Şimdi Ara

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
24
Favori
100.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir sürü tema var orda.

Öne çıkan, en iyiler, katagori var. İstediğini indir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunsantosunluğunubil

Telefonundaki temalar ikonuna tıkla.

Bir sürü tema var orda.

Öne çıkan, en iyiler, katagori var. İstediğini indir.

şimdi gördüm dostum.

saolasın!!
  • Önemli değil.

Ya arkadaşlar bende Şeffaf Slikon kılıf aldım. Ama çok gevşek duruyor sıkı değil. Hoşuma gitmedi.

Şeffaf Slikon kılıf alıp memnun olan ve link verebilecek olan var mı?
  • tqyatmn kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam teşekkür ediyorum
  • 3 günlük GR5 kullanıcısı olarak aranıza yeni katıldım lakin şöyle bir sıkıntım var.Telefonun şarj suresi hiçte hızlı şarj oluyormuş gibi değil.Kendi orjinal şarj adaptörü ile 2 saat civarında tam şarj oluyor ve yarım saat de yüzde 50 gibi bir dolum kesinlikle yok.Sizde de durum böyle mi merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zyxon35 Z kullanıcısına yanıt
    Kendi şarj cihazı hızlı destekli değil

• Önerebileceginiz ya da temin edebileceğimiz bir yer var mi?

• GR5'e Marshmallow Geliyor :) Resmi Facebook sayfasından duyurulmuş. Beta Test ekibine katılmak için ekli linkteki formu doldurun diyorlar.

Huawei Mobile Turkey
    13 Nisan, 14:32 ·
    P8lite, GR5 ve Honor7 için Android M (6.0) beta test ekibimize katılacak gönüllüler arıyoruz. Tek yapmanız gereken linkteki formu indirmek ve doldurarak mobile.tr@huawei.com mail adresine yollamak.http://****/beta_forum
  • Arkadaşlar hepsiburadada huawei turkiye garantili cihaz 980 tl fakat ekran cozunurlugu 720 p gozukuo,2 modeli var ve 1000 tl ye satilan 720p digerleri 1080 p mi cunku n11 gittigidiyor falan hepsi 1000 tl lige 720 p yazmis

• bu telefonun başka modelleri var mı? zenfone 2 gbi yani?
  • Telefonu dün aldım 4.5G desteği vardı.ancak vodafone güncellemesinden sonra telefonun 4.5G desteği olmağı diye mesaj geldi vodafone den.
    Acil yardım bekliyorum arkadaşlar..

• ArifAk1 A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bizde guncelledik hem şarj yönünden kötü oldu çabuk gidiyor hemde 3g gösteriyordu önceden şimdi h+ falan gösteriyor netini acaba ne yapmamız gerekiyor servise mi yollasak diyoruz yoksa sen bir şey yaptın mi eski sürümüne nasıl geri cevirebiliriz bizide bilgilendirirsen seviniriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu 4.5g uyumsuz olayı şebeke ile alakalı. Siz mesajı gönderdiğiniz de operatörünüz son bir aylık cihaz bilgisini baz aldığından öyle bir mesaj gelebiliyor.

En geç bir ay içerisinde geçişi sağlanıyor ama siz arada mesajı atıp taciz edebilirsiniz. Yararı oluyor, tecrübeyle sabittir :)

• arkadaşlar cihazı dün alarak aranıza katıldım telefonu tam anlamıyla kullanmış sayılmam ama genel kullanım olarak hoş duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

GR5'e Marshmallow Geliyor :) Resmi Facebook sayfasından duyurulmuş. Beta Test ekibine katılmak için ekli linkteki formu doldurun diyorlar.

Huawei Mobile Turkey
    13 Nisan, 14:32 ·
    P8lite, GR5 ve Honor7 için Android M (6.0) beta test ekibimize katılacak gönüllüler arıyoruz. Tek yapmanız gereken linkteki formu indirmek ve doldurarak mobile.tr@huawei.com mail adresine yollamak.http://****/beta_forum

Çok sevindim bu habere fakat anlamadığım bi şey var . Şimdi bana vodafoneden gelen güncellemeyi hala yapmadım yapmıycamda . yapmazsam yine de marshmallowu kurabilir miyim ?
  • Arkadaşlar benim bir telefona ihtiyacım var bu telefon görünüş olarak ve özellikler olarak fena durmuyor renk olarak gold hoşuma gitti ancak birebir görmedim renk tavsiyesinde bulunur musunuz? gm5 plus almak istiyordum ancak hem telefonu bulamıyorum hemde alanların bazı yorumları beni kararsız kıldı.
  • Ben de space grey rengi var. Gayet şık. Telefonun kullanımı, arayüzü ve diğer tüm özellikleri oldukça iyi ayrıca batarya performansı bi harika ve cihaz da hiç ısınma problemi yok. Bu arada bi önceki telefonum LG G3 tü. O da çok iyi bir telefondu ama çok çabuk isiniyordu ve ekranı 2k olduğu için şarjı 1 günü çıkarmakta zorlaniyordu. GR5 in tam bir fiyat/performans telefonu olduğunu söyleyebilirim. Hiç çekinmeden alıp kullanabilirsiniz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan14

Arkadaşlar benim bir telefona ihtiyacım var bu telefon görünüş olarak ve özellikler olarak fena durmuyor renk olarak gold hoşuma gitti ancak birebir görmedim renk tavsiyesinde bulunur musunuz? gm5 plus almak istiyordum ancak hem telefonu bulamıyorum hemde alanların bazı yorumları beni kararsız kıldı.

Gold kullanıyorum tavsiye ederim.

• kaptan14 K kullanıcısına yanıt
    Gold rengini tavsiye ediyorum + vodafoneden alırsan rica et şeffaf kılıf versinler bana yanında bedava vermişlerdi. arka tarafı biraz kaygan telefonun o yüzden şart .
  • Arkadaşlar kamerada varsayılan ayarları döndürdüm telefonu ama iyi yemek modu vardı o kayboldu nasıl bulabilirim?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.