Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
19
Favori
87.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler kardeşim benim yerel olarak güncelledeğimde aynı bi sıkıntı yok demek ki ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme bana da ulaştı, indiriyorum.
  • Şu an için 6.0 güzel. İlerleyen surece de bakmak lazım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür b310 oldu. İlk yarım saatlik kararım kesinlikle daha akıcı. Telefonu daha çok sevdim. Kamera denemesi yapmadım. Detaylı kullananlar, yeni ne var yazarsa iyi olur.

• Birisi ekranın yarısını kapayınca kilitlendiğini yazmış o nasıl aktif oluyor bulan varmı

• qzerty kullanıcısına yanıt
    Bunu nasıl açıyoruz

• Özel birşey yapmadım yaptıysam da hatırlamıyorum.

G7 den kalma bir şeydi denedim bunda da oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

Özel birşey yapmadım yaptıysam da hatırlamıyorum.

G7 den kalma bir şeydi denedim bunda da oldu.

Bulan varsa söylerse güzel olur o programı silince simge yine gidiyor

• Telefonun alt yada üst yarısını özellikle üstte kamera sensor olan bolum ile altta huawei yazısı olan kısmı avuç içinle kapa ekran kilitlenecektir. Özel bir ayar yada uygulama yok diye biliyorum.

Diğer konuda eski tuş kilidi sembolü içinse bir video linki paylaştım orda hangi uygulamalarla nasıl yapılacağı anlatılmış. Uygulamayı kaldırmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzerty -- 24 Ocak 2017; 12:42:46 >
  • 6.0 yukledim ama Cevapsız çağrı ve mesaj bildirimi görünmüyor. Simgelerin uzerinde kırmızı sekilde olan bildirim

Sizde bu sorun var mı?

Bir de çağrı sonlandırma icin kirmizi ahizeye basinca hemen sonlanmiyor ve cagri uygulamasi acik kalıyor.
    Edit: huawei ana sayfa yoneticisine izin vermemisin. Telefonu kapa aç yaptim düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 24 Ocak 2017; 17:55:57 >
  • Beyler güncellemeyi yapcagım fakat , telefonumda hem twrp hemde root oyüzden olmuyor lütfen yardım edın eskı stock roma nasıl dönecegım hiç bilmiyorum google amcadan baktımn adam akıllı sonuç çıkmıyor lütfen yardım
  • Lütfen yardım edın stock roma nasıl donerım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet4034

Lütfen yardım edın stock roma nasıl donerım

G8 için huaweinin sitesinde stock rom yok.

G7 için vardı, isteyen geri dönüyordu. Servise gonderseniz stock rom atabilirler bence. Sormak lazım

• derleme b150 hala güncelleme yok, telefon güzel hızlı akıcı tmm ama şu güncellemede gelse artık bizde biraz çağı yakalasak
  • Selam arkadaslar bir sorum olucak burda verilen guncellemeyi daha onceden yukledim simdi huawei 6.01 guncellemesini yayinlamaya baslamis ben daha onceden yukledim benim cihaz otomatik guncelleme gelirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarmira35 -- 25 Ocak 2017; 21:2:9 >

• Burda verilen güncelleme derken kardeşim ? Senin sürümün baya bi farklı duruyo derleme numarası nedir acaba ?

• burada daha onceden koray arkadasimiz vermisti

• Cihaz numarası custc464d002 tamam bizimkilerle aynıda rom numarası neden c432 nasıl yüklediniz ?

• Arkadaşlar araniza yeni katıldım.asagıdaki derleme gorunuyor telefonda.guncellemede gelmiyor..bu surumu kullanan ve güncelleme alan varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsme... -- 25 Ocak 2017; 21:30:0 >
  • yılmaz1903 kullanıcısına yanıt
    Bu siteden yuklemistim orta dogu rom yaziyor du koray arkadasimiz vermisti bir ara bende ordanyukledim boodloader kilidini acip twrp ile yukledim

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.