Ya hocam ben bu ıpv6 yı aktif etmek için girdim. Onu beceremedim üstüne internetten oldum. İnternet kullanıcı adı ve şifresini giriyorum. Kaydediyorum ama şifre değişmiyor. Allah aşkına bunu nasıl düzelticem?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.