Şimdi Ara

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
24
Favori
100.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şuan sürüm b330 Android 6 güncellemesi geldiğinde ben hemen güncellemek istemedim bildirimlerden güncelleme bildirimlerini kapattım birkaç ay sonra güncelleme yapmak istediğimde telefon güncellemeyi görmedi bu ay başında manuel olarak guncelleyi kurdum bu seferde telefon b310 güncellemesini görmedi bende Huawei yi aradım telefonun sürümünü imei felan aldılar 4 gün sonra telefona b330 güncellemesi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon u belli saatte açıp kapatmayı nereden yapıyorduk bi ara kurcalarken bulmuştum güncelleme sonrası gitmiş gibi gözüküyor telefon açma kapama tuşu bozuldu acil cevap yazarsanız sevinirim

• Ayarlar-akıllı yardım-çizelgelenen güç açık ve kapalı

• Arkadaşlar hattımı okumamaya başladı 2016 model cihazım temizledim hat bölümünü falan ancak olmuyor sanırım yarın servise vericem türkiye genel servisinin hemen dibinde oturuyorum ne kadar sürede teslim ederler tam da memelekete gidecektim.
  • Merhaba arkadaşlar bende 1 ay oldu yaklaşık bu telefonu alalı benim bi sorunum var başka olan var mı merak ettim.Telefonla ne zaman wi-fi 'ya bağlansam anlık kesintiler oluyor.Bunu denedim telefonla internete girmeyince kesinti olmuyor.Yeni aldığım için değiştirmeyi düşünüyorum çünkü modemde değişti hala aynı sorun devam ediyor.
  • fairtail F kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bizde b320 yüklü sende nasıl olmuş .

Dediğin doğruysa eğer bizde arayalım

• sidar2000 kullanıcısına yanıt

güncelleme gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım benden derleme,model ve imei numaralarını alıp gerekli birimlere ileteceğini söyledi 4 gün sonrada güncelleme geldi
  • fairtail F kullanıcısına yanıt
    Anladım bizde yapalım öyle o zaman.

Hocam sizden bir ricam var.

Ayarlara basıp oradaki menüyü çeker misiniz (SS)

• sidar2000 kullanıcısına yanıt

• arkadaşlar öncelikle merhaba ben gr5 2017 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa aranızda nasıl bir telefon? bataryası, şarjı, oyun performansı iyi mi beni 2 yıl idare etmesi gerek en azından. bir diğer sorumda hepsiburada'dan almayı düşünüyorum satıcıda hepsiburada acaba ordan alıpta kullanan var mı huawei tr garantili mi geliyor? bir sorun çıkar mı ? vatandan mı alayım yoksa hepsiburadadan mı ? ara 300 tl fark var.
  • Arkadaşlar ayarlar bölümünde parmak izi kimliği bölümü yok yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar bende gr5 2017 var çok memnunum ama arkasında dokunmatik tuşu nasıl etkinleştirebilirim?

• Arkadaşlar bu hiCloud olayını çözen var mı? Neden Turkiye'de faal değilmiş? 🙄

• Merhaba iyi günler. Huawei GR5 kullanıyorum. Yazı tipini değiştirmedim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Telefon rootsuz.

Resimdeki gibi seçiyorum ama bir fark olmuyor.

• gr5 2017 yi ithalatçı garantili aldığımız zaman güncelleme alır mı?
  • 5 2017 çift hatlı (BL-L22) modelinde Vodafone 4.5g desteği var mı? Kullanan var mı bu şekilde. Bazı siteler bu telefonda LTE bandı 20 desteği var yazıyor, bazıları yok yazıyor. Kafam karıştı. Çünkü Huawei Türkiye çift hatlı modeli getirmemiş.Baska ithalatçı satıyor.

• meterman M kullanıcısına yanıt
    Çift hat ihtiyacınız zorunluluksa resmi distribütör garantili çift hat başka bir telefon alın. Tabi para sorun değilse paralel ithalat da çözüm olur. LTE desteklediği frekans listesi yazıyor. Türkiye de hangi operatör hangi frekansdan LTE desteği veriyor bilgili arkadaşlar yardım edebilir.
    http://vodafone.intelliresponse.com/index.jsp?requestType=NormalRequest&source=3&id=2884&sessionId=422d977f-58d2-11e7-bacd-0d2b3b4d8d1d&question=Huawei+GR5+2017

• meterman M kullanıcısına yanıt
    Kendime cevap vereyim, başkalarınada lazım olur :)

HUAWEI Türkiye' nin getirdiği tek hatlı cihaz BLL-L21
    Farklı ithalatçıların getirdiği çift hatlı cihaz BLL-L22

çift hatlı cihazlar genelde Asya, özellikle ÇİN pazarı için üretildiğinden LTE B20 olmuyor.

gsmarena bu cihaz için 3 versiyon vermiş. GLOBAL ve INDIA (Hindistan) versiyonları 4Gb ram ile geliyor,USA versiyou ise 3Gb ve aşağıdaki bandları destekliyormuş
    LTE band 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 12(700), 20(800), 38(2600)
    http://www.gsmarena.com/huawei_honor_6x-8388.php#usa

Bu sitedede LTE B20 desteği gözükmüyor. 800Mhz yazıyor ama o B19 malesef
    http://pdadb.net/index.php?m=device&id=10993&c=huawei_gr5_2017_dual_sim_td-lte_tw_jp_bll-l22__huawei_brooklyn

Aynı site tek hatlı BLL-L21 modelini (bunada dual SIM yazarak) lte b20 desteği var diyerek yazmış.
    http://pdadb.net/index.php?m=device&id=11154&c=huawei_gr5_2017_dual_sim_lte-a_eu_bll-l21__huawei_brooklyn

Amazon'daki satıcı BLL-L22 kodlu modelde LTE B20 olmadığını yazmış
    https://www.amazon.com/Huawei-BLL-L22-5-5-Inch-FACTORY-UNLOCKED/dp/B01MSAYK3I

• P9 Lite, Zenfone 3 ve bu telefon arasında kaldım. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar? Kronik sorunları var mıdır? Gps çok ama çok önemli benim için. Gr5'in gps'si başarılı mı?
  • GR5 2017 mi P9 Lite 2017 mi desem ne derdiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.