Şimdi Ara

Vodafone Huawei HG658c V2 superuser şifresi bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
5.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sizden yardım istiyorum aradım taradım bir türlü bulamadım root yetkisi için arayüze girmem gereken şifreyi bulamadım. Vodafone forum hiç yardım etmedi güvenliğiniz için yardımcı olamıyoruz dediler bu sorunla karşılaşan veya bana yardımcı olacak birileri var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok mu yardım edecek kimse?
  • kullanıcaı admin şifre vodafonenet fix değişmez
  • sodomy S kullanıcısına yanıt
    yani modem de hiçbir düzenleme yapamaz mıyım hiçbişekilde? bendeki kullanıcı adı: vodafone şifre: vodafone şuanda çok kısıtlı modemin herşeyi biraz araştırdım herkes super user şifresi der durur modeme root yetkisi kazanılıyormuş.
  • ilhanrecep İ kullanıcısına yanıt
    modemin arkasında veya altında reset deliği olur kürdan gibi ince bir şeyler ile reset at, sonra tekrar kurulum yap en kötü vodafoneneti ara durumunu anlat, hattın yasal sahibi olman lazım değilsen kimlik bilgilerinin öğren onun taklidini yap cinsiyetin oluyorsa.
  • bir çözüm bulabildiniz mi? türknet'e geçtim. bu modem var bende de. vodafone'da iken vdsl kullanıyorduk. ayarları yapınca bağlanıyoruz ama arayüzde, internet ayarlarına girince adsl olarak bağlanmış gözüküyor o yüzden de düşük hızımız. vodafone'dan nefret ediyorum.
  • şurda bi pass var bi dene modemi fab ay sıf veya arkadan reset at dene.
    https://www.cleancss.com/router-default/Huawei/HG658c

superuser HG-658c_VF_ie*

HG658 V2
    User HuaweiUser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 14 Mart 2018; 23:29:6 >
  • Yazılım Sürümü: V100R001C192B019

VodAdmin Voda556Net12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhmstn -- 8 Ekim 2018; 22:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhmstn

Yazılım Sürümü: V100R001C192B019

VodAdmin Voda556Net12

Allah razı olsunn sendenn

• arkdaşlar bu modem çalışıyordu internet kesildi ve sadece wan yanıp sonuyor seben nedendir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.