Şimdi Ara

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
24
Favori
100.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O sürelerle 3 gün rahat gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özöz Ö kullanıcısına yanıt
    1- var
    2: var
    3: evet karaliste özelliği mevcut
    4: kesin çıkarır.
    5: durduk yere ısınmıyor. benim gözlerimlerim sonucunda ortalama sıcaklıgı 32 derece . Telefon boşda iken 28-30 arası . (Batarya sıcaklığı ) Cpu-z
    6: Zenfone laser ile karşılaştırılmaz bu telefon. Z.Laser'in donanımı çok düşük. Sadece kamera odaklı bir telefon ..
  • Bu telefon gayet guzel gorunuyor ancak telefonun az kişi tarafından kullanılması uzucu GM 5 Plus alacaktım telefon cıktıgından beri sorunları var alıp rezil olmak istemiyorum.. Birkaç sorum olacak telefonu kullanan arkadaşlara

1- Telefonu whatsapp , sosyal medya 15-20 dk oyun oynarım gunu kurtarır mı ?

2- Huaweı marka telefon kullanmadım bu zamana kadar guncelleme de sıkıntı yaşar mıyız ?

3- Telefonda rahatsız edecek kadar ısınma oluyor mu ?

4-
    Hangi rengini önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0Defkhan0 -- 30 Nisan 2016; 20:14:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gr5 takip listeme girdi

• 0Defkhan0 kullanıcısına yanıt
    1-günü rahat çıkarır
    2-bende ilk defa huawei kullanıyorum bilmiyorum
    3-yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ısınma çok yok
    4-gümüş

• quote:

Orijinalden alıntı: 0Defkhan0

Bu telefon gayet guzel gorunuyor ancak telefonun az kişi tarafından kullanılması uzucu GM 5 Plus alacaktım telefon cıktıgından beri sorunları var alıp rezil olmak istemiyorum.. Birkaç sorum olacak telefonu kullanan arkadaşlara

1- Telefonu whatsapp , sosyal medya 15-20 dk oyun oynarım gunu kurtarır mı ?

2- Huaweı marka telefon kullanmadım bu zamana kadar guncelleme de sıkıntı yaşar mıyız ?

3- Telefonda rahatsız edecek kadar ısınma oluyor mu ?

4-
    Hangi rengini önerirsiniz ?

Huawei bence son yillarda kalite olarak Apple ve Sony arasina konumlandi.

Cihazlari cok stabil.Apple kendi isletim sisteminde nasil basardiysa ayni basariyi Android de Huawei yakaliyor.

İscilik ust seviye,Son modellerin hepsi Aluminyum.Bundan dolayi isinma en minimal duzeyde.

Kamera lensleri G7 ve sonrasi Sony Exmor,Hatta soyle soyleyim, Honor 7 kamera yazilimi ayni sensoru kullanmalarina ragmen Sony Z2 ve Z3'den iyi.

Mukayese edeceginiz markaları yazdim,tercih sizlere kalmis.4 Tane Huawei kullandim hic kufir etmedim kisaca :)

• Beyler vodafone kampanyasi ile zenfone 6 versem bu tel için kaç tl indirim yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: wwwkral

Birkaç Fotoğraf
     **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

buralar samsun mu?, samsun ise telefonu nereden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: hadjibekir

Beyler vodafone kampanyasi ile zenfone 6 versem bu tel için kaç tl indirim yaparlar

merhaba ürünü 4 gün önce aldım hangi marka model telefon verirsem indirimin aynı olacağı söylendi , basit ucuz imei sorunu olmayan bir telefon işinizi görecektir, iyi forumlar :)
  • Benim sorunuma gelicek olursak arkadaşlar en başta parmak izi bölümünü hızlıca ilgisizlik ederek geçmişim vodafone uygulamalarının olduğu güncellemeyi yaptım ve telefona format attım fakat şimdi parmak izi kimliği olan yere girdiğimde parmak izi yok :) yardımcı olabilecek varmı teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgencer05

S.a.arkadaşlar cihazı 4gündur kullanıyorum. Kullanan arkadaşlara bir sorum olacatı.ezan vakti pro programında uyarı ekranı ve sesi gelmiyor buna benzer bildirim sorunu yaşayıp çözerler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.bu sorun dışinda cihaz gayet guzel. Cihazı bir haftalıkken aldım 750 liraya.bu fiyata bu kasa kalitesi ve özellikler gerçekten çok iyi oldu.

Hocam bu sorun değil. Emui arkaplanda uygulamalarını kapatıyor. Güvenlik uygulamasında ezan vakti programını korunan uygulamalara ekleyin. Telefona restart atın artık bildirimler gelir

• 675 liraya aldım 3 günlük bir cihaz ama bir kusuru var mal sahibi sağ alt köşeyi ilk aldığı gün fazla yüksekten olmayan düşme sonucu deforme oluşmuş telefonu uzun uzun inceledim konuştum bir arızasını göremedim. İnşallah memnun kalırım. Sıfır lenova p1m almıştım şimdi kargoda geliyor onu geri göndereceğim. Verdiğim karardan inşallah pişman olmam.
  • samsunluyasir S kullanıcısına yanıt
    Samsun Atakum telefon Vodafone bayilerinde ve Alışveriş sitelerinde mevcut

• Merhaba arkadaşlar son güncelleme olumlu yönde değişikliğe neden oluyor mu ? Yüklemeli miyim ? Birde kullandığınız kiliflari paylaşır misiniz veya link ?

• wwwkral W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, siz memnun musunuz peki, gm5 plus ile arasında kaldım, şuan huawei g7 kullanıyorum. Önceki 2 telefonum discovery 1 ve 2 idi. Onlarla kıyaslarsanız ne dersiniz?

• Bursa da silikon kılıf arıyorum. Bulamadım. Bulan varsa haber verebilir mi? Silikon kılıf alan arkadaşlar kaç paraya aldılar acaba? Vodafone a sordum. 25 TL fiyat verdiler.

• Bu telefonun satıs fıyatı nedir Teknosa , mediamark'ta felan bulunur mu ?

• quote:

Bu telefonun satıs fıyatı nedir Teknosa , mediamark'ta felan bulunur mu ?

Suan HB de 950 TL civarina satilmaktadir.

• HB de 989 TL'ye satılıyor burdan alsak sıkıntı cıkar mı netten hiç telefon almadım. Gri-Siyah renkleri mevcut HB de bu arada telefonun tanıtım videosunda Gri - Gold - Silver renklerde vardı. Siyah yoktu.

• quote:

HB de 989 TL'ye satılıyor burdan alsak sıkıntı cıkar mı netten hiç telefon almadım. Gri-Siyah renkleri mevcut HB de bu arada telefonun tanıtım videosunda Gri - Gold - Silver renklerde vardı. Siyah yoktu.

Ne tip sıkıntı çıkacak ki?

İnternetten almak kadar güvenli bir alışveriş yok şuan.

alırsınız cihazı, hattınızı takmazsınız. 1 gün içini dışını deneyin sıkıntı var ise sorgusuz sualsiz iade edin.

Hattınızı taktınız, 1 ay'a kadar arıza çıktı, gönderin servise değişim veya para iadesi talep edin . Paranızı geri alın.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.