Şimdi Ara

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
24
Favori
100.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceliğimiz batarya performansı ise lg g 3 elemenizin iyi olacağı kanaatindeyim. Gr5 batarya konusunda gerçekten çok iyi.honor 7 kullanmadim fakat yorumlarında en gr5 kadar iyi olduğu söyleniyor. Huawei markası benim aklımda yoktu ve markaya karşıda önyargılydım .iPhone 6s i satınca idareten bir telefon alayim diye 2. Telwfonlara bakarken 1000 liraya HTC m8 almaktan vazgeçip birkaç günlük Gr5 i aldım 750 liraya.bu kadar memnun kalkacağım aklıma gelmezdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam, tel elinden düşmeyen biri değilim.batarya performansı nasıl? birde hoparlör sesi dışarı vermede iyimi? ya kulaklıkla müzik performansı nasıl? kasma, donma ve ısınma nasıl? standart kullanıcı olarak beklentim bunların iyi olması.tabi bide sosyal medya var ama video/oyun alışkanlığım pek yok.

g3 ten vazgectim gibi zaten xperia c4 ve huawei gr5 arasında kaldım.alternatif olarak gm 5 olabilir.

gr5 in doğru düzgün incelemesi yok nette.bu yüzden benim için tam bir soru işareti

mesela c4 5-6 saat ekran süresi alınıyor.bu telde nekadar ekran süresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 24 Nisan 2016; 18:02:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalaggh

hocam, tel elinden düşmeyen biri değilim.batarya performansı nasıl? birde hoparlör sesi dışarı vermede iyimi? ya kulaklıkla müzik performansı nasıl? kasma, donma ve ısınma nasıl? standart kullanıcı olarak beklentim bunların iyi olması.tabi bide sosyal medya var ama video/oyun alışkanlığım pek yok.

g3 ten vazgectim gibi zaten xperia c4 ve huawei gr5 arasında kaldım.alternatif olarak gm 5 olabilir.

gr5 in doğru düzgün incelemesi yok nette.bu yüzden benim için tam bir soru işareti

Hoparlor dis sesi ortalama uzeri,sony z2 kotu mesela.

Bataryada da lider marka.

En stabil marka diyebilirim bu 4.cu huawei cihazim.Kakdiki G3,z2 kullanmis biriyim.

Kulak ile desibel z2 den iyi kalite daha dusuk hatta onceki g7 den de.Ama g3 ile başa baş diyebilirim.

Malzeme işçilik kalitesinde kesinlikle apple ile mukayese edilir.

• mgencer05 kullanıcısına yanıt
    Rica Ederim Hocam. İyi akşamlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

hocam, tel elinden düşmeyen biri değilim.batarya performansı nasıl? birde hoparlör sesi dışarı vermede iyimi? ya kulaklıkla müzik performansı nasıl? kasma, donma ve ısınma nasıl? standart kullanıcı olarak beklentim bunların iyi olması.tabi bide sosyal medya var ama video/oyun alışkanlığım pek yok.

En stabil marka diyebilirim bu 4.cu huawei cihazim.Kakdiki G3,z2 kullanmis biriyim.

Kulak ile desibel z2 den iyi kalite daha dusuk hatta onceki g7 den de.Ama g3 ile başa baş diyebilirim.

Bilgileriniz için çok teşekkürler hocam.eğer stabil çalışıyor batarya süreside dediğiniz gibi iyise sanrım bu cihazı almalıyım :) son olarak bilginiz varmı android 6 gelecekmi? huawei türkiye dışında yabancı hiçbir sitede göremedim bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 24 Nisan 2016; 20:08:19 >

• Antutu skor
    Bu mesaja eklenen görseller:

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwwkral -- 24 Nisan 2016; 20:39:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Bilgileriniz için çok teşekkürler hocam.eğer stabil çalışıyor batarya süreside dediğiniz gibi iyise sanrım bu cihazı almalıyım :) son olarak bilginiz varmı android 6 gelecekmi? huawei türkiye dışında yabancı hiçbir sitede göremedim bunu?

Evet gelecek.

• Arkadaşlar bu cihazı alan herkese hayırlı olsun, öncelikle ablama doğum günü hediyesi olarak gm5 almayı düşünüydum, şansa vodafone bayisinde gördüm bu cihazı, ince bir cihaz olması beni cezbetti, ablam fazla oyun oynamaz, bir kaç sorum var, 1.soru ahize problemi var mı karşı tarafa ses gigip gelmeme gibi ve dış ses iyi mi 2.sorum kamera ön arka kamera performansı nasıl, loş ışıkta idare eder mi, 3.sorum bir bayan rahat kullanabilir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer9205 O kullanıcısına yanıt
    anladım tuşlu imei sağlam birkaç yeri ezik ama çalışan nokia x2 var kaça sayarlar ? birde ben 2014 kasımda aldım faturasız hattımı aradan 1 bucuk sene geçmiş cihazlarda puanlamaya göre veriliyor diye biliyorum, gr5 kaç puana göre veriliyor en düşük hat puanı hocam ?
  • omer9205 O kullanıcısına yanıt
    hocam birde bnm hat faturasız almstm 2014 eylül veya agustosda, ondan sonra askere gitmiştim kasımda orada düzenli 25 tl yukleme ile paket yapıyordum, kaç puan lazım bu gr5 cihazına birde kosullar neler biliyorsanız yardımcı olun yani ben 2 ayda bir faturasız olduygum ıcın 25 tl yuklerım acaba chaz verılırmı bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 24 Nisan 2016; 22:36:13 >
  • Merhaba arkadaşlar bende cihazı alalı 2 gün oldu fakat biraz isiniyor gibime geliyor. Yani normal kullanımda fazla kasicak şeyler yapmadan 42 derece den aşağı düşmüyor sıcaklık cpuz den bakıyorum. Sizin sıcaklık değerlerimiz nasıl arkadaşlar bi kaç ornek görmek istiyorum. Bir anormallik mi var acaba benim cihazda ?

• erentpl kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi şöyle faturalı ya geçmek zorundasın abilmek icin. Kaç puan istediğini tam bilmiyorum ve kontorlu hatta ne kadar puan birikiyor bilmiyorum ona bakarlar puaniniz yetmezse eğer kredi kartı kullaniyorsan ve ödemelerini aşırı aksatmiyorsan kkb puanina bakıyorlar. Eğer yeterli kredi notu çıkarsa alabilirsiniz cihazi.

• erentpl kullanıcısına yanıt
    Ben 5 yasında dokunmatigi bozuk yine bir zamanlar vodafone dan aldigim HTC wildfire s cihazimi verdim hocam. Birde kaça sayıyorlar diye birşey yok. Eski cihaz sabit fiyat. Yani sitedeki cizelgeye bak koşullarını sagladigin durumdaki fiyatlarla yararlanabilirsin.

• Cihazi 3 gun oldu alali s4 den gectim herkese hayirli olsun sirf pili icin alinir digerlerini gectim bu paraya 10 uzerinden 10 veriyorum 7 saat ekran hangi telefonda var saygilar.

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Detcenx -- 25 Nisan 2016; 13:47:15 >

• Yalniz benim tavsiyem kullanmadiginiz uygulamalari devre disi birakin

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

• quote:

Orijinalden alıntı: Detcenx

Yalniz benim tavsiyem kullanmadiginiz uygulamalari devre disi birakin

Tekrar çalışmıyorlar mı ? Eğer tekrar kendilerini otomatik başlatmıyorlar ise bende bunu deniyim :)

• Uygulamalar tekrar baslamiyor sadece gereksizleri devredisi birakin sisteminkilere dokunmayin.genelde google uygulamalari kullanilmiyor.

• vodafone'a eski teli götürdük diyelim, ben taksitsiz, direkt nakit ile alabiliyor muyum, alabilirsem de kaça geliyor o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Arkadaşlar merhaba..
    Geçtiğimiz hafta salı günü bende cihazı Vodafone'dan taahhütlü olarak aldım.1 haftadır kullanıyorum cezalı olduğum için ancak bir şeyler yazabiliyorum.Kendimce ufak bir paylaşım yapmak istedim.

Bu cihaza yaklaşık 7 aylık Xperia C4 kullanımı sonrası geçtim o yüzden karşılaştırmalarımın artı eksilerimin büyük bir çoğunluğu xperia'ya göre yaptım bunu belirtmek isterim.
    PARMAK İZİ :
    İlk kez parmak izi sensörlü bir cihaz kullandığım için karşılaştırma yapamayacağım fakat çok iyi olduğunu söyleyebilirim.Gayet güzel ve oldukça seri çalışıyor.Bundan daha iyisi artık ne kadar iyi olabilir bilmiyorum:)
    Uygulama ve işlevler için toplam 5 farklı parmak izinizi tanıtabiliyorsunuz ve hir birini farklı amaçlar için kullanabiliyorsunuz.Ben sağ el işaret parmağımı kilit orta parmağı kamera olarak tanıttım.Ayrıca sol el işaret parmağımı da nişanlımın telefon numarası için aktif ettim okuttuğum anda direk numarayı çeviriyor.
    Ekstra olarak parmak izi sensörünü normal kullanım sırasında da kullanıyorsunuz.Kısa süre basılı tuttuğunuzda herhangi bir yerdeyken direk ana menüye dönmek çağrı cevaplamak alarmı susturmak bildirim ekranını açıp kapatmak gibi işlevleri de yapabiliyorsunuz..
    Sonuç olarak parmak izi sensörü hız ve işlevsellik açısından çok iyi bence
    KAMERA :
    Klasik orta segment kamerası 13 mp. Ayrıca f 2.0 lens gözüküyor özelliklerde..Kamera performansı beni tatmin etti gündüz ve dış mekan çekimleri gayet yeterli.Gece ve düşük ışık için açıkçası hiç denemedim.. Bir kaç fotoğrafta paylaşacağım cihazla çekilmiş..
    Kamera'da pek fazla ekstra mod bulunmuyor..Panorama hdr renkli filtreler gibi klasik özellikler yanında ekstra denilebilecek hızlı çekim ve yavaş çekim modları var.. Hızlı çekimde 720p çekim yapılabiliyor ağır çekimde ise çözünürlük ayarı mevcut değil fakat çok da yüksek bir görüntü kalitesi olmuyor..Ama eğlenceli anlar yakalanılabiliyor :)
    Manuel mod konusunda biraz zayıf sanki iso ve parlaklık ayarı hariç ekstra bir şeylere müdahale edemiyorsunuz..
    Ön Kamera:Bu işlevi zaten pek kullanmayan birisi olarak ön kamera performansı gayet iyi beni memnun ediyor..Ön kamera da flaş yok fakat iphone'larda olduğu gibi ekranı flaş olarak kullanabiliyorsunuz çekim öncesi ekran beyaz oluyor ve flaş niyetine bir nebze kullanılabiliyor :)
    Özellikle ultra screen shot özelliği çok çok iyi.Cihaz kilitliyken ses kısma tuşuna 2 kere basıldığında kamera açılıp direk fotoğraf çekimi yapıyor.Ve bu yalnızca 1.5 saniye gibi bir sürede oluyor.Zaten çekilen resimin üzerinde kaç saniyede çekildği yazıyor.Yani cihaz cebinizdeyken çıkarıp 1.5 saniye içinde fotoğraf çekebiliyorsunuz.
    Ekstra atanmış fiziksel bir deklansör tuşu yok olsa iyi olurdu.Bu kısımdada yine sensöre parmaklarınızı değdirdiğinizde fotoğraf çekimi yapabiliyorsunuz ama çok da işlevsel olduğu söylenemez.
    Yine kamera konusunda hoşuma giden ekstra bir şey kulaklık takılı iken kamerayı açtığınızda direk kulaklık üzerinde tuşlar ile fotoğraf çekimi yapılabiliyor.Kulaklığın çağrı cevaplama/kapama butonu deklanşör olarak kullanılabiliyor.

Bu parmak izine ayrı görev verme işini nasıl yapıyoruz.

• Birkaç Fotoğraf
     **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwwkral -- 26 Nisan 2016; 17:16:24 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.