Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
19
Favori
87.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Slm hocam..Telefonun info menüsüne baktım ,bizim teller Avustralya için üretilmiş.Avustralya ya güncelleme dağıtılırken bizimkiler de alır güncellemeyi inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asaf hocam sen eski P8 lite kullanıcılarındansın ve bende öyleydim bir aralar 😁 maalesef SD 616 vs HS 620 ikiside cortex a53 mimarisini kullanıyor ama ne yazıkki üretim geometrileri çok ayrı bu yüzden dediğin şey imkansız 😅 P8 lite için ya cortex a53 tabanli HS bir işlemcinin romu uyarlanabilir yada kaynak kodlarından sıfırdan rom yazılabilir ve ben zamanında denediğim için söylüyorum HS da port imkansız 😊 sadece build edersen olur.

Port için MTK öneririm onun dışında kas yapısı olarak SD yok ben oynamam derseniz HS ile Huawei tabi 😉

Not >> artistlik vs peşinde değilim Huawei seven birisi olarak soruyu gördüm ve cevap vermek istedim bu arada bu arkadaşa ulaşır isen yardımcı olabilir.

>>https://www.facebook.com/HakamElAssouad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam da şu kirin de kaynak kodları tam paylaşılmamış snapdragon kaynak kodları açık o yüzden geliştirme olarak snapdragon işlemciler bir adım önde diye bir yazı okumuştum xda da ondan dedim

Bu arada dediğin arkadaşa da bir bakacam sağolasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkin8

Resimde görüldüğü üzere LineageOs 7.1.1

Birçok değil tek link var

Kısaca

1. Telefon 6.0.1 orjinal sürümünde olacak
    2. TWRP' nin 7.1.1 destekli "surdu" versiyonu yüklü olacak (bootloader kilidi falan hani zaten açık olacak)
    3. Rom ve istenilen uygun Gapps indirilecek
    4. Full wipe ve factory reset yapılacak
    5. Rom flashlanacak
    6. Gapps flashlanacak
    7. Yeniden başlatılıp beklenecek.

Farklı sebeplerden farklı tip hatalarla karşılaşabilirsiniz, o yüzden konuya hakim değilseniz dikkatli olun diye tekrar tekrar söylüyorum.

İlginize Teşekkür ederim
  • Hala daha gelmedi bekliyorum öyle servisi aradım en geç şubat ortasına kadar gelir, kademeli dağıtıyoruz dediler. Aslında Avustralya ya daha önce gelmesi gerekmez mıydı Türkiye'ye en son geliyor diye duydum çünkü.

• Hayırlı olsun. Tel ortalama 3 saat de tam dolum yapıyor. Android 6 ile tel daha stabilize oldu çok gürültülü ortam kayıtlarında ses patlaması yaşandığını bahsediyorlar. Genel anlamda memnun kalınacak bir cihaz..

• Cassiopeja kullanıcısına yanıt
    Walla bencede oraya daha erken gelmesi lazım ama baktım bütün sitelere europe,russia,middle east,asia pacific var ama new zelland au goremedim.huawei Avustralya,ya mail attım imei mi sürümünü hangi ülkede falan oldugumu sordular bakalım cevap gelmedi daha.Beklioz.

• MYAYBY M kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.Ben çok araştırarak aldım yaklaşık 4 telefon kullandım en iyisi diyebilirim memnunum.Ama eski telefonlarda da sarj ve pil sorunu yaşadım artık sıkıcı olmaya başladı.Hadi 3 saat tamam da 4 saat nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scania_TR

Cevabınız için teşekkürler.Ben çok araştırarak aldım yaklaşık 4 telefon kullandım en iyisi diyebilirim memnunum.Ama eski telefonlarda da sarj ve pil sorunu yaşadım artık sıkıcı olmaya başladı.Hadi 3 saat tamam da 4 saat nedir?

zaten telefon 3 saatte sarj oluyor. ilk sarjlar çok uzun sürer birkaç dolum sonrası normale dönecektir.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler usta

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Genel problem. Mikrofon yüksek sesleri kaydedemiyor.

Çektiğim videolar o kadar kötü ki. Çok pişman oldum bu telefonu aldığıma. Ses konusunda çıkış olarak da tatmin etmemişti ama kayıt konusu kesinlikle daha önemli ve göz yumulabilir bir şey degil.

Telefonu tercih edecek olanlar buna çok dikkat etmeli.

• Bu sabah kırılmaz cam takdirdim yanlarından hava aldı adam para almadı ben bi bakayım internete dedi.Baska yere götürdüm bi normal dedi oval olduğu için normal dedi.Baska taksak aynı olacak dedi.Sizde de böyle bir problem var mı arkadaşlar?Sag kısım sol kısım alt ve üst kısımların heryeri hava almış durumda ve telefon çirkin duruyor.Sizde de aynı durum var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scania_TR

Bu sabah kırılmaz cam takdirdim yanlarından hava aldı adam para almadı ben bi bakayım internete dedi.Baska yere götürdüm bi normal dedi oval olduğu için normal dedi.Baska taksak aynı olacak dedi.Sizde de böyle bir problem var mı arkadaşlar?Sag kısım sol kısım alt ve üst kısımların heryeri hava almış durumda ve telefon çirkin duruyor.Sizde de aynı durum var mı?

özel üretim koruyucu yoksa yapıştıramazsınız kalkar kenarlardan. buna göre yapılanlarda, ekranın tamamını kaplamıyor, kavise kadar yapmışlar ama o zaman çok boşluk kalıyor.
    Aynen birkaç kişiye daha sordum aynısını diyorlar.Bide nano mu dedi bişi dedi ama aklımda tutamadım şuan ondan çekiyorlarmış 25 TL dedi.Kimisi arkalı önlü kimisi sadece ön çekende varmış önlü arkalı 50 dedi sadece ön olunca 25 dedi.1 mm kalınlığında falan oluyormuş ama bu dayanaklı mı bilemedim

• Evet o sekilde yaptiranda var, o zaman hem bosluk kalmiyormus hemde hava yapmiyornus.

Aynen ama ne kadar sağlam orası meçhul.Bide sizde kırılmaz cam kullanıyor musunuz?Sizde de aynı sorun var mı?

• Huawei g8 rio-l01 c900b150 güncelleme gelen varmı.

• bora2004 B kullanıcısına yanıt
    Normalde sizin OEM kodu için geçen B316 Marshmallow yayımlandı hatta link verim

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G79/g0/v49194/f1/full/update.zip

Fakat bir hatadan ötürü geri çekildi yakında size link paylaşırım

• bora2004 B kullanıcısına yanıt
    Benimki de aynısı ama ne gelen var ne giden

• Hocam desteğiniz için teşekkürler. B321 için bir rom buldum. Onu yuklesem olurmu.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.